Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour (/Temat-30-zl-zwrotu-za-zakupy-w-Carrefour-147850)

Strony: 1 2


30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour - cashback.world - 30-05-2017 08:57

Witam wszystkich,

chciałbym Wam przedstawić aplikację. która daje nam cashback nawet do 5% za robione przez nas zakupy zarówno w sklepach tradycyjnych jak i internetowych. Aktualnie do projektu dołączyły m.in. takie firmy jak Tesco, Carrefour. Orlen, BP, Leoy Merlin, Castorama Online, Allegro czy AliExspres. Robisz zakupy w tych miejscach możesz na nich zarabiać! Nic Cię to nie kosztuje!

Aplikacja jest całkowice bezpłatna. Dzięki geolokalizacji pokazuje u jakich partnerów handlowych w okolicy dostaniesz cashback za zakupy. Nieważne czy płacisz kartą czy gotówką, czy zbierasz payback czy inne punkty, czy masz cashback na karcie płatniczej. Ten cashback nie koliduje z żadnymi innymi programami lojalnościowymi. Wystarczy pokazać kod kreskowy z aplikacji w czasie płacenia.

Ale zaraz była mowa o 30 zł od Carefoura, a ja tu piszę o jakiś 5% tylko. Otóż Carrefour na zachęte za pierwsze zakupy przy użyciu aplikacji, w czasie których wydamy min. 50 zł oddaje 30 zł, które możemy od razu wypłacić na konto bankowe.

Dodatkowo polecając aplikację dalej, zarabiamy na zakupach naszych znajomych!

Aplikację można pobrać ze Sklepu Play czy AppStore i samemu się zarejestrować. Można też to zrobić z mojego polecenia, taka forma rewanżu za pokazanie aplikacji, która pozwoli Ci zarabiać na własnych zakupach.

Czysty link:
https://www.lyoness.com/pl

Ja mogę ją polecić wysyłając reflink na adres email zainteresowanego.

Kto jest zainteresowany proszę pisać w tym wątku. To do niczego nie zobowiązuje ani nic nie kosztuje. Możesz tylko zyskać.

Jest też opcja rozwijania tej aplikacji i partycypowaniu w obrotach partnerów handlowych w różnych krajach. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką opcją, to też nuech pisze w wątku. Ja do niczego nie namawiam ani nie zmuszam. Wyłącznie pokazuje możliwości.


RE: 30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour - Martinuss - 30-05-2017 09:46

@[cashback.world]

Poproszę dowód wypłaty na konto bankowe Wink
Bez tego dowodu za dużo chętnych nie będzie, taka mała rada.


RE: 30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour - wojtpol - 30-05-2017 10:02

Proszę o dowód wypłaty Smile

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


RE: 30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour - cashback.world - 30-05-2017 10:18

Jak będę miał dostęp do komputera. Jestem teraz poza domem i piszę z tel. Dzisiaj wrzucę.


RE: 30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour - DzejkobPL - 30-05-2017 11:20

Także czekam na dowód wypłaty. Big Grin


RE: 30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour - cashback.world - 30-05-2017 13:09

Obiecany dowód wypłaty


[Obrazek: IMG-20170530-_WA0000.jpg]


RE: 30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour - Mariuszeek - 30-05-2017 13:10

Z czym do ludzi? Ta firma jest stara jak świat, jak ktoś chce może poczytać w necie informacje o niej i jakie zarzuty jej stawiono...


RE: 30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour - cashback.world - 30-05-2017 13:19

A konkretnie? W PL zaangażowały się w to takie firmy jak Orlen, Tesco czy Allegro. Czyli poważne firmy. Poza tym tak jak napisałem nie namawiam nikogo na branie udziału w rozwoju aplikacji. Pokazuje tylko, że jest taka możliwość. Jak ktoś jest zainterrsowany niech pisze. Przede wszystkim pokazuję aplikację, z której korzysta się bezpłatnie i można zarobić na tym, że robisz zakupy, które i tak musisz zrobić i tak.


RE: 30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour - rachman - 30-05-2017 14:39

Niemniej zarzuty są a nawet z tego co wiem wyroki. Cashback może działa ale przed wchodzeniem w struktury nie zachęcałbym bo uznano firmę za oszustwo:
http://zarabiam.com/Temat-Lyoness-piramida-finansowa-146750


RE: 30 zł zwrotu za zakupy w Carrefour - santaclous - 31-05-2017 21:25

(30-05-2017 13:19)cashback.world napisał(a):  A konkretnie? W PL zaangażowały się w to takie firmy jak Orlen, Tesco czy Allegro. Czyli poważne firmy.

Tą śpiewkę słyszę od 2009 roku odkąd Lyoness pojawił się w Polsce. Orlen już dawno wydał oficjalne oświadczenie, że nie współpracują w żaden sposób z Lyoness i Lyoness tylko kupuje od nich bony które każdy może sobie kupić. Tak samo jest z Tesco, Allegro i innymi sieciówkami.

Tu najnowszy NEWS.

"Uwaga Uwaga! UOKIK zapowiada szybkie zakończenie sprawy piramidy Lyoness !!

"Czy w Polsce wciąż istnieją piramidy finansowe?

Niestety tak. Obecnie podejmujemy działania wobec 10 podmiotów, wobec których podejrzewamy, że mamy do czynienia z piramidami finansowymi.

O jakich podmiotach mowa?

Kończymy bardzo stare postępowanie dotyczące firmy Lyoness, w którym niebawem można spodziewać się decyzji. Prowadzimy również postępowania dotyczące OneLife z siedzibą w Belize oraz PREVALUE - Spółdzielni Właścicieli Majątku. Ponadto podejmujemy działania wobec opisywanej na łamach DGP spółki Recyclix. O pozostałych na razie nie wspominam, ponieważ przedsiębiorcy nie zostali jeszcze poinformowani o postępowaniach."

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1276123685833492&id=610303832415484