Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Regułka do RESTOCKA ZA by Dominator - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Regułka do RESTOCKA ZA by Dominator (/Temat-Regulka-do-RESTOCKA-ZA-by-Dominator-14789)

Strony: 1 2


Regułka do RESTOCKA ZA by Dominator - Dominator - 09-10-2010 19:16

ReGułka
[Obrazek: logo.png]


Właśnie skończyłem przerabiać regułkę na restock za 100 LFE$
Częściowo nie jest moja ale mojej przeróbki(bądź na odwrót)

Instalacja jest bardzo prosta, wystarczy dodać do zakładek.

Wszystko działa jak należy, a jest jeden wielki plus; jak java wypełni login i e-mail to przekieruje Cię do ReCaptchy Big Grin

Cytat:jvar values = ["NICK", "E-MAIL"]; $("input").each(function(i){ $(this).val(values[i]); }); document.getElementById("recaptcha_response_field" ).focus();

Nie chciałem dostać plusów tylko pomóc !!! Kumajcie coś .


RE: Regułka do RESTOCKA ZA 100LFE$ by Dominator - MotorniczyTramwaju - 09-10-2010 19:45

Hmm wielkie dzięki, z tym na pewno łatwiej Big Grin Plusy lecą!!


RE: Regułka do RESTOCKA ZA 100LFE$ by Dominator - Tech - 09-10-2010 20:37

Właśnie zmniejszyłeś sobie i nam szansę na wygranie czegoś Tongue


RE: Regułka do RESTOCKA ZA 100LFE$ by Dominator - Lubelak - 09-10-2010 20:43

co za idiota
straciłeś szanse


RE: Regułka do RESTOCKA ZA 100LFE$ by Dominator - Dominator - 09-10-2010 21:22

Ale wy to przeżywacie dziwnie Big Grin LOL, rozumiem gdyby były to nagrody typu PSP, iPod, ale nie drzyjcie kotów o regułkę.


RE: Regułka do RESTOCKA ZA 100LFE$ by Dominator - Boonys - 10-10-2010 09:56

Wielkie dzięki kolo Big Grin
Nie dałbym rady bo mój komp jest w naprawie i korzystam z kompa brata ;x
Jeszcze raz dzięki.


RE: Regułka do RESTOCKA ZA 100LFE$ by Dominator - Admin - 10-10-2010 10:03

idiota nazwa Cie tyle te osoby które już miały jakiś program xDBig Grin bo zmniejszyłeś ICH szanse Tongue


RE: Regułka do RESTOCKA ZA 100LFE$ by Dominator - haggard - 10-10-2010 10:03

(09-10-2010 21:22)Dominator napisał(a):  Ale wy to przeżywacie dziwnie Big Grin LOL, rozumiem gdyby były to nagrody typu PSP, iPod, ale nie drzyjcie kotów o regułkę.

Sądzę, że ciebie nie będzie na restocku a chciałeś dostać plusy Smile

Omg, czasem lepiej się wstrzymać z pisaniem postów. Dobrze, że chcesz pomagać, ale któregoś dnia było otwarte zamawianie testowe to każdy mógł skorzystać i zrobić co chciał, nie zrobił tego(może nie umiał) to jego problem. Niewiedza kosztuje Smile


RE: Regułka do RESTOCKA ZA 100LFE$ by Dominator - cinexik - 10-10-2010 10:11

wszyscy placza a nie pomysleliscie, ze nie zadziala? ;]
(chociaz nie przewiduje tego)


RE: Regułka do RESTOCKA ZA 100LFE$ by Dominator - Marczyk - 10-10-2010 10:28

(09-10-2010 19:16)Dominator napisał(a):  Właśnie skończyłem przerabiać regułkę na restock za 100 LFE$
Ale to jest zwykła regułka pod logowanie ptzp z nowymi zabezpieczeniami Jerk Mam ja od września...aha i straciłeś szanse na wygranie kubka, zresztą moja szanse tez zmiejszyles bo też miałem tego użyć 4