Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ... (/Temat--147997)

Strony: 1 2 3 4


... - Nyseth - 04-06-2017 13:11

...


RE: Etat? Nie, dziękuje... - kniew - 04-06-2017 16:06

softmarketing, jak to ładnie brzmi Big Grin nie to co MLM....


RE: Etat? Nie, dziękuje... - Nyseth - 04-06-2017 16:11

(04-06-2017 16:06)kniew napisał(a):  softmarketing, jak to ładnie brzmi Big Grin nie to co MLM....
Softmarketing, to softmarketing a MLM to MLM, mają wspólne cechy ale i różnią się od siebie, nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka. Zresztą, nie ma nic złego w MLMie, jeżeli potrafisz się w nim obracać, niestety większość woli iść na łatwiznę, dlatego nigdy nic w nim nie osiągająSmile


RE: Etat? Nie, dziękuje... - mikuss - 04-06-2017 16:12

(04-06-2017 16:06)kniew napisał(a):  softmarketing, jak to ładnie brzmi Big Grin nie to co MLM....

Taki sam płaszczyk jak i w przypadku piramid finansowych ....
Ładnie nazwane revshare lub platforma reklamowa i na forum co chwilę pełno naganiaczy w te cuda.
MLM czy inaczej nazwany i naganiacze w to badziewie nie różnią się niczym od tych powyższy ....
1 i 2 to samo szambo Big Grin


RE: Etat? Nie, dziękuje... - Nyseth - 04-06-2017 16:20

(04-06-2017 16:12)mikuss napisał(a):  
(04-06-2017 16:06)kniew napisał(a):  softmarketing, jak to ładnie brzmi Big Grin nie to co MLM....

Taki sam płaszczyk jak i w przypadku piramid finansowych ....
Ładnie nazwane revshare lub platforma reklamowa i na forum co chwilę pełno naganiaczy w te cuda.
MLM czy inaczej nazwany i naganiacze w to badziewie nie różnią się niczym od tych powyższy ....
1 i 2 to samo szambo Big Grin

Widzę, że dla Ciebie wszystko to szambo, ale skoro wszystko dla Ciebie jest piramidą, to widocznie zbytnio nie ogarniasz tematu. Jasne, jest dużo syfu, ale są też legalnie działające platformy, na których każdy może działać i zarobić. Jakbyś przeczytał mój post zobaczyłbyś, że trzymam się z daleka od syfu.


RE: Etat? Nie, dziękuje... - mikuss - 04-06-2017 16:23

(04-06-2017 16:20)Nyseth napisał(a):  
(04-06-2017 16:12)mikuss napisał(a):  
(04-06-2017 16:06)kniew napisał(a):  softmarketing, jak to ładnie brzmi Big Grin nie to co MLM....

Taki sam płaszczyk jak i w przypadku piramid finansowych ....
Ładnie nazwane revshare lub platforma reklamowa i na forum co chwilę pełno naganiaczy w te cuda.
MLM czy inaczej nazwany i naganiacze w to badziewie nie różnią się niczym od tych powyższy ....
1 i 2 to samo szambo Big Grin

Widzę, że dla Ciebie wszystko to szambo, ale skoro wszystko dla Ciebie jest piramidą, to widocznie zbytnio nie ogarniasz tematu. Jasne, jest dużo syfu, ale są też legalnie działające platformy, na których każdy może działać i zarobić. Jakbyś przeczytał mój post zobaczyłbyś, że trzymam się z daleka od syfu.

Czas to pieniądz, nie mam w zwyczaju marnować go na czytanie bełkotu kolejnego trybika w maszynce mlm czy też inaczej nazwanego szamba w którym pod pelerynką innej nazwy to koniec końców o to samo chodzi


RE: Etat? Nie, dziękuje... - Nyseth - 04-06-2017 16:27

(04-06-2017 16:23)mikuss napisał(a):  
(04-06-2017 16:20)Nyseth napisał(a):  
(04-06-2017 16:12)mikuss napisał(a):  
(04-06-2017 16:06)kniew napisał(a):  softmarketing, jak to ładnie brzmi Big Grin nie to co MLM....

Taki sam płaszczyk jak i w przypadku piramid finansowych ....
Ładnie nazwane revshare lub platforma reklamowa i na forum co chwilę pełno naganiaczy w te cuda.
MLM czy inaczej nazwany i naganiacze w to badziewie nie różnią się niczym od tych powyższy ....
1 i 2 to samo szambo Big Grin

Widzę, że dla Ciebie wszystko to szambo, ale skoro wszystko dla Ciebie jest piramidą, to widocznie zbytnio nie ogarniasz tematu. Jasne, jest dużo syfu, ale są też legalnie działające platformy, na których każdy może działać i zarobić. Jakbyś przeczytał mój post zobaczyłbyś, że trzymam się z daleka od syfu.

Czas to pieniądz, nie mam w zwyczaju marnować go na czytanie bełkotu kolejnego trybika w maszynce mlm czy też inaczej nazwanego szamba w którym pod pelerynką innej nazwy to koniec końców o to samo chodzi
Nikt Ci nie kazał udzielać się w tym poście, jeżeli mi szkda na coś czasu to nie zwracam uwagi i przechodzę obok bez reakcji, a Ty wszedłeś tu wylać swoje nic niewnoszące żale. Nie mam zamiaru Ci niczego udowadniać, jeżeli dla Ciebie to szambo to wyjdź i nie wracaj.


RE: Etat? Nie, dziękuje... - mikuss - 04-06-2017 16:30

MlM i inne jego dzieci inaczej nazwane na forum nie są lubiane i ich naganiacze podobnież jak naganiacze do piramid finansowych zwanych tutaj pewnybyznesbezryzyka
Po to jest forum, nie pasuje to wyjdź sam i usuń swój temat, skoro go tutaj założyłeś to jest po to by każdy kto ma ochotę napisał to co myśli w danym temacie lub jakie jego zdanie i opinia


RE: Etat? Nie, dziękuje... - Nyseth - 04-06-2017 16:36

(04-06-2017 16:30)mikuss napisał(a):  MlM i inne jego dzieci inaczej nazwane na forum nie są lubiane i ich naganiacze podobnież jak naganiacze do piramid finansowych zwanych tutaj pewnybyznesbezryzyka
Po to jest forum, nie pasuje to wyjdź sam i usuń swój temat, skoro go tutaj założyłeś to jest po to by każdy kto ma ochotę napisał to co myśli w danym temacie lub jakie jego zdanie i opinia
Ale to Tobie nie podoba się mój post a nie mi forum,więc z jakiej racji mam je opuszczać? Nie wiem czy jesteś ignorantem czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, pokaż mi, w którym momencie na coś naganiam? Przedstawiłem biznes i tyle, kto będzie zainteresowany to się odezwie, kto nie to nie, do niczego nie zmuszam. Polecam zapoznać się z definicją naganiacza.


RE: Etat? Nie, dziękuje... - fusek - 04-06-2017 16:46

(04-06-2017 16:30)mikuss napisał(a):  MlM i inne jego dzieci inaczej nazwane na forum nie są lubiane i ich naganiacze podobnież jak naganiacze do piramid finansowych zwanych tutaj pewnybyznesbezryzyka
Po to jest forum, nie pasuje to wyjdź sam i usuń swój temat, skoro go tutaj założyłeś to jest po to by każdy kto ma ochotę napisał to co myśli w danym temacie lub jakie jego zdanie i opinia

Minus nie czepiają się to jest softmarketong tu nie chodzi o naganianie tylko o wykupywanie cudownych pakietów; które umożliwia budowę biznesu na lata!!