Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do milionera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do milionera (/Temat-Od-zera-do-milionera-148022)

Strony: 1 2


RE: Od zera do milionera - peterus92 - 07-06-2017 00:05

DZIEN 2 - Poszukiwania Templatki do WP + standardowa konfiguracja [ Godzina 01:00 ]

Poszukiwania Skórki... Goodnews czy Newsgamer - jednak Newsgamer ponieważ ma bardzo fajnie rozbudowane post bloczki w VC (Visual Composer) i circle/star rating z suwaczkiem przy dodawaniu komentarza i jest dużo szybsze.

Co dziś zrobiłem:
- Skonfigurowałem środowisko pracy (Wampp)
- Skonfigurowałem WP
- Skonfigurowałem skórkę
- Skonfigurowałem BuddyPress i bbPress + GD PRO
- Napisałem ciemne ostylowanie - plik dark.css (style.css standardowo białe)
- Zleciłem widget-zmieniarke css (styl dzienny, nocny) standardowe "Custom styleshiet switcher" koliduje z Ultimate Addons for Visual Composer w skrócie (UA)
- Dodałem UA
- Stworzyłem stronę główną i podstrony i kilka wpisów (demo)
- Skonfigurowałem wp-autoposter na razie z YT

Jutro(tj, jak wstane) zabieram się za frontend


STAN KONTA [ 5.000 PLN ]
ZAROBIONE [ 0 PLN ]

----------------------------------------------
SPRZEDAM KOD LICENCYJNY NA Goodnews – Responsive WordPress News/Magazine 10% taniej! - PW


RE: Od zera do milionera - peterus92 - 08-06-2017 02:06

DZIEN 3 - Zabawa wyglądem i zakup "kombajnu" [ Godzina 3:00 ]

Środek tygodnia a ja już mam skończony wygląd (beta) i ok. 300 stron

Co dziś zrobiłem:
- Zainstalwoałem Simple Custom CSS and JS i dodałem kilka reguł.
- Zainstalowałem Nested pages (usprawnienie pracy + drag n'drop) w opcjach ustawiłem post-type Strony i Wpisy.
- Dodałem słowniczek bluzgów (mogę podesłać) i ustawiłem moderowanie jeśli zawiera więcej niż 2. Zdaję sobie sprawę, że komuś mogą pójść nerwy i rzucić epitetem ale nie ma miejsca na rzucanie mięsem.
- Wyczyściłem pola w Media -> rozmiary obrazków (po co mi dodatkowe rozmiary i tym samym zapychanie serwera)
- Zmieniłem strukturę adresów na http://domena/%postname%/ zamiast http://domena/?p=123 - wymagane dla SEO
- Skonfigurowałem SEO by Yoast
- Kupiłem i Zainstalowałem MyArcadePlugin Pro
- Napisałem layout dla gier online (beta)
- Kupiłem WPAchievements
- WSZYSTKO ZAPISAŁEM I ZROBIŁEM BACKUP ---- UPDRAFT PLUS ----

NOTKA: UPDRAFT PLUS - program do robienia backupów (można partować), mega konfigurowalny możliwośc połaczenia z popularnymi chmurami.
W wersji PRO możliwość migracji. Testowane milion razy. Bezproblemowa migracja (podmiana domen, prefixów tabel itp) i masa innych mozliwości.

Plany na jutro: Zrobić sklep, skonfigurowac i dodać moduł punktów/diamentów i połączyć z grami i sklepem. Dodać poziomy oraz odznaki (które zrobiłem miesiąc temu).

Potem jakieś strony do "przytrzymania użytkownika na dłużej" jeśli wszystko pójdzie dobrze i nie pierdolnie serwer xd - mogę wpuszczać w net.

Dobranoc

STAN KONTA [ 4.730 PLN ]
ZAROBIONE [ 0 PLN ]


RE: Od zera do milionera - peterus92 - 10-06-2017 01:06

DZIEN 4-5 - Wykańczanie projektu i wgrywanie na serwer [ Godzina 2:00 ]

Weekend! Pora odpocząć Smile
Strona już stoi na testowym serwerze. Jeszcze drobne poprawki graficzne i dopieszczanie opcji.
Wygląda dobrze. Na dniach udostępnie Big Grin

Dobranoc

STAN KONTA [ 4.730 PLN ]
ZAROBIONE [ 0 PLN ]


RE: Od zera do milionera - toms - 10-06-2017 07:47

(05-06-2017 12:37)peterus92 napisał(a):  Postanowiłem, że zrobię coś pokroju steama + dogry + g2a (bez bezpośredniej dystrybucji gier a ich sprzedażą z wiodących platform) z modułem zarabiania realnych pieniędzy z możliwością ich wypłacenia na konto bankowe i różne procesory płatnicze.

(05-06-2017 18:19)peterus92 napisał(a):  Rozkmina nad WP czy HTML - jednak WP gdyż bardzo lubię ten silnik.

Jest możliwe wykonanie takiego projektu, ze wszystkimi deklarowanymi funkcjami w czystym HTML? Chyba, że miałeś na myśli PHP z dodatkami HTML.

A tak w ogóle ciekawy pomysł. Powodzenia Smile


RE: Od zera do milionera - peterus92 - 10-06-2017 14:59

(10-06-2017 07:47)toms napisał(a):  
(05-06-2017 12:37)peterus92 napisał(a):  Postanowiłem, że zrobię coś pokroju steama + dogry + g2a (bez bezpośredniej dystrybucji gier a ich sprzedażą z wiodących platform) z modułem zarabiania realnych pieniędzy z możliwością ich wypłacenia na konto bankowe i różne procesory płatnicze.

(05-06-2017 18:19)peterus92 napisał(a):  Rozkmina nad WP czy HTML - jednak WP gdyż bardzo lubię ten silnik.

Jest możliwe wykonanie takiego projektu, ze wszystkimi deklarowanymi funkcjami w czystym HTML? Chyba, że miałeś na myśli PHP z dodatkami HTML.

A tak w ogóle ciekawy pomysł. Powodzenia Smile

Oczywiście masz rację, sugerowałem się zawsze tym:
[Obrazek: 347w3r8.jpg]

Nie wiem do jakiej klasy zaliczyć mój projekt jeśli by nie stał na wp.

Dzięki Smile


RE: Od zera do milionera - NA3 - 04-07-2017 07:42

(05-06-2017 18:19)peterus92 napisał(a):  Nie wiem do jakiej klasy zaliczyć mój projekt jeśli by nie stał na wp.

Dzięki Smile

Ja bym go zaliczył jako prosta stronka bez CMS Smile


RE: Od zera do milionera - peterus92 - 10-07-2017 19:25

(04-07-2017 07:42)NA3 napisał(a):  
(05-06-2017 18:19)peterus92 napisał(a):  Nie wiem do jakiej klasy zaliczyć mój projekt jeśli by nie stał na wp.

Dzięki Smile

Ja bym go zaliczył jako prosta stronka bez CMS Smile

Obrażasz mnie mówiąc prosta stronka XD

A tak serio... no może i tak albo po prostu PORTAL Tongue

Dla śledzących:

Nie aktualizuje ponieważ nic się nie dzieje. Wakacje, mnóstwo gości, nawet musiałem zlecenia (po)odwoływać :/
Dzisiaj szkicuje sobie drzewko projektu a co mi wpadnie na myśl zaraz zapisuje. Koniec końców wyszło coś w deseń wiązania molekularnego (MENDELEJEW płakał jak to widział) Big Grin