Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oglądamy filmiki w PLAY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Oglądamy filmiki w PLAY! (/Temat-Ogladamy-filmiki-w-PLAY-14771)

Strony: 1 2 3 4


Oglądamy filmiki w PLAY! - Tech - 09-10-2010 15:19

[Obrazek: 20101008-likewhatyousee.jpg]

Dzisiaj ostatni dzień rywalizacji o 3 Generalne Restocki w jednym tygodniu. Dokładnie wszystko rozstrzygnie się już za niecałe 14h (o 6 rano w niedzielę). Właśnie do tego momentu macie czas by wywalczyć sobie te uzupełnienia i potrójną szansę na zamówienie swojej wymarzonej nagrody!

Jeśli jeszcze nie wiecie, to wszystko co musicie zrobić to jedynie oglądać filmiki w PLAY. W sumie potrzebne jest 15 mln obejrzanych filmików przez wszystkich użytkowników Lockerz z ostatnich dwóch i dzisiejszego dnia. Cel jest osiągalny, ale musicie się przyłożyć. Wiele osób myśli: "a co tam, nie oglądam, niech inni sobie powalczą, a restocki i tak będą". No i tutaj właśnie jest błąd - każdy zwala na kogoś innego i obejrzanych filmików jest mało. Poza tym, mimo, że restocki będą "Generalne" to bardzo prawdopodobne jest, że ci, którzy nie obejrzą żadnych filmików, albo zobaczą ich bardzo mało to przy logowaniu na uzupełnieniu ujrzą napis "Sorry you're not in this redemption" (nie jesteś w tym restocku).

Z nowych informacji wynika, że na tych 3 Generalnych Restockach, oprócz standardowych nagród czyli ipodów, paypali itd. Będziemy mogli zamawiać także najnowsze iPhone'y, G-shocki, Raybany i wiele więcej! Kto wie, może nawet powrócą iPady i konsole do gier? Do tego część restocków będzie w czasie przyjaznym dla USA, a część w czasie przyjaznym dla reszty świata. Jeśli jednak nie osiągniemy liczby 15mln obejrzanych filmików to niestety nie odbędzie się już ŻADEN z Generalnych Restocków!

Tak więc ruszać swoje leniwe cztery litery do PLAY i oglądać tyle ile możecie!


Jakie filmiki oglądać?

Jak wszystkim wiadomo - najkrótsze Smile Ale gdzie takie znaleźć? Odpowiedź jest prosta: Dailies! Można przy nich szybko nabić nie tylko wyświetlenia dla restocków, ale także sporo PTZ. Najkrótszymi filmikami są natomiast: Klik! (17s) i Klik! (12s). Przy czym trzeba pamiętać, że każdy filmik można obejrzeć tyle razy ile tylko chcesz, nabijając przy tym cały czas wyświetlenia (trzeba przepisać captche), ale PTZ dostaniesz tylko za 3 pierwsze obejrzenia danego filmiku.



RE: Oglądamy filmiki w PLAY! - MotorniczyTramwaju - 09-10-2010 15:34

U mnie lecą Smile Dodatkowo PTZ nabijam. Chciałbym przynajmniej 1 restock z iPhonami Big Grin przydałby się Tongue bo mój kalkulator dotykowy już słabnie...


RE: Oglądamy filmiki w PLAY! - paskur - 09-10-2010 15:46

Ja nie mam czasu oglądać ;(
muszę się uczyć, mam nadzieję, że wywalczycie restock Tongue
Są jakieś dane, ile jest oglądnięte?


RE: Oglądamy filmiki w PLAY! - D3S1DER1UM - 09-10-2010 15:49

Bardzo dobrze! Sama chciałam właśnie napisać taką sugestie że dla osób które nie oglądają filmów restock powinien być nie dostępny! Smile


RE: Oglądamy filmiki w PLAY! - Dominator - 09-10-2010 16:04

To jest niemożliwe żeby były iPhony bo iPhony sprzedają AT&T i Apple.

Dobry news tech !


RE: Oglądamy filmiki w PLAY! - Nayare - 09-10-2010 16:15

Moja sugestia "o staronowym katalogu" powoli sie sprawdza, czekamy na wiecej:-)


RE: Oglądamy filmiki w PLAY! - Monster - 09-10-2010 16:16

Skąd info że będą iPhony ?


RE: Oglądamy filmiki w PLAY! - Tech - 09-10-2010 16:20

@UP: http://blog.lockerz.com/?p=6808
"We want to have 3 General Redemptions, with great items like iPods, G-Shock watches and iPhones"

Ja już swój wkład mam, dzisiaj ze 100 filmików już chyba obejrzałem i będę oglądać dalej, mam nadzieję, że w y to samo zrobicie Smile


RE: Oglądamy filmiki w PLAY! - DonHoracy - 09-10-2010 16:35

Chcecie to oglądajcie ale to jest nierealne żeby w dwa dni nabić 95% Big Grin Mogę się założyć że albo się nad nami zlitują i naciągną tą liczbę, albo napiszą że się nie udało i dadzą jednego generala na pocieszenie.


RE: Oglądamy filmiki w PLAY! - Mateusz5511 - 09-10-2010 16:46

skasowane