Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozwój i monetyzacja INSTAGRAMA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Rozwój i monetyzacja INSTAGRAMA (/Temat-Rozwoj-i-monetyzacja-INSTAGRAMA-148092)

Strony: 1 2


Rozwój i monetyzacja INSTAGRAMA - Wegen - 07-06-2017 14:01

Witam
Na imię mi Nikodem i mam 16 lat, w zarobkach internetowych siedzę już od dwóch lat i przez ten czas udało mi się trochę zarobić.
Bawiłem się trochę w programy typu HYIP na których zarobiłem 400$ ale uznałem że ryzyko jest zbyt duże więc zaprzestałem.
W swojej karierze przechodziłem przez buxy, ankiety, programy typu Hivemicro i coś tam zarobiłem ale nie jest to zbyt ciekawe. Mam za sobą również opcje binarne i forex.
Na czym zarabiam?
Aktualnie zarabiam jakieś grosze na G2A Goldmine i to w sumie na tyle z dochodów które codziennie wchodzą na konto.
Dwa projekty które będę chciał rozwijać w czasie trwania tego dziennika będą :
- Kanał muzyczny na YT
- Konto na instagramie

Dodatkowo rozwijam się w kierunku programowania (strony i aplikacje internetowe).
Aktualny stan
YT - 50 subów (syfiaste) / 97 wyświetleń całkowitych / 12 like fanpage / 4 filmy
INSTA - 51 Follow / Około 12 lików pod postami

Zarabiać na YT będę oczywiście z Adsense a na instagramie z shotoutów i może indaHash.
Jak dążę do celu?

YT - Dodaje nowe filmiki i dodałem fanpage na Addmefast
INSTA - Dodane na Addmefast, daje ludziom serduszka i followy, co jakiś czas post z dużą ilością popularnych chwytliwych tagów.
Codziennie dobijam do bonusu 500 PKT na ADM

Po co ten dziennik?
Przede wszystkim dla własnej motywacji, żeby działać w temacie i się rozwijać. Również żeby pokazać ludziom, że wiek nie ma znaczenia i każdy może zarobić od zera. A i jeszcze może jacyś forumowicze wspomogą mnie dobrymi radami Big Grin
Cel :
Celem jak na razie jest rozwinąć :
YT - 1000 subów i podpięcie adsense
Instagram - 10 000 aktywnych followów.



RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - Wojtek574 - 07-06-2017 19:00

Powodzenia Big Grin P. S zmień czcionkę z żółtej na inny kolor bo ciężko czytać


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - dawids7627 - 07-06-2017 19:04

Jak wyżej


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - WhiteNigga - 07-06-2017 19:05

Oczy bolą od żółtej czcionki na białym tle Tongue
Powodzenia.


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - Zawik - 07-06-2017 19:15

Również mam 16 lat. Powodzenia Wink


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - shf - 07-06-2017 19:18

Jeżeli na AdSense na YT to można prosić o link swojego kanału na PW Smile ? Przyjdzie Ci +1 sub i widz Big Grin


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - radek0389 - 07-06-2017 19:20

(07-06-2017 19:18)shf napisał(a):  Jeżeli na AdSense na YT to można prosić o link swojego kanału na PW Smile ? Przyjdzie Ci +1 sub i widz Big Grin
I ewentualnie +1 konkurent na niszy Big Grin.

Btw, rzeczywiście ten kolor oczojebny, do poprawy na wstępie.Smile.


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - Wegen - 07-06-2017 19:36

Kolejny post chciałem wrzucić jutro ale przyszedł duży pozytywny odzew z waszej strony więc piszę teraz.
Aktualny stan

YT - Wciąż tak samo
INSTA - 82 Followersów, dodałem 2 posty, podłączyłem konto pod darmowe 3 dni instazood i wchodzę w tagi followforfollow i daje ludziom followy (później pójdą do kasacji).

Jeśli chodzi o kolor to u mnie na ciemnej wersji wyglądał super ale zapomniałem że nie wszyscy taką mają więc zmienię na neutralny.
Dodatkowo zastanawiam się czy by nie kupić shoutouta na jakiejś stronce tak do 5$.
Jeśli chodzi o kanał to myślę że będę wstawiał tracki które na niego wrzucam tutaj w dzienniku. Wiem że kilka osób może się pokusić o kradzież pomysłu ale myślę że to przeboleję.
https://youtu.be/sd8u6VX_uPI
Ps. Jak zrobić żeby wyświetlała się w poście miniaturka i możliwość odtworzenia bez wchodzenia na yt?


RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - Wegen - 08-06-2017 18:09

Dzień : #2

Nastał kolejny dzień, jako że nie byłem w szkole to miałem trochę czasu na promocję instagrama. Przede wszystkim skonfigurowałem lepiej instazood i nie wiem czy by nie wykupić go na miesiąc, ale jeśli macie jakieś lepsze propozycje botów to piszcie.
Wrzuciłem swoją nazwę do free triali z tego postu ale dopiero 10 follow dostałem a czekam na ponad 100 Rolleyes
W instazood dodałem :
- Wiadomości direct do każdego nowego followa
- Wiadomości do moich followsów "Hi, i loved your instagram <3 can you love my photo?" i działa to zaskakująco dobrze podniosło mi like na zdjęciach o ponad 10
- Porobiłem trochę unfollow bo miałem już 800

Dalej stosuję tą samą technikę tag f4f i follow + like wszystkiego po kolei.
Rady antybanowe (INSTA):

1) Bardzo ważną sprawą jest to żeby połączyć konto instagramowe z kontem facebooka, może to być prawdziwe albo fakowe konto ważne by miało co najmniej 50 znajomych. Drastycznie zmniejszy to ryzyko bana.
2) Unfollow ma limity : około 50 - 100 na godzinę przy słabych kontach i maksymalnie 1000 dziennie inaczej będzie weryfikacja
3) Dodawajcie dziennie co najmniej jedno zdjęcie i nie więcej niż 8
4) Zdjęcia najlepiej róbcie sami
5) Aby zacząć technikę z masowym follow najlepiej mieć konto od miesiąca i coś tam likować i mieć co najmniej 6 zdjęć nie dodanych na raz w tym samym dniu.
Aktualny stan:
YT - Doszło kilka wyświetleń ale nie dodałem żadnego filmu bo skupiłem się na instagramie.
INSTA - 127 follow / około 17 like pod każdym zdjęciem / 7 zdjęć


Polecam wszystkim zarejestrować się w instazood na te 3 darmowe dni bo dużo to daje Big Grin

[Obrazek: Insta_Zood_-_Smart_SMM-tool_for_Instagram.png]
Mam jedno pytanko, czy jak na YT ustawię creative commons to nie zabiorą mi prawa do monetyzacji?

Nutka na dziś :





RE: INSTAGRAM + YT = Ciekawe Pieniądze - radek0389 - 08-06-2017 18:21

W tym instazood można podłączyć wiele kont insta i ustawić proxy? Czy działa to bardziej pod pojedyncze kontoSmile?