Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? (/Temat-Co-sie-zmienilo-przez-ostatnie-6-miesiecy-148013)

Strony: 1 2


Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? - dawid327 - 04-06-2017 21:29

Przez jakieś pół roku nie śledziłem tego co się dzieje w świecie zarabiania przez neta a chciałbym dobić do wypłaty bo nie ma możliwości abym wypłacił mniej niż wymagane minimum w LN .... Mógłby mi ktoś w skrócie napisać co się pozmieniało bo gdzie nie wejdę na stronę LN to nie mogę się połapać , pojawiły się jakieś nowe oferty typu email z którymi nigdy wcześniej nie miałem do czynienia i nie wiem kompletnie o co z tym chodzi i w jaki sposób można by coś na tym zarobić , coś mam na myśli 30 zł bo tyle potrzebuję aby dobić do minimum do wypłaty. Także jakby ktoś był tak uprzejmy i przybliżył mi ten temat byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam Smile


RE: Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? - sprzetok - 04-06-2017 23:03

Hej doszly nowe programy.Sama struktura serwisu nie wiele sie zmieniła.
Doszły content locery z wielomoa stawkami od 1 zł poprzez 2 zł zł, 4 zł itd ,
Kampanie email submit, lead jest za wypełnienie formularza,
Kampanie pod tresci 18 + Gry online, itp
Sprzedaż ebookow.


Duzo tego zapoznaj się z ofertą, jak coś pisz do LN M . Lead Network Managera2


RE: Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? - AnnaKa - 08-06-2017 08:32

W naszej sieci pojawiły się oferty typu CPL, CPS nie związane z SMS'ami. Dzięki temu dużo łatwiej zdobyć odbiorcę danej treści w momencie kiedy masz wybrany odpowiedni target przy promocji. Oferty E-mail submit płacą za wypełnienie danych na second page. Oferty +18 płacą za rejestrację użytkowników w serwisie randkowym dla dorosłych, tutaj wymagana jest najlepsza jakość ruchu i ruch musi pochodzić tylko od osób zainteresowanych daną ofertą tak aby było prawdopodobieństwo, że na stronie zostaną na dłużej, tak samo jest z grami online. Oferty CPS jak sama nazwa mówi dotyczą sprzedaży danego produktu, są to Ebooki, Kredyty czy też Konta Premium w serwisie dla dorosłych. Odnośnie promocji się wiele nie zmieniło, oferty można promować tak jak dotychczas tylko trzeba brać pod uwagę potencjalnych odbiorców tak aby zawężać target do osób których dana oferta może dotyczyć.


RE: Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? - dawid327 - 13-06-2017 22:08

A jak z wypłatami nadal w parę godzin ?


RE: Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? - shf - 13-06-2017 23:59

E-mail submit to shit Big Grin Podawanie danych + danych z karty kredytowej Big Grin trochę żenada


RE: Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? - AnnaKa - 14-06-2017 20:02

@[shf] Po pierwsze za podanie danych karty nie jest walidowany lead, po drugie testowałeś, że tak twierdzisz? A po trzecie to oferta reklamodawcy i konwertuje wyśmienicie.


RE: Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? - shf - 16-06-2017 22:01

Nie testowałem osobiście, ale widziałem, że wiara na blogu wykonała formularz więc coś nie chalo.


RE: Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? - AnnaKa - 18-06-2017 17:40

@[shf] Jak widziałeś na blogu, że ludzie wypełniali ofertę?

Podeślij link do bloga na maila jeżeli możesz. Sprawdzę jaki ruch tam był.


RE: Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? - shf - 18-06-2017 20:08

Zoorgazniowałem konkurs, w którym trzeba było wypełnić formularz a następnie w kom. napisać GOTOWE Big Grin


RE: Co się zmieniło przez ostatnie 6 miesięcy? - szykiryki - 18-06-2017 20:25

@[shf], wiesz co to ruch motywowany czy niekoniecznie? Big Grin
Rozumiem, że 'wygraną' nie był ani voucher do biedronki, ani do orlenu?