Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Warsztaty inwestowania w nieruchomości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Warsztaty inwestowania w nieruchomości (/Temat-Warsztaty-inwestowania-w-nieruchomosci-147809)

Strony: 1 2


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - rachman - 12-06-2018 21:19

(11-06-2018 22:05)Mark245 napisał(a):  Witam, ostrzegam Wszystkich przed WIWN - to oszustwo! Niestety ja dałem się oszukać Sad - przyznaję, ale być może ostrzegę Was przed Orzechowskim i przy okazji zaoszczędzę komuś dużo pieniędzy. Powtarzam - to jedno wielkie oszustwo!!! Nie ma żadnego "prowadzenia za rękę przez cały proces inwestycyjny". Nie ma tak naprawdę nic! Nie dajcie się oszukać!

Oszukany uczestnik WIWN Sad
Jakieś dowody/fakty? Cokolwiek.


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - Mark245 - 12-02-2019 16:54

Dowody i fakty są takie: zapłaciłem 10.000 zł za pierwszy etap wiwn, w zamian nie dostałem Nic! Jedynie numer telefonu z możliwością dzwonienia do pana Wojtka i tylko w razie jakichkolwiek pytań. Teraz moje pytanie: czy tak powinno wyglądać prowadzenie za rękę przez cały proces inwestycyjny??? Czy gdybyś wydał 10.000 zł byłbyś zadowolony z takiego "prowadzenia za rękę przez cały proces inwestycyjny"?


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - rachman - 12-02-2019 18:05

Mnie pytasz? Ja pytam o dowody. Im więcej opiszesz tym bedziesz wiarygodniejszy. Rozumiesz. Dzięki temu parę osób uchronisz.


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - Snaggy - 12-02-2019 18:26

(12-06-2018 21:19)rachman napisał(a):  
(11-06-2018 22:05)Mark245 napisał(a):  Witam, ostrzegam Wszystkich przed WIWN - to oszustwo! Niestety ja dałem się oszukać Sad - przyznaję, ale być może ostrzegę Was przed Orzechowskim i przy okazji zaoszczędzę komuś dużo pieniędzy. Powtarzam - to jedno wielkie oszustwo!!! Nie ma żadnego "prowadzenia za rękę przez cały proces inwestycyjny". Nie ma tak naprawdę nic! Nie dajcie się oszukać!

Oszukany uczestnik WIWN Sad
Jakieś dowody/fakty? Cokolwiek.
Brand24 i robi burdel konkurencji.

2 posty napisal..

W Polsce duzo jeszcze wody musi uplynac zanim ludzie nie beda miec problemu z zakupem wiedzy i szkolen.

@topic

Wejdz na jego webinar, zweryfikuj go, wtedy ewentualnie zakupisz szkolenie. Tak ja bym zrobil. Big Grin

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - SEOmocni.pl - 12-02-2019 19:14

(12-02-2019 18:26)Snaggy napisał(a):  W Polsce duzo jeszcze wody musi uplynac zanim ludzie nie beda miec problemu z zakupem wiedzy i szkolen.
I całe szczęście, że wciąż większa część społeczeństwa ma obiekcje co do wątpliwej jakości "szkoleń" obiecujących złote góry - od naganiaczy czy innych kołczów.

W przypadku szkoleń specjalistycznych nie ma takich problemów.


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - Amadet - 19-02-2019 10:01

Nie wiem czy obecnie opłaca się inwestować w nieruchomosci.Ceny nieruchomości są wysokie i mamy do czynienia z tak zwaną górką, Kiedy to ceny nieruchomości są zupełnie niewspółmierne do zarobków. Trzeba będzie się na pewno liczyć w najbliższych latach ze spadkiem cen.

Poza tym nie wiem czy jest sens chodzenia na takie warsztaty... Niewiele dają