Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spotify Hack - z działającym plikiem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Spotify Hack - z działającym plikiem. (/Temat-Spotify-Hack-z-dzialajacym-plikiem-148001)



Spotify Hack - z działającym plikiem. - radmatuszewski - 04-06-2017 15:14

Nisza Spotify Hack jest oblegana, ale mam przerobiony plik .apk z działającym "premium". Działa jak normalne premium ale bez możliwości pobierania do offline. Tak więc jeśli chciałbym aby użytkownik na przykład po wykonaniu oferty na OGads dostał ten plik to będzie to nielegalne czy nie?


RE: Spotify Hack - z działającym plikiem. - Nemek - 04-06-2017 15:17

Tak, będzie to nielegalne.


RE: Spotify Hack - z działającym plikiem. - pajel9506 - 04-06-2017 15:17

Moim zdaniem nie bedzie legalne za samo przerobienie apki i sprzedaz jej nie bedac jej autorem

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


RE: Spotify Hack - z działającym plikiem. - radmatuszewski - 04-06-2017 15:18

No właśnie tak myślałem, ale na różnych stronach można znaleźć wiele przerobionych apek to mówię spytam się. Big Grin

No czyli zostajemy przy fake contencie.

Można zamknąć, dzięki.


RE: Spotify Hack - z działającym plikiem. - Nemek - 04-06-2017 15:22

To jest to samo co udostępnianie crackowanej wersji photoshopa, więc ludzie udostępniają ale przez to nie staje się legalne.
Jeżeli masz stronę z wieloma niszami i chcesz zbudować wiarygodność strony to możesz dawać real content. Szanse na kare są małe, myślę w pierwszej kolejności mogą zawiesić Ci hosting. No ale wiadomo ryzyko jest, więc sam decyduj.