Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
grosz do grosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: grosz do grosza (/Temat-grosz-do-grosza-147924)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: grosz do grosza - Simonsays - 03-11-2017 21:51

Witam

Początek listopada, na mypayu od dwóch nic się nie dzieje, akcji mało, zaliczanie czegokolwiek po kilku godzinach. Z obawy, że z mypayem coraz gorzej i zaraz program zniknie, w środę zarejestrowałem się na textbookers. Napisałem przykładowy tekst i dzisiaj wieczorem dostałem wiadomość, że mnie zaakceptowaliLol
Przygodę z copywritingiem czas zacząćCool Jeszcze muszę zobaczyć jak oni to rozliczają z US.
Teraz spojrzałem, że na mypayu akcji przybyło.
Robi się ciekawieRolleyes

W puli
31,88zł i 0,07$

Pozdrawiam


RE: grosz do grosza - pspsga - 03-11-2017 22:17

Pod koniec roku musisz się zarobić z zarobionych pieniędzy na TEXTBOOKERS rozliczyć Smile

PS. https://www.textbookers.com/jak-rozliczyc-podatek


RE: grosz do grosza - Simonsays - 07-11-2017 01:00

Witam
(03-11-2017 22:17)pspsga napisał(a):  Pod koniec roku musisz się zarobić z zarobionych pieniędzy na TEXTBOOKERS rozliczyć Smile

PS. https://www.textbookers.com/jak-rozliczyc-podatek

Dzięki pspsga. Też dotarłem do tych wiadomości ale oni tak ogólnie piszą, że wysyłają do US a nie do ciebie. Zwykle takie rzeczy wysyła się do adresata. Pewnie to jakiś skrót myślowyRolleyes
Pierwszy tekst napisany, teraz czekam na akceptacje. Nie pisałem więcej bo chcę zobaczyć jak go ocenią.
W weekend zaplanowaną miałem praktycznie każdą minutę i czasu "wolnego" na akcje nie miałem prawie wcale. Cieszę się, że chociaż w niedziele spałem do 8
Cały czas trenuje OB ale na demo to zawsze mi dobrze szłobeka
W puli
33,02zł i 0,07$

Pozdrawiam


RE: grosz do grosza - Simonsays - 11-11-2017 00:10

Witam

Powoli ale do przodu.

W tygodniu nie mam czasu na mypay. Akcji jest ale zaliczania mam na ok 50% i to nawet tych większych chociaż robię tak jak chcą. Niemniej jednak widzę jakie są bez problemu zaliczane i chcę się skupić na nich. Niestety co trzecia większa akcja nie wchodzi i tu już nie ma reguły która.

Na textbookers do jutra czekam na zaliczenie tekstu. Patrzę na tematy precli i się czasem zastanawiam jak ludzie wplatają słowa kluczowe do tekstu, które nie są podane poprawne gramatycznie, a jeden z wymogów jest aby tekst był.

W puli
36,69 i 0,07$

Pozdrawiam


RE: grosz do grosza - Simonsays - 13-11-2017 23:21

Witam

Weekend minął. Skupiony byłem bardziej na porządkach i zamykaniem letniego sezonu na działce niż na zarabianiu. Natomiast nie ominęła mnie gorączka kryptowzrostów. Obserwowałem rynek i piękne rzeczy się działy. Tak naprawdę zmiany były widoczne od około tygodnia ale z racji, że był weekend i ludzie, którzy w tygodniu siedzą na forexie pewnie nie mieli czasu zajrzeć w krypty. Dopiero w sobotę zobaczyli, że nowym bohaterem krypt jest Bitcoin Cash BCH. W niedziele był szczyt szczytów ostra korekta i od dzisiaj widzę powrót do wzrostów.

Na koncie demo miesiąc temu kupiłem po 10$ każdą kryptę jaka była dostępna na iq option nie patrząc na trend. BTC był już po swoim historycznym szczycie i po malej korekcie szedł dalej w górę( piszę to aby Wam naświetlić kiedy to było mniej więcej). Dzięki temu widziałem co się dzieje na rynku. Chciałem też zobaczyć jak wygląda stopa zwrotu gdy się w ten sposób zdywersyfikuję inwestycję. Na obecna chwilę, gdzie królem jest BCH moja stopa zwrotu to 32,7%Rolleyes
Ale oczywiście to demo.

Dzisiaj dopiero znalazłem czas aby poklikać na mypay. Tak szczerze od sercaHeartbeka
Textbookers zaliczył mi tekst więc się podjarałemCool i w niedzielę napisałem następny.


W puli
40,10zł i 0,07$

Pozdrawiam


RE: grosz do grosza - Simonsays - 23-11-2017 21:50

Witam

Nic nie pisałem z braku czasu wolnego nawet po 22iej. Mypay zalicza jak chcę, co powoli doprowadza mnie do irytacji. Myślałem nawet o czymś innym, ale że byłem zawalony robotą, weekendy były rodzinno-przyjacielsko-okolicznościoweimprezaimpreza to ciężko było na czymkolwiek się skupić.

Przez to textbookers też ucierpiał, bo muszę mieć wolną chwilę i głowę żeby coś sklecić ale dwa teksty zaliczone.Cool

Może sam siebie zaskoczę w ten weekend i tydzień i dobije do 50zł

Piszę dzisiaj, bo jutro nie będę miał znowu czasu...

W puli
43,78zł i 0,07$

Pozdrawiam


RE: grosz do grosza - Simonsays - 29-11-2017 23:33

Witam

Dziś podsumowanie listopada
  • cel osiągnięty czyli 50zł, jeszcze parę groszy wpadnie do 00:00
  • textbookers polecam osobom, które mają czas, ja niestety tyle czasu nie mam, a napisanie czegokolwiek z sensem zajmuje trochę czasu.
  • poczekam do piątku z wypłatą bo akcje na mypay zaliczane są nawet po 2 dniach.

W zasadzie w weekend nic nie klikałem dopiero w poniedziałek zacząłem, więc wynik nie jest zły. Pojawiły się akcje , które regularnie wchodzą i to trochę zmotywowało mnie do działań. Nie zmuszałem się, klikałem kiedy miałem czas i ochotęBig Grin
To właśnie przeważyło, że nie skupiłem się na pisaniu tekstów, bo one zajmują więcej czasu, a poza tym potrzeba 100 zł do wypłaty.

W puli 50,12zł i 0,07$

Pozdrawiam



RE: grosz do grosza - Mr Joker - 30-11-2017 06:36

Ile zdolales zarobić n textbrookers?

Pozdrawiam


RE: grosz do grosza - Simonsays - 05-12-2017 00:23

Witam

(30-11-2017 06:36)Mr Joker napisał(a):  Ile zdolales zarobić n textbrookers?

Pozdrawiam

Napisałem dwa teksty jeden krótszy drugi dłuższy i mam 2,11zł

Na mypay zaliczyło mi do piątku zaledwie kilka groszy.

Weekend byłem bardzo zajęty dopiero właściwie teraz mam czas aby coś napisać.

W puli 50,21zł i 0,07$

Pozdrawiam



RE: grosz do grosza - Pablinho - 05-12-2017 17:00

Ile tak orientacyjnie można zarobić na Texbooker przez miesiąc ? Big Grin