Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z IQ Option - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Problem z IQ Option (/Temat-Problem-z-IQ-Option-147913)



Problem z IQ Option - Karolek152 - 01-06-2017 14:12

Witam, od kilku dni zauważyłem, że po zalogowaniu się zarówno w aplikacji jak i na stronie IQ Option nie mogę zawrzeć żadnej transakcji na koncie demo, od razu wyskakuje komunikat widoczny na obrazku. Dziwne to jest, bo nie wpłacałem żadnego depozytu, grałem od paru miesięcy tylko na koncie demo. Czyżby IO udostępniało demo tylko czasowo, a potem i tak weryfikacja? Spotkaliście się z czymś podobnym tutaj, albo u innych brokerów?
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Problem z IQ Option - rejwus15 - 01-06-2017 20:34

tak, ja też miałem długą nieobecność na iq i ta weryfikacja jest wymagana. Musisz pobrać np bank statement i zrobić screena, przesłac i tyle Smile


RE: Problem z IQ Option - Karolek152 - 01-06-2017 20:43

A, no to jasne. Jakoś nie uśmiecha mi się przesyłanie danych osobowych, tylko po to żeby pograć na demobeka Czy można zatem założyć drugie konto u tego brokera, dajmy na to na członka rodziny (ten sam komputer, miejsce zamieszkania)? Czy od razu zbanują? Tongue


RE: Problem z IQ Option - rejwus15 - 01-06-2017 21:00

Można, ale nie wiem czy tez nie będą potrzebne, tego już nie testowałem.

Oni mają ochronę Cysec, więc Twoje dane są bezpieczne jeśli o to chodzi Smile

Poczcytaj sobie o tym


RE: Problem z IQ Option - MaLiN - 02-06-2017 05:25

(01-06-2017 20:43)Karolek152 napisał(a):  A, no to jasne. Jakoś nie uśmiecha mi się przesyłanie danych osobowych, tylko po to żeby pograć na demobeka Czy można zatem założyć drugie konto u tego brokera, dajmy na to na członka rodziny (ten sam komputer, miejsce zamieszkania)? Czy od razu zbanują? Tongue

To i tak nie jest duży problem, żeby tylko wysłać dokumenty, większość brokerów regulowanych przez CySec udostępnia demo, dopiero po wpłacie depozytu Wink Tylko, później nie płacz, gdy będziesz chciał przejść z konta demo na realne inwestycje, a Twoje konto zostanie zablokowane, bo masz tam kilka kont Wink