Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ... (/Temat--147997)

Strony: 1 2 3 4


RE: Etat? Nie, dziękuje... - Nyseth - 04-06-2017 16:50

(04-06-2017 16:46)fusek napisał(a):  
(04-06-2017 16:30)mikuss napisał(a):  MlM i inne jego dzieci inaczej nazwane na forum nie są lubiane i ich naganiacze podobnież jak naganiacze do piramid finansowych zwanych tutaj pewnybyznesbezryzyka
Po to jest forum, nie pasuje to wyjdź sam i usuń swój temat, skoro go tutaj założyłeś to jest po to by każdy kto ma ochotę napisał to co myśli w danym temacie lub jakie jego zdanie i opinia

Minus nie czepiają się to jest softmarketong tu nie chodzi o naganianie tylko o wykupywanie cudownych pakietów; które umożliwia budowę biznesu na lata!!
Firma działa od 4 lat i wypłaca, hmm czy to nie jest przypadkiem biznes na lata?


RE: Etat? Nie, dziękuje... - mikuss - 04-06-2017 16:54

(04-06-2017 16:46)fusek napisał(a):  
(04-06-2017 16:30)mikuss napisał(a):  MlM i inne jego dzieci inaczej nazwane na forum nie są lubiane i ich naganiacze podobnież jak naganiacze do piramid finansowych zwanych tutaj pewnybyznesbezryzyka
Po to jest forum, nie pasuje to wyjdź sam i usuń swój temat, skoro go tutaj założyłeś to jest po to by każdy kto ma ochotę napisał to co myśli w danym temacie lub jakie jego zdanie i opinia

Minus nie czepiają się to jest softmarketong tu nie chodzi o naganianie tylko o wykupywanie cudownych pakietów; które umożliwia budowę biznesu na lata!!

@[fusek] Ile to forum już cudownych pewnybyznesowbezryzyka widziało i naganiaczy z koziej wolki w te byznesybeka
Firma reklamowa banersbrokers
Platforma reklamowa trafimonson i w scamie by jeszcze wiele znalazł tych byznesów po których nie ma śladu jak po wszelkiej maści naganiaczy do nich beka

Teraz złą sławą okryte mlm ( podobnie jak piramidy finansowe pelerynką okryto revshare) tak tutaj pelerynka softmarketong i dalej naganiacze w kolejne pewnebyznesybezryzyka naganiają.


RE: Etat? Nie, dziękuje... - Nyseth - 04-06-2017 16:58

(04-06-2017 16:54)mikuss napisał(a):  
(04-06-2017 16:46)fusek napisał(a):  
(04-06-2017 16:30)mikuss napisał(a):  MlM i inne jego dzieci inaczej nazwane na forum nie są lubiane i ich naganiacze podobnież jak naganiacze do piramid finansowych zwanych tutaj pewnybyznesbezryzyka
Po to jest forum, nie pasuje to wyjdź sam i usuń swój temat, skoro go tutaj założyłeś to jest po to by każdy kto ma ochotę napisał to co myśli w danym temacie lub jakie jego zdanie i opinia

Minus nie czepiają się to jest softmarketong tu nie chodzi o naganianie tylko o wykupywanie cudownych pakietów; które umożliwia budowę biznesu na lata!!

@[fusek] Ile to forum już cudownych pewnybyznesowbezryzyka widziało i naganiaczy z koziej wolki w te byznesybeka
Firma reklamowa banersbrokers
Platforma reklamowa trafimonson i w scamie by jeszcze wiele znalazł tych byznesów po których nie ma śladu jak po wszelkiej maści naganiaczy do nich beka

Teraz złą sławą okryte mlm ( podobnie jak piramidy finansowe pelerynką okryto revshare) tak tutaj pelerynka softmarketong i dalej naganiacze w kolejne pewnebyznesybezryzyka naganiają.
A co mają revshary do mlmów? To, że padły pierwsze projekty, to nie znaczy, że wszystkie padną. Ile biznesów tradycyjnych wieloletnich pada? Wiecie czemu mlmy mają złą sławę? Właśnie przez takich jak wy, co nigdy w tym nawet nie siedzieli a już wiedzą, że to szambo. Mała prośba hejtujcie i liżcie się po jajkach na priv, nie róbcie mi spamu i śmietnika w poście.


