Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tworzenie forum (/Temat-Tworzenie-forum-147887)



Tworzenie forum - BtcMaster - 31-05-2017 16:05

Witam!Nie wiem czy jest to dobry dział ale szukam osoby do tworzenia forum.Forum jest postawione na razie przez stronę fora.pl z czasem planuje je postawić na własnej domenie i hostingu.Więcej info priv! Dodam że forum dotyczy głównie motywacji do działań sportowych.


RE: Tworzenie forum - Marcin0292 - 01-06-2017 07:04

A później te stare posty będziesz kazał kopiować użytkownikom za range "moderatora"? jak chcesz zacząć poważnie działać to od razu załóż na swoim hostingu i domenie


RE: Tworzenie forum - aaaaaaaaaa1 - 01-06-2017 07:57

Kod:
szukam osoby do tworzenia forum
Jestem,z darmowym forum nic nie zbojujesz.Mogę pomóc Ci postawić na normalnym ale wiążę się też to z kosztami.


RE: Tworzenie forum - sheko12 - 01-06-2017 12:10

Mogę Ci postawić takie forum, jak chcesz, pisz Wink

Generalnie od 2013 roku stawiam fora, pomogę Ci wybrać odpowiedni silnik, serwer, sprecyzować domenę.
Platformy typu fora.pl są ograniczone, chodzi tutaj o zasoby skryptu, serwera, uprawnień, maja regulaminy określające działanie twojego forum, jak złamiesz jakiś punkt, usuną Ci je i nie podadzą nawet przyczyny, bo nie muszą Wink


Tworzenie forum - Artinesse - 02-03-2018 13:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.