Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sub SMS -na którym serwisie najlepiej się skupić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sub SMS -na którym serwisie najlepiej się skupić? (/Temat-Sub-SMS-na-ktorym-serwisie-najlepiej-sie-skupic-147952)



Sub SMS -na którym serwisie najlepiej się skupić? - fejQ - 02-06-2017 16:30

Witam. Przemieliłem w swojej "karierze" już kilka serwisów SMS (leadmore, leadnow, fastlead, eForsa, firesub...) O każdym z tych serwisów miałem wyrobione swoje zdanie uwzględniając zarówno wady jak i zalety. Niestety z wielu powodów nie wiem który serwis teraz wybrać. Ostatni na którym działalem to FireSub, ale od czasu wyłączenia usług zrobiłem sobie przerwę w subach. Obecnie chce wrócić, ale nie wiem do jakiego serwisu podpiąć linki.

1.Leadmore odpada całkowicie ze względu że działam na pobieraniu

2.FastLead/Leadnow hmmm niemiłe przezycia, ale jestem skłonny wrócić ale blokuje mnie to że nie ma możliwości zatytulowania pliku

3. eForsa. Bardzo fajne stawki. Po wyłączeniu usług na FS miałem na eforsie 2dniowy epizod i byłem zadowolony jednak kolejne dni to zero na koncie. W dodatku ostatnie opinie na forum wskazują, że leady nie wpadają i są jakieś awarię co chwilę

4.Firesub, wszystko ładnie pięknie ale obecnie sub jest dostępny tylko za 4zl. Nie ma wyższych stawek ani kuponów by sub był choć za 6zl

Napiszcie z jakich serwisów wy korzystacie i czy obecnie jesteście zadowoleni.

Jest jeszcze mylead ale na forum mało informacji.

Owszem, mogę przetestować "na nowo "każdy z tych serwisów po 2-3 dni ale nie chce marnować ruchu, tak więc proszę Was o zdanie Smile dzięki z góry Wink

PS:dziękuję za wpisy samych serwisów bo wiadomo że nie są to opinie obiektywne


RE: Sub SMS -na którym serwisie najlepiej się skupić? - HardCoreSex - 02-06-2017 16:52

MyLead włączył multiweryfikacje, może spróbuj jeszcze u nich?
Chociaż top'ka jest słaba i nie wiem jak to będzie wyglądało.
Ja póki co działam na eForsie niestety. MyLead jeszcze nie testowałęm.
No a co do eForsy, tnie i strasznie podkrada odnowienia o czym sam wspomniałeś w poście :/


RE: Sub SMS -na którym serwisie najlepiej się skupić? - fejQ - 02-06-2017 17:03

Dzięki za odpowiedźWink

Co do mylead to właśnie widze że jest nawet 10 zł za leada bez odnowien więc stawka przyzwoita, niestety obiło mi się o uszy że sporo tną. Jak to wygląda ostatnio? Ciężko stwierdzić, bo wątek na forum w ich temacie jest nieco martwy w ostatnim czasie. Z tego co pamiętam to kiedyś jeden dzień u nich zarabiałem jeszcze na premce, zdobyłem jednego leada który nie wpadł. Uznałem że to opoznienia,ale gdy kilka godzin go nie bylo to napisałem do nich podając numer z którego SMS był wysłany i nagle po 15 minutach kasa się jakimś cudem pojawiła. Na tym zakończyłem współpracę

Czemu działasz na ef skoro nie jesteś zadowolony?


RE: Sub SMS -na którym serwisie najlepiej się skupić? - WuJeKuBa - 02-06-2017 21:25

Ze swojej strony polecił bym ci subservices.pl Smile Gdy padły programy na mylead/firesub, to w tym serwisie nic nie padło (ale nie które programy konkursowe musieli wyłączyć).. Poza tym premium jest za 11 zł oraz podwójna blokada z sub 1.50 zł. Suby po 1,50 zł (3 razy w tygodniu), suby 6,50 zł (1 raz w tygodniu). Jeszcze mają programy motywacyjne, czyli jak dozbierasz punkty możesz wymienić np. na doładowanie do telefonu, koszulkę i inne Big Grin


RE: Sub SMS -na którym serwisie najlepiej się skupić? - Hoolig4n - 02-06-2017 22:16

fejQ, Firesub najlepszy Big Grin


RE: Sub SMS -na którym serwisie najlepiej się skupić? - fejQ - 03-06-2017 09:44

Kubaszek dzięki za odpowiedźSmile niestety wygląd LP na subservice pozostawia wiele do życzeniaWink

Hooligan oczywiście Firesub jest jednym z lepszych Smile gdyby tylko był jakiś kupon na czerwiec albo wyższy sub to bym się nawet nie zastanawiałWink


RE: Sub SMS -na którym serwisie najlepiej się skupić? - Pitek236 - 03-06-2017 09:45

@[fejQ] dziś własnie dodali kod 6zł na 20 dni Tongue


RE: Sub SMS -na którym serwisie najlepiej się skupić? - fejQ - 03-06-2017 09:46

@pitek236 dzięki!


RE: Sub SMS -na którym serwisie najlepiej się skupić? - rousen - 03-06-2017 13:43

Kupon na FS to FIRECZERWIEC jakby ktoś pytał Wink