RE: Etat? Nie, dziękuje... - mikuss - 04-06-2017 17:05

(04-06-2017 16:58)Nyseth napisał(a):  
(04-06-2017 16:54)mikuss napisał(a):  
(04-06-2017 16:46)fusek napisał(a):  
(04-06-2017 16:30)mikuss napisał(a):  MlM i inne jego dzieci inaczej nazwane na forum nie są lubiane i ich naganiacze podobnież jak naganiacze do piramid finansowych zwanych tutaj pewnybyznesbezryzyka
Po to jest forum, nie pasuje to wyjdź sam i usuń swój temat, skoro go tutaj założyłeś to jest po to by każdy kto ma ochotę napisał to co myśli w danym temacie lub jakie jego zdanie i opinia

Minus nie czepiają się to jest softmarketong tu nie chodzi o naganianie tylko o wykupywanie cudownych pakietów; które umożliwia budowę biznesu na lata!!

@[fusek] Ile to forum już cudownych pewnybyznesowbezryzyka widziało i naganiaczy z koziej wolki w te byznesybeka
Firma reklamowa banersbrokers
Platforma reklamowa trafimonson i w scamie by jeszcze wiele znalazł tych byznesów po których nie ma śladu jak po wszelkiej maści naganiaczy do nich beka

Teraz złą sławą okryte mlm ( podobnie jak piramidy finansowe pelerynką okryto revshare) tak tutaj pelerynka softmarketong i dalej naganiacze w kolejne pewnebyznesybezryzyka naganiają.
Wiecie czemu mlmy mają złą sławę? Właśnie przez takich jak wy, co nigdy w tym nawet nie siedzieli a już wiedzą, że to szambo.

Teksty jak z prania mózgu na webinarach
czemu w mlm nie zarabiasz ? Bo nie wierzysz, czemu mlm upadł ? Bo za mało się starałeśbeka
Typowy żałosny kolejny trybik maszynki mlm podrzędny naganiacz w pewnybyznesbezryzyka.
Przyślij może kogoś mądrzejszego do dyskusji od siebie albo poproś o lepszą naukę bo to forum cię pochłonie, przemieli i wypluje jak będziesz standardowymi tekstami za mało douczonego naganiacza próbował dyskutować beka

@[twardy] Coś dla Ciebie, nowy biznesbezryzyka w którym musisz byćbeka


RE: Etat? Nie, dziękuje... - Nyseth - 04-06-2017 17:13

(04-06-2017 17:05)mikuss napisał(a):  
(04-06-2017 16:58)Nyseth napisał(a):  
(04-06-2017 16:54)mikuss napisał(a):  
(04-06-2017 16:46)fusek napisał(a):  
(04-06-2017 16:30)mikuss napisał(a):  MlM i inne jego dzieci inaczej nazwane na forum nie są lubiane i ich naganiacze podobnież jak naganiacze do piramid finansowych zwanych tutaj pewnybyznesbezryzyka
Po to jest forum, nie pasuje to wyjdź sam i usuń swój temat, skoro go tutaj założyłeś to jest po to by każdy kto ma ochotę napisał to co myśli w danym temacie lub jakie jego zdanie i opinia

Minus nie czepiają się to jest softmarketong tu nie chodzi o naganianie tylko o wykupywanie cudownych pakietów; które umożliwia budowę biznesu na lata!!

@[fusek] Ile to forum już cudownych pewnybyznesowbezryzyka widziało i naganiaczy z koziej wolki w te byznesybeka
Firma reklamowa banersbrokers
Platforma reklamowa trafimonson i w scamie by jeszcze wiele znalazł tych byznesów po których nie ma śladu jak po wszelkiej maści naganiaczy do nich beka

Teraz złą sławą okryte mlm ( podobnie jak piramidy finansowe pelerynką okryto revshare) tak tutaj pelerynka softmarketong i dalej naganiacze w kolejne pewnebyznesybezryzyka naganiają.
Wiecie czemu mlmy mają złą sławę? Właśnie przez takich jak wy, co nigdy w tym nawet nie siedzieli a już wiedzą, że to szambo.

