Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Treepay.pl [SCAM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Treepay.pl [SCAM] (/Temat-Treepay-pl-SCAM-147930)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Treepay.pl [SCAM] - egzel - 02-06-2017 05:40

Do dzisiaj nie otrzymałem wypłaty z serwisu treepay.pl. Kwota nieduża, bo zaledwie 157,35, ale spełniająca minimum wypłaty (pieniądze zarobione jeszcze w 2016 roku). Nicooo od dwóch miesięcy zwodzi, że wypłaci, a nawet, że, cytuję "w zamian za moje zapomnienie wrzuce ci cos wiecej na saldo". Pytanie do administracji forum - dlaczego pomimo tylu głosów ze strony społeczności zarabiam.com o niewypłaceniu środków użytkownicy nicooo, treepay.pl nie zostali jeszcze zbanowani (ba, jeden z nich nadal udziela się na forum i bezczelnie chwali się swoimi poczynaniami na giełdzie kryptowalut), a dział prowadzonego przez nich serwisu nie został przeniesiony do stosownego działu? Rozumiem, że moderatorzy dostali swoje wypłaty i wg nich jest wszystko ok Smile

Proszę użytkowników forum o wpisywanie swoich wierzytelności wobec serwisu treepay. Policzymy ile tego jest Smile

1. egzel - 157,35


RE: Treepay.pl [SCAM] - Klin - 02-06-2017 06:07

Nie wszyscy moderatorzy zarabiali w tym scamie. Wypraszam sobie

Obgadamy temat, pewnie skonczy sie banem


RE: Treepay.pl [SCAM] - rcielak - 02-06-2017 06:26

Ja mialem z 20 albo 30zl.
(nie zarabialem u nich)
Niby ponizej minimum, ale skoro zawineli serwis to powinni wyplacic wszystko.
Takich kont z 0-50 pewnie bylo dosyc duzo.


RE: Treepay.pl [SCAM] - Majka - 02-06-2017 07:39

@[nicooo] dlaczego nie wypłaciłeś koledze pieniędzy?


RE: Treepay.pl [SCAM] - yazir - 02-06-2017 08:40

@[egzel] moderatorzy zostali wprowadzeni w błąd. Ponieważ @[nicooo] twierdził że wypłacił wszystko. A nikt od zamknięcia tematu nie założył podobnego do Twojego tematu. Więc nie wiedzieliśmy o tym. Nasz błąd, o ile można uznać to za błąd polegał na tym że nie szukaliśmy na własną rękę użytkowników i nie dopytywaliśmy czy wszystko zostało uregulowane. Ale jak sobie to wyobrażasz? Ludzie którzy mają własne życie, rodziny mają dbać o wszystkich? Moderatorzy nie mają pensji, zajmujemy się tym pro bono.


RE: Treepay.pl [SCAM] - mateusz2045 - 02-06-2017 09:02

Konta ze środkami poniżej 50 zł zostały pokasowane, wiem na swoim przykładzie. Ale nie będę się o takie coś kłócić.


RE: Treepay.pl [SCAM] - yazir - 02-06-2017 09:15

@[mateusz2045] o tym nie wiedziałem, i nie wiem czy to prawda. Ponieważ już wspomniany nicooo twierdził że konta poniżej 50zł będą miały możliwość dobicia do wypłaty po reaktywacji. Ale ciężko stwierdzić czy to prawda.


RE: Treepay.pl [SCAM] - mateusz2045 - 02-06-2017 09:26

(02-06-2017 09:15)yazir napisał(a):  @[mateusz2045] o tym nie wiedziałem, i nie wiem czy to prawda. Ponieważ już wspomniany nicooo twierdził że konta poniżej 50zł będą miały możliwość dobicia do wypłaty po reaktywacji. Ale ciężko stwierdzić czy to prawda.
O kilka zł się nie będę kłócić bo mi na tym nie zależy, ale na konto nie mogę się zalogować (nieprawidłowy login i hasło). Może trzeba je aktywować ale to chyba nawet lepiej, że skasowane Big Grin


RE: Treepay.pl [SCAM] - nicooo - 02-06-2017 10:50

Wszystkie srodki byly wyplacone konta,w serwisie sa zmieniane pod v3 dlatego nie ktore od was sa nie aktywne,obecnie jestesmy w trakcie dodawania uslug MT i MO,egzel twoja wyplata zaraz wyjdzie,dodatkowo dostaniesz potwierdzenie z konta na pw.Srodki ponizej 50zl beda u was na koncie w v3 i bedziecie mogli dalej zarabiac plus czeka was mila niespodzianka Smile


RE: Treepay.pl [SCAM] - Majka - 02-06-2017 10:53

(02-06-2017 10:50)nicooo napisał(a):  Wszystkie srodki byly wyplacone konta,w serwisie sa zmieniane pod v3 dlatego nie ktore od was sa nie aktywne,obecnie jestesmy w trakcie dodawania uslug MT i MO,egzel twoja wyplata zaraz wyjdzie,dodatkowo dostaniesz potwierdzenie z konta na pw.Srodki ponizej 50zl beda u was na koncie w v3 i bedziecie mogli dalej zarabiac plus czeka was mila niespodzianka Smile

Czy ktoś jeszcze nie doczekał się zleconej wypłaty? Proszę o szczerą odp.