Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż info produktów online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sprzedaż info produktów online (/Temat-Sprzedaz-info-produktow-online-147691)



Sprzedaż info produktów online - Mariuszeek - 24-05-2017 15:48

Witam, tak jak w temacie. Poszukuję strony, na której będę mógł sprzedawać swoje własne info produkty, widziałem "sellfy" jednak poszukuję czegoś prostszego Big Grin tzn. ktoś klika w produkt płaci zwykłym przelewem (dotpay?) i dostaje na meila to co kupił. Pozdrawiam Big Grin


RE: Sprzedaż info produktów online - nykkusek - 24-05-2017 17:02

Może contentlocker sms zwykły


RE: Sprzedaż info produktów online - Mariuszeek - 24-05-2017 17:10

Nie opłaca mi się to, osobę by to kosztowało 30 zł a dla mnie by była dycha.


RE: Sprzedaż info produktów online - Marcin0292 - 24-05-2017 20:52

Lepiej ogarnij sobie własną stronkę z prostym systemem płatności, ew zainstaluj sklep


RE: Sprzedaż info produktów online - vPLN.dll - 24-05-2017 20:56

Woocommerce + gourl payments

Do dotpaya chyba dg trzeba.


RE: Sprzedaż info produktów online - rachman - 24-05-2017 22:03

Tu w ogóle trzeba DG. Jakikolwiek sposób płatności sms/dotpaye itp. wg fiskusa to tylko sposób pobierania kasy. Nie ważne nawet że firma walnie Ci tekst że nie musi mieć firmy żeby z nim współpracować - co jest prawdą - ale nie zwalnia to z obowiązku rejestracji DG. Przerabiałem to. Wystarczy na KIP zadzwonić to wyjaśnią.
Aby uniknąć DG można jedynie podpisać umowę z inną firmą by dany produkt robić jakoby na ich zlecenie a potem se promować samemu. Niestety koszty są takie że też wychodzi ponad połowa ceny idzie nie do nas.

Jak chcesz 100% kasy to tylko po cichu albo ukrywanie się pod płatnościami - niemniej zaznaczam że nie jest to legalne choć ciężkie do wykrycia. Jak masz swój produkt to płatności czy to sms czy inne są dla fiskusa TYLKO formą pobierania płatności a nie działalnością w ramach programu partnerskiego (gdzie promujesz programy tej firmy).