Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? (/Temat-Kanal-na-YouTube-od-0-do-148008)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - wob - 05-06-2017 17:35

Witam.

Dzisiaj dotarł komputer, wszystko poskładałem itp. Prezentuje się perfekt.
Podczas prób uruchomienia pojawił się problem nie do przejścia, modem który kupiłem pracuje na innej częstotliwości niż mój ruter. Do wymiany ruter lub adapter...

Zaczynam na czysto, nagram z 20 filmów i wtedy rozpocznę poszukiwanie ruchu. Konkurencja jest ogromna, ale ja będę starał się nagrywać na bieżąco i liczę na szczęście. Może mój film zakręci się na YouTube w odpowiednim miejscu i czasie.

Za system dałem 430zł, postanowiłem tyle zapłacić jako że mam firmę i co chwila przewijają się jakieś kontrole. Dodatkowo rozmawiałem z księgowym i jak zacznę osiągać przychody z kanału to nawet gry będę mółgł kupić na fakturę i wrzucić w koszt firmowy Smile

Mam nadzieję że będę miał na początek z 20 widzów z ZC. To zawsze lepiej niż 4.


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - mateusz2045 - 05-06-2017 17:41

Podrzuć link do kanału, suba z chęcią zostawię i będę obserwował Smile


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - wob - 15-06-2017 15:44

Witajcie.

Nie było mnie chwilkę, cały czas działam w temacie i już piszę o wszystkim.

1. Komputer już w pełni śmiga.
2. Zainstalowałem grę Far Cry 3, jednak jest problem, bo w trakcie gry mi przycina i zawsze w tym samym momencie, gdy gra ma się zapisać wywala mnie na pulpit, nie wiem w czym problem. Za nowy komp ?
3. Zakupiłem grę Far Cry 4 (koszt 39,89zł) śmiga wszystko na full jakości.
4. Zainstalowałem program do nagrywania Action! Kupiłem klucz do pełnej wersji(koszt 89,95zł), zakupiony w poprzedni czwartek, od tego czasu napisałem chyba z 4 maile, bo dzwonić nie szło, przysłali mi go dopiero wczoraj. 6dni oczekiwania ma maila z ciągiem cyferek masakra.
5. Obejrzałem ok. 10h materiału z różnymi poradnikami.
6. Nagrałem dzisiaj materiał, który chciałem Wam dzisiaj zaprezentować.
7. Zainstalowałem program Camtasia 9 do obróbki filmów, spędziłem godzinę na nauce i to co było mi potrzebne do pierwszego odcinka opanowałem. Zmontowałem i wrzuciłem na YouTube, jednak na samym środku fiilmu pojawia się wielki napis "MADE WITH CAMTASIA TRIAL" myślę cobie a co tam zakupię pełną wersję i zabieram się do pracy i tu napotkałem MUR ! Program kosztuje 925zł. Jest możliwość jakiegoś obejścia ? Ja jeszcze nie wiem do końca czy chcę nagrywać i 925zł jest sporą barierą.


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - WaszakB93 - 15-06-2017 16:44

Co do programów od obróbki - pobierz sobie Adobe Premier Pro - 30 dni za free, a w tym czasie spokojnie go ogarniesz itp. Fakt jest trochę bardziej zaawansowany ale może przydać się na przyszłość.


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - wob - 15-06-2017 17:16

Dzięki za info.

Widzę że na allegro jest coś takiego http://allegro.pl/adobe-premiere-elements-15-pl-2pc-lub-2mac-fv23-i6655122037.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTgxNjc3ODAAMjgxNjM2AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=2bf66fcc-7ded-4341-905e-4ee0930c8467 na tym bedę mógł potem pracować ? 250zł mogę spokojnie wydać.


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - tumcio1234 - 15-06-2017 18:25

Kickster jest popularny zarówno na youtubie jak i tu na forum. Życzę podobnego sukcesu Smile


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - wob - 16-06-2017 12:55

Witajcie.

1. Zakupiłem Adobe Premiere Elements 15(koszt 249zł)
2. Zmontowałem pierwszy film na razie 0 profesjonalizmu, ale pierwsze filmy muszą takie być.

Odcinek 1 - 159 zabójstw z najpotężniejszej broni w grze - https://www.youtube.com/watch?v=BcCEUY1S684

Jeśli macie chwilę czasu to zachęcam do pozostawienia subskrypcji, tak aby były jakieś cyferki na rozruch.

I najważniejsze czekam na opinie, dotyczące wszystkiego, nagrywania, sposobu gry, dosłownie wszystkiego co chcielibyście napisać, będzie to dla mnie bardzo pomocne.


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - pshemek1 - 16-06-2017 13:35

Poszedł sub, powodzenia. Jak masz ochotę t możesz się zrewanżować subem. W przyszłości niedalekiej mam zamiar powrócić do nagrywania Smile Mój Kanał


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - k00wal - 16-06-2017 16:03

nvidia shadow play sprawdź sobie fps spada moze o 5% a nagrywa w 60fps i pełnej rozdzielczości gdzie z frapsem np komputer by się dławił


RE: Kanał na YouTube - od 0 do ... ? - SurpriseYT - 16-06-2017 16:10

Subskrybuje i kibicujeSmile