Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECE] reklamę mojego serwisu na forach i portalach tematycznych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZLECE] reklamę mojego serwisu na forach i portalach tematycznych (/Temat-ZLECE-reklame-mojego-serwisu-na-forach-i-portalach-tematycznych-147706)



[ZLECE] reklamę mojego serwisu na forach i portalach tematycznych - sheko12 - 25-05-2017 11:46

Zlecę zakładanie kont na forach i portalach ogólnotematycznych, w tym umieszczanie wątku w celu zareklamowania mojego serwisu. Dodam, iż umieszczany wątek reklamowy tylko w miejscach legalnie do tego przeznaczonych, nie chciałbym, aby był robiony spam, w tym publikacja treści niezgodna z regulaminem innych stron WWW.

1. Zadanie jest bardzo proste, odszukujesz w miarę aktywne forum dyskusyjne/portal ogłoszeniowy, rejestrujesz konto, publikujesz moją treść Smile
Początkowo minimum 10 stron.

2. Cena do uzgodnienia

3. Forma zapłaty bez znaczenia, PayPal/przelew bankowy

3. Istnieje możliwość dalszej współpracy po wykonaniu zadania Wink

4. Kontakt: 38069076 / priv


RE: [ZLECE] zakładanie kont na forach tematycznych + reklama wątku - bobpixel - 25-05-2017 11:48

Napisz moze cos na priv.


RE: [ZLECE] reklamę mojego serwisu na forach i portalach tematycznych - ojtam - 28-05-2017 10:16

Witam.
Mam do zaoferowania dla Państwa swoje usługi w zakresie:
- pisania opinii,
- pisanie komentarzy / opinii na FB,
- pisanie postów,
- przepisywanie różnego rodzaju treści,
- reklamowanie produktu, firmy w mediach społecznościowych,
- wiele innych usług.
Stawka do uzgodnienia


RE: [ZLECE] reklamę mojego serwisu na forach i portalach tematycznych - KontrolC - 28-05-2017 18:47

Pw pisz


[ZLECE] reklamę mojego serwisu na forach i portalach tematycznych - Majka - 01-06-2017 10:53

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.