Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adult.xyz - Nowy pomysł twórców adf.ly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: adult.xyz - Nowy pomysł twórców adf.ly (/Temat-adult-xyz-Nowy-pomysl-tworcow-adf-ly-148078)



adult.xyz - Nowy pomysł twórców adf.ly - Bakłażan - 07-06-2017 06:11

adult.xyz poradnik jak zarabiać do 20$dziennie

Oto mój poradnik jak zarabiać na tej stronie:

1) Rejestrujemy się.
Zarejestruj się z refa lub normalnie (bez różnicy) no może małej xD: adult.xyz/?id=17093099

2) Gdy już mamy konto, robimy fikcyjne kobiece konto na facebooku. Ważne jest to aby wyglądało jak najbardziej polsko xD. Znajdujemy jakieś najfajniejsze zdjęcie młodej wysportowanej dziewczyny żeby miała coś z przodu i z tyłu xD

3) Najważniejsze jest teraz dostanie się do grup facebookowych, do jak największej ilości (nawet tych zagranicznych).

4) W wyszukiwarce wpisujemy nazwę jakiejś grupy i klikamy lupę (nie wciskamy enter) z lewej strony wybieramy grupy . Otwieramy wszystkie większe grupy w nowych kartach i klikamy dołącz do grupy.

Proponowane grupy:
Poznajemy się
Dodajemy do znajomych
Szukam chłopaka/dziewczyny
Różne miasta itd...


5) No i jeśli jesteśmy już w grupie wrzucamy nasz seksowny post grupie



Pod linkiem tnij.xyz lub pod innym skraczacem linków ukrywamy swój link z adult.xyz (ważne!), i zawsze dodajemynasze zdjęcie dobrej loszki Smile bo ukrywa podgląd linku i przyciąga więcej potencjalnych koniobijców xD.

6) Dajemy ciekawe opisy, Nie wrzucamy zdjęć z cyckami, nie spamujemy za szybko!!!

Opisy:

Na fake-koncie faceta możecie napisać: To moja była zdradziła mnie a tu jej nagie fotki.
Kto chętny na ruchanie: i link
rożne co wam przyjdzie do głowy
Zagraniczne
Am i sexy?
my boobs itp.


7) Im więcej grup tym więcej zarobicie Smile , hajs musi się zgadzać
z jednej grupy 30.000 osób polskiej wejdzie koło 200-700 jak jest ciekawy post, z zagranicznej trochę pewnie mniej, chyba ze grupa będzie angielsko- języczna.

Trochę obliczeń
200 wejść ~ 30-40 centów załóżmy że z jednej grupy tyle wyciągniemy
mamy 100 grup takich
(0,3 $ - 0,4 $) * 100 = 30 $- 40 $


Sorki za wszelkie błędy w poradniku mam nadzieje że pomogłem i pamiętaj że na rejstracji z refa nic nie tracisz a tylko zyskasz, pozdro.!


RE: adult.xyz - Nowy pomysł twórców adf.ly - precell - 07-06-2017 09:07

Było i wcale to nie jest nowe.Do tego za mało postów na refa.


RE: adult.xyz - Nowy pomysł twórców adf.ly - Martinuss - 07-06-2017 09:34

@[Bakłażan]

Zgłoszone, nie musisz dziękować Jerk

Za mało postów na refa.


RE: adult.xyz - Nowy pomysł twórców adf.ly - Hybrid1990 - 07-06-2017 09:39

http://zarabiam.com/Temat-Adult-xyz-Skracaj-zawartosc-18-i-zarabiaj-137455

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.