Teksty jak z prania mózgu na webinarach
czemu w mlm nie zarabiasz ? Bo nie wierzysz, czemu mlm upadł ? Bo za mało się starałeśbeka
Typowy żałosny kolejny trybik maszynki mlm podrzędny naganiacz w pewnybyznesbezryzyka.
Przyślij może kogoś mądrzejszego do dyskusji od siebie albo poproś o lepszą naukę bo to forum cię pochłonie, przemieli i wypluje jak będziesz standardowymi tekstami za mało douczonego naganiacza próbował dyskutować beka

@[twardy] Coś dla Ciebie, nowy biznesbezryzyka w którym musisz byćbeka

Ja swoje a Ty swoje, dyskusja z Tobą już na samym początku nie miała żadnego sensu, myślałem, że jednak trochę kontaktujesz ale się zawiodłem. Masz wysokie mniemanie o sobie jeżeli myślisz, że będę próbował Cię przegadać i tracić na Ciebie czas. Masz wyrobioną opinie, spoko, szanuje, ale odpuść bo niekoniecznie kogoś to obchodzi, co masz do powiedzenia, szczególnie w ten sposób.
Ps. Gdzie napisałem, że jest bez ryzyka? Porażka.


RE: Etat? Nie, dziękuje... - mahuzz - 04-06-2017 18:17

Cytat:Skończyłem licencjat z dietetyki, dalej poszedłem na AWF, zrobiłem tam jeszcze dwie podyplomówki: z żywienia i suplementacji w sporcie oraz w kierunku trenera personalnego.

Szczerze? Droga którą chciałbym iść. Napiszesz coś więcej o tych kierunkach? Wink

Jeśli chodzi o to i o to, to praktycznie całą wiedzę chętnie posiądzie szary człowiek z internetu, ale ciekawi mnie czy faktycznie te studia coś uczą - czy to głupota. W końcu, żeby zawód wykonywać, wypadałoby mieć takie studia, z drugiej strony - na własną rękę - to chyba nie mus. <- tu mowa akurat o żywieniu i suplementacji, bo trenera bez licencji nigdzie nie przyjmą oczywiście. Trzymam kciuki! Smile


RE: Etat? Nie, dziękuje... - kniew - 04-06-2017 18:20

Nyseth trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, dałeś się naciągnąć na gówniane suplementy za 600zł Smile Im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej dla ciebie Smile
Byznes to nie ty będziesz robić, tylko ktoś już zrobił ....na tobie Jerk2


RE: Etat? Nie, dziękuje... - Nyseth - 04-06-2017 18:24

(04-06-2017 18:20)kniew napisał(a):  Nyseth trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, dałeś się naciągnąć na gówniane suplementy za 600zł Smile Im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej dla ciebie Smile
Byznes to nie ty będziesz robić, tylko ktoś już zrobił ....na tobie Jerk2
Z takim podejściem, życzę powodzenia w jakimkolwiek biznesie. Ja wiem co robię i nie muszę nikomu niczego udowadniać.

(04-06-2017 18:17)mahuzz napisał(a):  
Cytat:Skończyłem licencjat z dietetyki, dalej poszedłem na AWF, zrobiłem tam jeszcze dwie podyplomówki: z żywienia i suplementacji w sporcie oraz w kierunku trenera personalnego.

Szczerze? Droga którą chciałbym iść. Napiszesz coś więcej o tych kierunkach? Wink

Jeśli chodzi o to i o to, to praktycznie całą wiedzę chętnie posiądzie szary człowiek z internetu, ale ciekawi mnie czy faktycznie te studia coś uczą - czy to głupota. W końcu, żeby zawód wykonywać, wypadałoby mieć takie studia, z drugiej strony - na własną rękę - to chyba nie mus. <- tu mowa akurat o żywieniu i suplementacji, bo trenera bez licencji nigdzie nie przyjmą oczywiście. Trzymam kciuki! Smile
Witam pierwszą, normalną osobę w moim poście Wink Jeżeli chodzi o studia, to niestety nie polecam. Tak jak piszesz, wiedzy tam jakiejś szczególnej nie dostaniesz, jak się interesujesz tematem to bez problemu ogarniesz wszystko sam, dominuje tam przestarzała wiedza, chociaż widziałem ostatnio, że w szeregi Awfu wstąpił jeden z najlepszych dietetyków w Polsce, wiec może coś tam powoli rusza. W tym zawodzie liczy się wiedza praktyczna, jeżeli znasz się na rzecz, niepotrzebne są Ci żadne papiery, możesz działać jako freelancer i nawet nikt o nie nie zapyta. Natomiast jeżeli chcesz pracować w klubie to papiery się przydadzą, pytanie tylko czy pensja przy dobrych wiatrach, w granicach 2tys Cie zadowoli.


