Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? (/Temat-Kanal-na-YouTube-od-0-do-148008)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - marek_____ - 16-06-2017 17:08

Far Cry 4 świetna gierka, oglądając film sam sobie przypomniałem jak grałem, z tym że ja na Playstation 3. Oglądało się przyjemnie, montaż OK, chć na pewno przydałaby się jakaś czołówka kanału na początek. Szkoda też, że słownie ograniczyłeś się tylko do przywitania, ja akurat lubię filmy z komentarzem. Nie chodzi mi tu o komentarz dosłowny tego, co się dzieje (bo to widzę), tylko jakieś ciekawostki i wrażenia z gry autora. Przemyśl też może inwestycję w jakiś lepszy mikrofon, bo choć wszystko wyraźnie słychać, to głos nie jest bardzo czysty. Tak z ciekawości zapytam, czy ten kanał chcesz rozwijać tylko zarobkowo, czy też traktować jako hobby, gdyby się okazało, że jednak na tym nie zarobisz? Będziesz promował tylko naturalnie, czy masz zamiar też kupować ruch?


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - wob - 16-06-2017 18:47

Będę myślał nad czołówką.
Co do słów w filmie, muszę nabrać trochę pewności siebie, już w trakcie jazdy do pracy ćwiczę dykcję, więc w tym temacie będzie tylko lepiej.
Kanał ma być bardziej hobby, chcę zobaczyć co z tego wyjdzie. Planuję nagrywać po 10 odcinków ok. 10 minutowych z każdej gry.
Chcę również próbować zakupić ruch, ale to jak nagram kilka serii, wtedy gdy opanuję już program, będzie czołówka itp.


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - Mariuszeek - 16-06-2017 23:04

Postaraj się nagrać z jakimś innym popularnym youtuberem. Takie crossy, bardzo wiele dają, btw tutaj na forum jest chyba jeden bardzo popularny youtuber Tongue ma kanał o motoryzacji, lecz nie pamietam nazwy Big Grin może ktoś podpowie, pozdro Smile


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - Stworkowaty - 16-06-2017 23:09

KicksterTv dokładniej Tongue


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - Miciu - 17-06-2017 08:30

Dobra, szykuje się konstruktywna odpowiedź ;P

1. Pochwal się jaki masz mikrofon Wink
2. Według mnie przy takim sprzęcie niepotrzebnie wydane ponad 300 zł, zamiast w software można było dać to w gry i dzięki temu więcej możliwości byłoby, niż jest teraz. (Darmowe dobre oprogramowanie do nagrywania, które na start by Ci wystarczyło to ShadowPlay od Nvidii, a także pakiet HitFilm który jest bardzo porównywany do Adobe jako alternatywa Wink )
3. Słychać że nagrywasz jednym programem dźwięk z gry i mikrofonu. Czy ja wiem czy to dobre? Może i wygodne, jednakże nagrywając oddzielnie dźwięk z mic'a uzyskujemy możliwość pełnej obróbki, tj.: odszumianie (gra potrafi je zagłuszyć, ale ja słyszę Tongue), jakiś możliwy kompresor, oczywisty przy let's play AutoDuck, który w post-produkcji jest lepszy niż na żywo.
4. Taki sprzęt i tylko 720p/30FPS? Teraz let's play przynajmniej 1080p, albo chociaż 720p/60FPS, bo są one zwykle oglądane na komputerze, a teraz mało który obsługuje filmy tylko 720p, a więcej osób ogląda w 1080p. Na Twoim sprzęcie jest to możliwe, bo sam grasz w 1080p, tylko później w montażu zbijasz rozdzielczość pewnie ze względu na wielkość filmu Wink Taki dobry let's play pół godzinny powinien ważyć ~3 GB Wink

Jak chcesz więcej pomocy/treści CC/SEO na YT (bo tagi u ciebie, może i są ale za dobre nie są, np. "gemplay" to pisz.


