Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przyszłość - co wybrać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przyszłość - co wybrać ? (/Temat-Przyszlosc-co-wybrac-147731)



Przyszłość - co wybrać ? - Thinker - 26-05-2017 06:51

Witajcie!
Mam ostatnio problem ze sprecyzowaniem pewnej sprawy. Otóż interesuje się komputerami i generalnie zarabianiem w sieci. Chciałbym się rozwijać w tym kierunku tylko myślę gdzie pójść, w sensie do jakiej szkoly/ na jakie kursy. Generalnie chciałbym nauczyć się napraw komputerów itp. I przeplatać to z zarabianiem w sieci powiedzmy. Myślę nad zaoczna szkoła technik informatyk tylko nie wiem czy to będzie dobry wybór. Jest to dla mnie bardzo ciężkie odnośnie sprecyzowania w jaki kierunek konkretnie uderzyć. Liczę że ktoś z was mi to ułatwi i jakoś rozświetli mi ten temat. Wink


RE: Przyszłość - co wybrać ? - dawids7627 - 26-05-2017 07:35

Dołączam się do pytania bo za rok też chciałbym iść do szkoły zaocznej na technik informatyk


RE: Przyszłość - co wybrać ? - Nemek - 26-05-2017 08:23

Jeśli interesuje Cię samo naprawianie komputerów to technikum powinno Ci pomóc. Jest to trochę strata czasu i program nauczania jest kiepski ale zawsze fajnie mieć papierek. Oczywiście do pracy przede wszystkim wiedza i doświadczenie. Nie wiem jak będzie po zmianach ale ostatnio wyglądało to tak: pierwsza klasa, teoria(sposób działania itp.), systemy i trochę praktyki - szczerze to jeśli chcesz w tym pracować to i tak musisz sam się uczyć. 2-4 klasa to podstawy podstaw programowania(jak trafi Ci się fajny nauczyciel to spoko, a jak nie to moim zdaniem zmarnowany czas), trochę sieci, tworzenie stron.

Moim zdaniem aktualnie technikum to takie liceum z jakimiś podstawami informatyki. Ale jeśli interesuje Ci tylko naprawa komputerów to powinno wystarczyć.