Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold - Wersja do druku

+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold (/Temat-Final-Ligi-Mistrzow-Real-Madryt-vs-Juventus-wygraj-Forum-Gold-147749)

Strony: 1 2 3 4 5 6

Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold - Hybrid1990 - 26-05-2017 18:42

W konkursie mogą brać udział użytkownicy, którzy posiadają co najmniej 7 dni czasu spędzonego online na forum w chwili podania typu.

Konkurs polega na wybraniu jednego z trzech sposobów obstawienia meczu, i jego poprawnego wytypowania.
Wszytkie typy dotyczą tylko regulaminowego czasu gry, czyli 90 minut.

1. Real / Juventus / remis
Nagroda: 10 FG

2. Dokładny wynik.
Nagroda: 3 x 250 FG (max trzy pierwsze poprawne dokładne wyniki)

f). max jedna żółta kartka - 90 FG
g). gol z połowy boiska albo z dalsza lub Gianluigi Buffon obroni rzut karny - 100 FG
h). hattrick - 123 FG
i). padnie co najmniej 8 bramek lub kibic wbiegnie na boisko lub gol z rzutu rożnego lub gola zdobędzie bramkarz lub co najmniej trzy czerwone kartki lub mecz zostanie przerwany na co najmniej 30 minut - 10 x 400 FG (max 10 pierwszych osób obstawiających to wydarzenie, otrzyma po 400 FG).

Wydarzenia się nie kumulują, np. jeśli ktoś wytypował wydarzenie a). gol z rzutu karnego - 40 FG, a podczas meczu padną dwa gole po rzutach karnych, to konkursowicz otrzyma 40 FG, a nie 80.

Cytat:Real - Juve 3:1

Dodatkowo spośród wszystkich osób biorących (prawidłowo) udział w konkursie, zostanie wylosowana jedna, która otrzyma kod PSC 50 PLN.
Losowanie odbędzie się poprzez stronę losowe.pl
Numerkiem każdego konkursowicza będzie jego numer posta.

Typować można do 3 czerwca, do godziny 20:30

Edycja posta = dyskwalifikacja z konkursu

Nagrody zostaną wysłane max do 24 h po zakończeniu meczu.

Zastrzegam sobie prawo do rozstrzygania spornych sytuacji, jeśli takie wystąpią.

Powodzenia.

RE: Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold - Roser17 - 26-05-2017 18:47

2:1 dla Realu

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

RE: Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold - El Diablo - 26-05-2017 18:57

Cristiano Ronaldo zdobędzie bramkę

RE: Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold - Zawik - 26-05-2017 19:01

2:1 dla Juventusu.

RE: Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold - radek0389 - 26-05-2017 22:14

Real

RE: Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold - Fricooo - 26-05-2017 22:16

1:0 dla Realu

RE: Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold - seba274 - 26-05-2017 22:26

3 f

Smile

RE: Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold - Radi98 - 26-05-2017 23:00

1:1

RE: Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold - karoltevez92 - 27-05-2017 06:36

Juventus

RE: Finał Ligi Mistrzów: Real Madryt vs Juventus - wygraj Forum Gold - aero2 - 27-05-2017 08:27

Wynik 2:1 wygrywa Real Madryt