Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uniknięcie podatku - PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uniknięcie podatku - PayPal (/Temat-Unikniecie-podatku-PayPal-147890)

Strony: 1 2 3


Uniknięcie podatku - PayPal - JaśnieD - 31-05-2017 16:53

Witajcie, otóż mam problem i liczę że mi pomożecie, bo już nic innego nie przychodzi mi do głowy. Otóż zbieram pieniądze na PayPal - nie chcę ich przelewać na konto bankowe, ponieważ będę zmuszony do zapłaty podatku. Wiem, że są takie portfele internetowe ( skrill, neteller ) ale tam nie mogę wpłacić pieniędzy poprzez PayPal.

Myślę, że są osoby które z tym problem się głowiły i mają na to rozwiązanie, bardzo bym prosił o pomoc. Wiem też, że są osoby na forum które wymieniają takową gotówkę, ale nie ma innych sposobów? Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.


RE: Uniknięcie podatku - PayPal - Assasinoo - 31-05-2017 16:55

Kasę na paypalu też powinieneś rozliczyć..


RE: Uniknięcie podatku - PayPal - JaśnieD - 31-05-2017 17:00

(31-05-2017 16:55)Assasinoo napisał(a):  Kasę na paypalu też powinieneś rozliczyć..
Ja o co innego pytam.


RE: Uniknięcie podatku - PayPal - Nemek - 31-05-2017 17:08

Jeśli masz już kasę na paypal, to raczej po ptokach. Urząd ma do 5 lat na wykrycie nieopodatkowanych zarobków. Raczej szanse małe ale zawsze ryzyko.
Co do skrilla to możesz się z kimś wymienić.


RE: Uniknięcie podatku - PayPal - twardy - 31-05-2017 17:09

Rownie dobrze mozesz je przelac na konto bankowe. US nic sam z siebie nie robi. Zreszta wystarczy jedna kontrola i obojetnie czy te pieniadze miales na pp czy koncie bankowym... to tak Cie przetrzepia, ze i tak sie dowiedza. Paypal im takich danych bez problemu udzieli.


RE: Uniknięcie podatku - PayPal - JaśnieD - 31-05-2017 17:24

(31-05-2017 17:09)twardy napisał(a):  Rownie dobrze mozesz je przelac na konto bankowe. US nic sam z siebie nie robi. Zreszta wystarczy jedna kontrola i obojetnie czy te pieniadze miales na pp czy koncie bankowym... to tak Cie przetrzepia, ze i tak sie dowiedza. Paypal im takich danych bez problemu udzieli.
Jeżeli to załóżmy były małe sumy - to jaką karę mogą nałożyć?


RE: Uniknięcie podatku - PayPal - szykiryki - 31-05-2017 19:34

Za nieujawnione dochody 75% stawka podatkowa, czyli oddasz większość tego co zarobiłeś.


RE: Uniknięcie podatku - PayPal - PremAccHack - 31-05-2017 19:41

Polska to zlodziejskie państwo szkoda słów z każdego gorsza trzeba karmić tych zlodzieji żeby mogli siedzieć w je@@@@@ sejmie i robić afery o byle gówno


RE: Uniknięcie podatku - PayPal - Assasinoo - 31-05-2017 20:04

(31-05-2017 17:00)JaśnieD napisał(a):  
(31-05-2017 16:55)Assasinoo napisał(a):  Kasę na paypalu też powinieneś rozliczyć..
Ja o co innego pytam.

Pytasz o to jak uniknąć podatku, mając już kase na paypalu, bo przelewając na konto będziesz zmuszony zapłacić podatek.. A ja Ci tłumaczę, że mając kasę na paypalu to tak jakbyś miał na koncie bankowym i taki sam obowiązek rozliczenia tej kasy jak przelewu na konto...


RE: Uniknięcie podatku - PayPal - rachman - 31-05-2017 20:04

Z tego co wiem nie tyle 5 lat mają co prawie 7.

1 niecały rok = ten w którym nastąpił obowiązek rozliczenia np. 2017
1 cały rok = ten w którym musisz się rozliczyć tu 2018
5 całych lat = to te słynne 5 lat które fiskus ma na kontrol Wink

Nie wiem czy w każdym przypadku tak to liczą ale można założyć że prawie 7 lat mają na prześwietlonko.

Jeśli to małe kwoty (nie przekraczające kwoty wolnej) to płać normalnie podatek i tak go Ci zwrócą. Jak wyżej napisano - fiskus zazwyczaj bez powodu nie filuje ludzików, a jak już zacznie to czy to bank czy paypal to bez problemu mają dostęp do informacji. Chyba że skłamiesz że nie masz tam konta a oni nie sprawdzą (ale bym nie ryzykował tak bo jakby kłamstwo wyszło to już poważniejsza buba).

p.s. nie pytaj jawnie jak uniknąć płacenia podatku w nielegalny sposób bo to przestępstwo i ktoś jak udzieli Ci takiej rady naraża się na konsekwencje... trochę dyskrecji Wink