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - master4 - 19-06-2017 15:42

Przejrzałem opis, tagi i wypada to fatalnie, ale dobrze, że są odpowiednie narzędzia do ułatwienia pracy.
Polecam wtyczkę do Chroma vidIQ która poleci Ci tagi i pomoże ulepszyć opis. Dodatkowo będziesz mógł podejrzeć tagi od samej topki.
1.Powinieneś dać dłuższy opis filmu i kilka słów kluczowych umieścić w opisie.
2.Zadziałaj też na podświadomość, najlepiej jakby na początku filmu pojawił się twój nick, (coś typu Betonowy Sandał przedstawia), do tego umieść nick w opisie, tagach musisz sprawić, że zapamiętają twój nick.
3. Dlaczego twój kanał nie ma tagów?
4. Załóż Fanpage
5. Załóż Instagrama
6. Dołącz do kilku grup na fejsie ( youtuberzy, gamepleye itd), umieść tam swój filmik, kilka wyświetleń wpadnie, do tego subskrypcje i lajki.
7. Poszukaj forum o serii której chcesz nagrywać i umieść tam swój film.
8. Nie kupuj ruchu bo to nic nie da, już lepiej jakieś addmefast i po 100 lajków pod każdym filmikiem.
Życzę powodzenia i nie zniechęcaj się! Musisz mieć dużo cierpliwości, żeby się przebić ale ważne, żeby Ci to sprawiało frajdę. Jak masz jakieś pytania to śmiało pisz Smile


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - dawids7627 - 19-06-2017 15:46

(16-06-2017 17:08)marek_____ napisał(a):  Far Cry 4 świetna gierka, oglądając film sam sobie przypomniałem jak grałem, z tym że ja na Playstation 3. Oglądało się przyjemnie, montaż OK, chć na pewno przydałaby się jakaś czołówka kanału na początek. Szkoda też, że słownie ograniczyłeś się tylko do przywitania, ja akurat lubię filmy z komentarzem. Nie chodzi mi tu o komentarz dosłowny tego, co się dzieje (bo to widzę), tylko jakieś ciekawostki i wrażenia z gry autora. Przemyśl też może inwestycję w jakiś lepszy mikrofon, bo choć wszystko wyraźnie słychać, to głos nie jest bardzo czysty. Tak z ciekawości zapytam, czy ten kanał chcesz rozwijać tylko zarobkowo, czy też traktować jako hobby, gdyby się okazało, że jednak na tym nie zarobisz? Będziesz promował tylko naturalnie, czy masz zamiar też kupować ruch?

A jaka część według was najlepsza ? Mi najbardziej trójka się podobała


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - Wojtek574 - 19-06-2017 15:52

(19-06-2017 15:46)dawids7627 napisał(a):  
(16-06-2017 17:08)marek_____ napisał(a):  Far Cry 4 świetna gierka, oglądając film sam sobie przypomniałem jak grałem, z tym że ja na Playstation 3. Oglądało się przyjemnie, montaż OK, chć na pewno przydałaby się jakaś czołówka kanału na początek. Szkoda też, że słownie ograniczyłeś się tylko do przywitania, ja akurat lubię filmy z komentarzem. Nie chodzi mi tu o komentarz dosłowny tego, co się dzieje (bo to widzę), tylko jakieś ciekawostki i wrażenia z gry autora. Przemyśl też może inwestycję w jakiś lepszy mikrofon, bo choć wszystko wyraźnie słychać, to głos nie jest bardzo czysty. Tak z ciekawości zapytam, czy ten kanał chcesz rozwijać tylko zarobkowo, czy też traktować jako hobby, gdyby się okazało, że jednak na tym nie zarobisz? Będziesz promował tylko naturalnie, czy masz zamiar też kupować ruch?

A jaka część według was najlepsza ? Mi najbardziej trójka się podobała

Dwójka najlepsza polecam pograć najbardziej podobało mi się w dwójce że broń mogła się zaciac albo kompletnie się zniszczyć plus do tego jak zgineles to twój towarzysz mógł cię uratować jeszcze niby to jakieś ułatwienie ale fajnie jak wiesz ze masz tych kumpli to mogą cię uratować


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - wob - 20-06-2017 14:39

Witam.

Właśnie takie opinie są mi potrzebne !

Zmienię chyba taktykę i będę nagrywał odcinki z najnowszych gier, na zasadzie Czy warto zakupić ... Jakieś tam swoje opinie itp.

Mikrofon mam wbudowany w słuchawki, czyli najniższa półka. Będę jednak nagrywał to co mówię na oddzielnej ścieżce, potem odszumię i zmontuję. Nad lepszą jakością również popracuję, dzięki za uzmysłowienie.

Zostawiam plusy


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - wob - 27-06-2017 19:24

Witajcie.

Wiecie może gdzie można zlecić wykonanie jakiegoś ciekawego unikalnego 10 sekundowego "początku" dla moich filmów.

Chodzi o taki, krótki filmik na wstępie przedstawiający mnie + jakieś betonowe sandały Smile