Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Warsztaty inwestowania w nieruchomości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Warsztaty inwestowania w nieruchomości (/Temat-Warsztaty-inwestowania-w-nieruchomosci-147809)

Strony: 1 2


Warsztaty inwestowania w nieruchomości - rustin - 29-05-2017 11:36

Witam. Czy ktoś z was miał może styczność z Panem Wojciechem Orzechowskim?
http://wiwn.pl

Interesuje mnie czy to warte uwagi i rzeczywiście coś można się nauczyć zarobić i jest pomoc jak w opisie na stronie czy to zwykla manipulacja ludźmi? Koszt szkolenia nie jest mały z tego co się dowiedziałem


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - rachman - 29-05-2017 19:55

Nie znam typa i nie ocenię go ale pamiętać należy ze takich szkoleń ostatnimy laty pojawiło się sporo. Poczytaj recenzje, na czym polegają, itd. Mnie osobiście drażnią te wszystkie szkolenia a już tym bardziej jak mają bazować na zasadach coachingu...
Jak nie masz pojęcia o rynku nieruchomości, sprzedaży itd to na pewno coś zyskasz inna sprawa czy to będzie warte swoje ceny lub czy trafisz na kogoś kto zajmuje się kup/sprzedaj czy tylko powtarza zasłyszane od innych albo nauczone za granicami kraju praktyki które u nas nie koniecznie muszą zdawać egzamin. Każdy rynek jest inny - ogólne zasady są takie same kup najtaniej, remontuj i sprzedaj jak najdrożej. Reszta to już zabawa w szczegóły - jak szukać, jakie mieszkania kupować, jakie są rodzaje własności i w które się ładować, remontować pod studentów czy extra klienta, triki typu - pierwsze wrażenie/przestrzenność, gdzie reklamować itd itd.

Jak cię to interesuje a jesteś zielony to poszukaj w sieci, wejdź w temat, by nie zachwycać się oczywistościami, by odróżnić wiedzę od wiedzy sprawdzonej Wink


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - rustin - 30-05-2017 12:15

Tutaj ponoć do pierwszej transakcji jest cały czas pomoc. Dostajemy nawet info o dobrej ofercie kupna. Ponoć.....


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - rachman - 30-05-2017 13:53

Poszukaj opinii ale pewnie ciężko będzie bo to nowy pacjent chyba w tej branży jak chodzi o tą dziedzinę? Wypytaj wszystko co Ci do głowy wpadnie i przekalkuluj czy cena jaką przedstawią warta jest wyłożenia za to co proponują.


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - rustin - 30-05-2017 14:10

Właśnie nie ma żadnej opinii dlatego założyłem ten temat. Tylko ciekawe czy rzeczywiście tak będzie jak opisują i powiedzą


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - rachman - 30-05-2017 14:28

Uczciwości nie przewidzimy. Jakieś różnice będą na pewno - zazwyczaj są Wink ale czy to naciąganie jeleni czy wartościowa wiedza to można tylko stwierdzić mając to na tacy Undecided


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - sheko12 - 31-05-2017 23:01

Ten Pan często w moim mieście robi wykłady, z tego co wiem, to sobie go chwalą i chętnie korzystają z jego wykładów, zapraszany jest na różnego rodzaju warsztaty, gdzie odgrywa głównego prelegenta.
Rozmawiałem z nim osobiście, ale tylko przez chwile Tongue sympatyczny gość Wink


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - Mariuszeek - 31-05-2017 23:30

Jaki jest koszt, tego najdłuższego stacjonarnego szkolenia?


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - Putek - 05-04-2018 12:11

Cena rocznego szkolenia jeszcze rok temu to było około 20-30 tysięcy


RE: Warsztaty inwestowania w nieruchomości - Mark245 - 11-06-2018 22:05

Witam, ostrzegam Wszystkich przed WIWN - to oszustwo! Niestety ja dałem się oszukać Sad - przyznaję, ale być może ostrzegę Was przed Orzechowskim i przy okazji zaoszczędzę komuś dużo pieniędzy. Powtarzam - to jedno wielkie oszustwo!!! Nie ma żadnego "prowadzenia za rękę przez cały proces inwestycyjny". Nie ma tak naprawdę nic! Nie dajcie się oszukać!

Oszukany uczestnik WIWN Sad