Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy partnerskie, które płacą za rejestrację jednej osoby - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Programy partnerskie, które płacą za rejestrację jednej osoby - pytanie (/Temat-Programy-partnerskie-ktore-placa-za-rejestracje-jednej-osoby-pytanie-147961)



Programy partnerskie, które płacą za rejestrację jednej osoby - pytanie - macierze - 02-06-2017 21:35

Witam,
Mam do Was pytanie. Jakie zagraniczne i polskie programy partnerskie mają oferty, w których płacą za np. darmową rejestrację 1 osoby. Które wg. Was są najlepsze? Chodzi mi o oferty typu, że ktoś poda swojego e-maila to np. weźmie udział w jakimś konkursie, lub np. jakieś konkursy na kody rabatowe.
Z tego co wiem na CrackRevenue są takie oferty ale większość jest związana z erotyką a szukam innych niż erotyczne.
Z góry dzięki za pomoc Smile


Programy partnerskie, które płacą za rejestrację jednej osoby - pytanie - mahuzz - 02-06-2017 21:39

Lead network zobacz, dodali ostatnio kilka ofert mail-submit.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Programy partnerskie, które płacą za rejestrację jednej osoby - pytanie - Damian0820 - 02-06-2017 21:54

LN ma email submit i programy z grami, CrakRevenue ma ero + jakies gry tez widzialem, BongaCash to tez ero. Oprocz tego oczywiscie programy partnerskie placace tylko za rejestracje w grach i nic wiecej nie kojarze, jak ktos zna to moze podrzucic, tez z checia zerkne. Big Grin


RE: Programy partnerskie, które płacą za rejestrację jednej osoby - pytanie - AnnaKa - 03-06-2017 07:12

U nas w Lead.Network są oferty
-Biedronka
-Orlen
-Allegro
-Metin 2
-War Thunder
-ElSword
-Lineage 2
-Bonga Cams
-Datezone
-FlirtPL

Gdzie są płatne rejestracje