RE: Etat? Nie, dziękuje... - mikuss - 04-06-2017 19:08

(04-06-2017 18:24)Nyseth napisał(a):  
(04-06-2017 18:20)kniew napisał(a):  Nyseth trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, dałeś się naciągnąć na gówniane suplementy za 600zł Smile Im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej dla ciebie Smile
Byznes to nie ty będziesz robić, tylko ktoś już zrobił ....na tobie Jerk2
Z takim podejściem, życzę powodzenia w jakimkolwiek biznesie. Ja wiem co robię i nie muszę nikomu niczego udowadniać.

Nie musisz nic nikomu udowadniać bo każdy już wie, że ma do czynienia z id.....
Twoja kasa i twoja sprawa co z nią robisz, ale to nie ty na kimś zarabiasz chyba, że znajdziesz innych półgłówków podobnych do siebie, ale na razie to ty jesteś półgłówkiem i dawcą kasy dla innych.
Także zderzenie z rzeczywistościa bywa brutalne ale im szybciej to sobie uświadomisz tym szybciej zdasz sobie sprawę z pewnych rzeczy i seryjnie albo niech cię na praniu mózgu wyszkolą bardziej do dyskusji, albo przyślij kogoś mądrzejszego z kim się da podyskutować bo ty tylko wytresowany i wpojony bełkot podrzędnego naganiacza na razie umiesz wypisywać beka


RE: Etat? Nie, dziękuje... - Nyseth - 04-06-2017 19:22

(04-06-2017 19:08)mikuss napisał(a):  
(04-06-2017 18:24)Nyseth napisał(a):  
(04-06-2017 18:20)kniew napisał(a):  Nyseth trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, dałeś się naciągnąć na gówniane suplementy za 600zł Smile Im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej dla ciebie Smile
Byznes to nie ty będziesz robić, tylko ktoś już zrobił ....na tobie Jerk2
Z takim podejściem, życzę powodzenia w jakimkolwiek biznesie. Ja wiem co robię i nie muszę nikomu niczego udowadniać.

Nie musisz nic nikomu udowadniać bo każdy już wie, że ma do czynienia z id.....
Twoja kasa i twoja sprawa co z nią robisz, ale to nie ty na kimś zarabiasz chyba, że znajdziesz innych półgłówków podobnych do siebie, ale na razie to ty jesteś półgłówkiem i dawcą kasy dla innych.
Także zderzenie z rzeczywistościa bywa brutalne ale im szybciej to sobie uświadomisz tym szybciej zdasz sobie sprawę z pewnych rzeczy i seryjnie albo niech cię na praniu mózgu wyszkolą bardziej do dyskusji, albo przyślij kogoś mądrzejszego z kim się da podyskutować bo ty tylko wytresowany i wpojony bełkot podrzędnego naganiacza na razie umiesz wypisywać beka
Dorośnij, bo póki co to tylko wyzywasz mnie jak zakompleksiony nastolatek, dojdź do czegoś w życiu a potem dawaj rady, bo póki co to widzę, że siedzisz na tym forum i 3/4 biznesów nazywasz piramidami. W tym biznesie zarabia każdy kto chce działać i zarabiać i to nie jest gadka naganiaczy tylko zwyczajna prawda, która chyba przerasta Twój intelekt. Słyszałeś może o czymś takim jak programy partnerskie? Tam też wszystko to piramida? Naprawdę muszę Ci tłumaczyć jak działa system poleceń? Ok, wytłumaczę jak dziecku ja kupuje i polecam-zarabiam, ktoś kupuje, poleca, też zarabia i każdy jest szczęśliwy, stracić może ten, co ewentualnie siedzi na tyłku i czeka aż mu spadnie z nieba. Jeżeli firma padnie i z wyrokiem okaże się piramidą to wtedy pogadamy ok? Na razie to możesz sobie domniemaniemywać.