Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube ban - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube ban (/Temat-Youtube-ban-147899)



Youtube ban - Racina - 31-05-2017 23:28

Siema,

Otrzymałem bana na YT, gwałtownie zwiększyła się ilość wyświetleń na moim kanale (nie brałem w tym udziału) z czego sie bardzo ucieszyłem. niestety kilka dni później otrzymałem maila że konto adsense zostało zbanowane. Oczywiście napisałem odwołanie w tej sprawie (czekam na odpowiedź jak narazie 2 dni i cisza) ale wyczytałem że żadko kiedy przywracają konto. Czy jest jakiś sposób aby w razie czego ponownie założyć nowe konto adsense?

Dzięki za odpowiedź i pozdro


Youtube - mahuzz - 31-05-2017 23:32

Może być ciężko. Najgorsze jest to, ze ciężko będzie Ci udowodnić ze to nie Ty. Ktoś specjalnie nabił Ci śmieciowe wyświetlenia i pewnie zgłosił. Konta adsense na zagranicznych forach sprzedaja, ale nie tanio.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Youtube - Mariuszeek - 31-05-2017 23:34

Na czym zarabiałeś na tym kanale?


RE: Youtube - twardy - 31-05-2017 23:38

Konto adsense mozesz zalozyc, ale nie na swoje dane Sex


RE: Youtube - Racina - 31-05-2017 23:50

(31-05-2017 23:34)Mariuszeek napisał(a):  Na czym zarabiałeś na tym kanale?

Miałem dwa kanały jeden 40 filmów tutoriale do gier itp. i drugi około 20 filmów tematyka ogólna (wszystko co ciekawe)

Kurde to szkoda tego bana jeszcze rozumiem gdybym coś kombinował, ale tutaj nie było mojej ingerencji. Sad