Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie założyć konto w banku? (rejestruje się z Waszych refów) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie założyć konto w banku? (rejestruje się z Waszych refów) (/Temat-Gdzie-zalozyc-konto-w-banku-rejestruje-sie-z-Waszych-refow-147673)



Gdzie założyć konto w banku? (rejestruje się z Waszych refów) - SKOR514 - 23-05-2017 21:24

Nie no, nie rejestruje się. Beka z typów promujących na fb rejestracje w ich linkach po których pokażą magiczny sposób na zarabianie tysięcy na kontach bankowych. Undecided
Dobra, chce sobie założyć konto, które będzie służyło do gromadzenia środków zarobionych w necie (taka motywacja). Mam już konto w PKO BP i gdzieś indziej by się przydało. Są jakieś fajne promocje i rejestracja możliwa przez net? Tak żeby założyć konto i coś tam wpadło za jego otwarcie. ;]


RE: Gdzie założyć konto w banku? (rejestruje się z Waszych refów) - rachman - 23-05-2017 21:29

W sieciach afiliacyjnych masz dostępne prawie wszystkie prawie konta. Zależy czego potrzebujesz. Jak wsio za free bez warunków i nie jako promocja czasowa to nestbank.


RE: Gdzie założyć konto w banku? (rejestruje się z Waszych refów) - SKOR514 - 23-05-2017 21:35

@[rachman]
Tak wiem, że tam są (btw. jakie programy afiliacyjne działają elegancko? bo M2M się popsuło)
Śmieję się z nich jak widać, ale swoje konto bym chętnie założył w którymś z takich programów, bo to zawsze kilkadziesiąt zł do przodu. Nie ma banków które oferują jakiś kesz bez sieci afiliacyjnych? Bo wiele razy widać reklamy "otwórz konto i zyskaj 233232424zł"


RE: Gdzie założyć konto w banku? (rejestruje się z Waszych refów) - rachman - 23-05-2017 21:38

ja działam w bankierze, czasami ebrokera obracam, tradedoubler czasami ma i tradetracker są ok

coś tam widziałem jest jakieś teraz że założysz konto to coś zgarniesz ale musiałbym sprawdzić, nie śledzę za często bo z automatu jadę, rzadko ręcznie polecam konta

edit: na szybko co wyłapałem to:
millenium: otwórz Konto, płać kartą i BLIKIEM i zyskaj nawet 360 zł
ing: otwórz konto i polecaj je znajomym a możesz zyskać nawet 1100 zł
credit agricole: 200 zł premii mogą otrzymać klienci, którzy zapewnią comiesięczny wpływ na rachunku w wysokości 3000 zł
mbank: do 300 zł zwrotu za spełnienie kilku prostych warunków

sam sobie popatrz:
http://rachman.produktyfinansowe.pl/konta-osobiste.html
nie musisz z refów jak nie chcesz ale może coś wypatrzysz lepszego, nie mam w tej chwili czasu szukać dokładniej...


RE: Gdzie założyć konto w banku? (rejestruje się z Waszych refów) - Itachi198 - 28-05-2017 13:11

ja polecam od siebie mbank i pko bp, jak dla mnie - bezkonkurencyjne Smile


RE: Gdzie założyć konto w banku? (rejestruje się z Waszych refów) - kirm - 22-06-2017 07:49

Kilka bankow z dobrą ofertą moim zdaniem

nest bank - kiedyś smart bank. Jest to chyba na dzien dzisiejszy jedyne darmowe konto jakie mozęsz założyć. Nie ma tam żadnych opłat. I za prowadzenie konta i za przelewy do innych banków i za wypłaty z bankomatów
mbank - konto ok tylko trzeba płacić za karte jeśli nie dokona się płatności karta na określoną kwotę
ing bank śląski - fajne konto, wygodna obsługa i równeiż jest darmowe
zresztą w sieci masz sporo porównań kont


RE: Gdzie założyć konto w banku? (rejestruje się z Waszych refów) - Sakla13 - 31-07-2022 17:48

A jak wygląda oferta banków internetowych obecnie? Orientujecie się w tym może?


RE: Gdzie założyć konto w banku? (rejestruje się z Waszych refów) - Maksym27 - 31-07-2022 17:56

N26 - dobry bank


Gdzie założyć konto w banku? (rejestruje się z Waszych refów) - Hybrid1990 - 31-07-2022 17:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.