Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie o moją wybraną tematykę bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Pytanie o moją wybraną tematykę bloga (/Temat-Pytanie-o-moja-wybrana-tematyke-bloga-147988)

Strony: 1 2


Pytanie o moją wybraną tematykę bloga - dewe - 03-06-2017 21:40

Hej. Mam pytanie. Jestem "idealista". Stawiam bloga i chcialbym aby tematyka bloga byla "obszerna?" poniewaz chcialbym publikowac tam poradniki, recenzje, jakies posty z mojego zycia, ale i posty o programowaniu, czy zarabiania przez internet. Myslicie ze tak rozbierzna tematyka jest okej, czy przekombiniwane? Prosze o rady.


RE: Pytanie o moją wybraną tematykę bloga - headhunterz - 04-06-2017 10:38

Moim zdaniem za duzo jak na jednego bloga. Lepiej zrobić 2-3 o głównej tematyce ;P


RE: Pytanie o moją wybraną tematykę bloga - Noozer - 04-06-2017 10:44

Lepiej skupić się na konkretnej dziedzinie i tylko okazyjnie "dopisywać" coś z innej Smile


RE: Pytanie o moją wybraną tematykę bloga - ulima - 07-08-2017 10:31

Lepiej skupić się na jakimś wybranym obszarze, nie na kilku. Wtedy przybędzie ci ludzi, którzy konkretnie są czymś zainteresowani. Taka tematyka "o wszystkim" nie bardzo zdaje egzamin.


RE: Pytanie o moją wybraną tematykę bloga - rachman - 07-08-2017 12:06

Musiałbyś mieć w ciul ciekawe życie by komuś chciało się o Tobie czytać...
Jeśli chcesz cokolwiek zarobić albo chociaż być blogiem wysoko to wal w tematyczność. Nie masło maślane tylko konkretna dziedzina i nie zbaczać za wiele tematyką.


RE: Pytanie o moją wybraną tematykę bloga - imadlo - 15-08-2017 12:14

Takich blogów jest już sporo, dlatego warto znaleźć coś unikalnego albo się skupić się na jednej rzeczy i wyróżnić się jakoś na tle innych, wtedy moim zdaniem można się wybić.


RE: Pytanie o moją wybraną tematykę bloga - Evve - 23-12-2018 18:24

Też bym to bardziej sprecyzowała. Albo, jak już napisał mój poprzednik, znalazła coś co wyróżnia mój blog na tle innych i tym samym przyciąga czytelników.


RE: Pytanie o moją wybraną tematykę bloga - polskitrader - 28-12-2018 09:43

Przecież i tak by miał ruch z pozycjonowania, więc musi mieć dobrze rozbudowaną stronę, żeby ktoś mógł się połapać. Plusem na pewno będzie większy ruch na jednej stronie, niż na 3 mniejszych. Wtedy może dodać swoją większą stronę na whitepressa w celu poszukiwania reklamodawców.
Teraz i tak jest za dużo blogów tematycznych, nikt nie ma czasu siedzieć i czytać kilku blogów. Ludzie zazwyczaj jeśli czegoś szukają, to tylko takich informacji, których potrzebują i potem spadają.


RE: Pytanie o moją wybraną tematykę bloga - rachman - 28-12-2018 11:32

Wiesz dlaczego jest dużo tematycznych? Bo takie google winduje do góry, bo takich ludzie szukają. Blog o danej tematyce i pokrewnych tematach to pod względem seo jak i dla poszukującego info strzał w dyszke.
Blog o wszystkim? O skarpetach i ciasteczkach? Od tego są onety i inne serwisy Wink Jak pisałem - musiałby mieć bardzo barwne życie by ktoś wolał go czytać niż na pudelkach o celebrytach Wink No chyba że zależy mu na małym gronie lub niestałych czytelnikach.


RE: Pytanie o moją wybraną tematykę bloga - Agik - 10-01-2019 09:31

Blog o zróżnicowanej tematyce to raczej mała szansa na odbiór. Tak jak wypowiadali się poprzednicy, najlepiej postawić na jeden konkretny temat. Ktoś, kto szuka informacji odnośnie do jednego hasła, może pominąć Twoją stronę w wyszukiwaniach.