Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bon 8€ do bah - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bon 8€ do bah (/Temat-Bon-8%E2%82%AC-do-bah-147915)

Strony: 1 2


Bon 8€ do bah - michaciesli - 01-06-2017 16:51

1.Nazwa przedmiotu : bon 8€ do bet-at-home
2.Opis przedmiotu : działa w PL
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : 11zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Skrill


RE: Bon 8€ do bah - revenge - 02-06-2017 09:56

pw idzie


RE: Bon 8€ do bah - KontrolC - 02-06-2017 11:48

Kupiłeś od innego i sprzedajesz drożej na tym samym forum?
Żenada...


RE: Bon 8€ do bah - michaciesli - 02-06-2017 12:40

@revenge bon już sprzedany, w poniedziałek bede miał jeszcze jeden to podesle Ci jak bedziesz jeszcze chciał, @KontrolC, co Ty mi tu piszesz? Nic tu nie kupowałem, wątpię żeby ktokolwiek tu sprzedawał bony z tej kampanii, z której ja miałem bon. Twój komentarz to żenada spamerze


RE: Bon 8€ do bah - KontrolC - 02-06-2017 12:58

(02-06-2017 12:40)michaciesli napisał(a):  @revenge bon już sprzedany, w poniedziałek bede miał jeszcze jeden to podesle Ci jak bedziesz jeszcze chciał, @KontrolC, co Ty mi tu piszesz? Nic tu nie kupowałem, wątpię żeby ktokolwiek tu sprzedawał bony z tej kampanii, z której ja miałem bon. Twój komentarz to żenada spamerze

Serio?
http://zarabiam.com/Temat-Bony-bet-at-home-8-euro-9zl-sztuka-141774


RE: Bon 8€ do bah - michaciesli - 02-06-2017 14:54

(02-06-2017 12:58)KontrolC napisał(a):  
(02-06-2017 12:40)michaciesli napisał(a):  @revenge bon już sprzedany, w poniedziałek bede miał jeszcze jeden to podesle Ci jak bedziesz jeszcze chciał, @KontrolC, co Ty mi tu piszesz? Nic tu nie kupowałem, wątpię żeby ktokolwiek tu sprzedawał bony z tej kampanii, z której ja miałem bon. Twój komentarz to żenada spamerze

Serio?
http://zarabiam.com/Temat-Bony-bet-at-home-8-euro-9zl-sztuka-141774

Ty.uważasz, że ja nie wiem co pisze czy jak? Ogranij się człowieku po co mi tu wklejasz jakieś linki. Nic nie kupowałem od tego Skoki, co więcej sam do mnie napisał że kupiłby mój bon. Ta dyskusja nie ma w ogóle sensu, chcesz mi wmówić, że wiesz skąd mialem mój bon chociaż nie masz o tym pojęcia bo skąd. Zastanawiam się czy jesteś normalny. Nie pisz już nic, proszę bo to nie ma sensu.


RE: Bon 8€ do bah - revenge - 09-06-2017 11:05

zaplacilem wczoraj za bony i autor tematu po otrzymaniu zaplaty jest offline

nie niem czy to jakis kant, czekam cierpliwie max do pon i zglaszam przestepstwo z art 286§1

ten post pisze w celu ostrzezenia innych

prosze MODa by nie banowal autora tematu do wyjasnienia sprawy


RE: Bon 8€ do bah - Hybrid1990 - 09-06-2017 11:23

@[michaciesli] dokończ transakcję z revenge


RE: Bon 8€ do bah - revenge - 12-06-2017 08:55

ok zglosilem juz sprawe...
uzytkownik sie nie odezwal...


RE: Bon 8€ do bah - michaciesli - 12-06-2017 10:31

hej hej, nie miałem netu przez weekend. Nie prosiłem o zapłatę z góry, otrzymałem kod psc na 30zł, a miałem dostać tylko 10,60zł, za bon, który już wysłałem. Mam neta tylko w pracy, wysłałem 3 kody. Za trzeci nie biorę kasy z uwagi na obsuwę.

Edytuję: a do wszystkich na przyszłość, nie wysyłajcie mi kasy z góry, tylko dopiero kiedy otrzymacie bon. To nie jest moje główne źródło zarobku i zwyczajnie czasem o tym zapomnę, albo nie mam neta itp. nie oczekuję nigdy od nikogo wysłania kasy przed otrzymaniem bonu. Revengovi radzę od razu zgłosić się do interpolu