Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja stronka internetowa. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Moja stronka internetowa. (/Temat-Moja-stronka-internetowa-147862)

Strony: 1 2


Moja stronka internetowa. - damian1313 - 30-05-2017 15:06

Witam

Otóż niedawno ze znajomymi założyliśmy wspólnie stronę internetową z wszystkimi promocjami z Aliexpress, Banggood i Gearbest.

Chciałem zapytać co sądzicie o stronce jeśli chodzi o wygląd. Czy może coś byście zmienili jeśli chodzi o kolory itp.?

Wiem, że sam wygląd nie porywa, ale obecnie brak funduszy na lepszy wygląd a brak grafika ogranicza nas do zmian nie wielkich i opierających się o to co jest już.

Dzięki za wszelkie sugestie Smile

https://seyllo.com/


RE: Moja stronka internetowa. - radek0389 - 30-05-2017 15:13

Część strony macie po polsku a część po angielsku, warto się zdecydować na pełne opisy w jednym języku lub w kilku do wyboru.


RE: Moja stronka internetowa. - aaaaaaaaaa1 - 30-05-2017 15:24

Fanpage po Angielsku,strona po polsku... Waluta USD/PLN ,a w euro nie ma możliwości ?


RE: Moja stronka internetowa. - damian1313 - 31-05-2017 12:12

Zrobimy pełną polską wersję językową i angielską. Niestety fanpage musimy mieć po angielsku z uwagi na to, że większość naszych obecnych odbiorców jest z poza granic Polski i pewnie ta tendencja będzie rosła, a nie mamy nikogo kto mógłby prowadzić jednocześnie fanpage po angielsku i po polsku, tym bardziej że działamy na innych serwisach społecznościowych. Postaramy się dodać w najbliższym czasie walutę Euro jako jedną z możliwych do przeglądu cen.
Dzięki wam wychwyciliśmy błąd z polska wersją. Mamy wbudowany mechanizm automatycznego wyboru języka po lokalizacji odbiorcy i nam się polski język nie wyświetlał, także wielkie dzięki Smile

Jeśli będziecie mieli jeszcze jakieś uwagi to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie i każdemu czytającemu ten post, życzę miłego dniaSmile


RE: Moja stronka internetowa. - xjointmanx - 31-05-2017 12:46

Sam mam plan aby zrobic takową strone jak wy ( nie żadna podróbka waszej strony) ale ja bym juz robił strone od podstaw w jezyku Angielskim/USA z mozliwoscia przetłumaczenia jej bo jest potencjał na Aliex, a waluty to juz najmniejszy problem, polecam wam abyscie zamontowali przeliczniki walut lub sam kurs do kupna


RE: Moja stronka internetowa. - damian1313 - 31-05-2017 12:50

Masz rację, przeliczniki to też nie głupi pomysł Smile Dzięki i powodzenia w robieniu swojej stronki Smile


RE: Moja stronka internetowa. - Mariuszeek - 31-05-2017 12:58

Wygląda okej, zwróciła się już? ;p


RE: Moja stronka internetowa. - damian1313 - 31-05-2017 13:07

Czy się zwróciła to ciężko określić bo nie było w sumie żadnego wkładu własnego...oprócz kosztów serwerów bo musimy działać na 3 ze względu na dużą bazę danych jaką posiadamy. Na serwery na szczęście już się regularnie zwraca. Sami robiliśmy cała stronę i jedyne co poświęcamy to kupę czasu Smile Najwięcej spędziliśmy go nad algorytmem, który dobiera produkty. Mamy ich około miliona w bazie i wszystko jest w pełni zautomatyzowane i nie musimy praktycznie ingerować w sam wybór produktów i możemy skupiać się na innych elementach. Teraz pracujemy nad tym, aby każdy produkt miał swoją stronę, będzie można tam przejrzeć historię ceny, koszta przesyłki itp. Smile

No i oczywiście pozostaje pozycjonowanie co też pewnie będzie pochłaniać masę czasu, ale chyba wolę próbować swoich sił nad ta stroną, niż "marnować" czas na gry i ciągłe imprezki, a kiedyś w sumie tak to wyglądało w życiu impreza


RE: Moja stronka internetowa. - WhiteNigga - 31-05-2017 13:50

Wchodzę w Kategorie aliexpress i
Cytat:OOPS...! Wygląda na to, że w wybranej przez Ciebie kategorii nie ma żadnych produktów Sad

Ale nie martw się, nasza baza jest aktualizowana codziennie, więc niedługo może pojawić się coś w sam raz dla Ciebie Smile


W niektórych produktach cena jest inna na twojej stronie i na aliexpress, np. okulary u ciebie 13.13$ a tam 12.09$. Niby lepiej ze jest taniej ale wprowadza w błąd albo ta deska jezdząca u ciebie 224.91$, na aliexpress 436.05$-451.25$


RE: Moja stronka internetowa. - damian1313 - 31-05-2017 14:06

To akurat błędy wynikające z tego, że robimy stronę produktu i baza nie może być aktualizowana codziennie. W piątek wszystko wróci do normy na szczęście i będzie strona produktu. Już dziś na pewno produkty z Aliexpress będą poprawione i ceny aktualne.

Strona jest cały czas jakby w fazie testów, więc właśnie chciałem skorzystać z waszej pomocy Smile
Dzięki raz jeszcze za uwagi i mam nadzieję na dalszą krytykę z waszej strony bo to chyba najlepsze na początek by wszystko dopracować Big Grin