Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) (/Temat-Mowili-ze-sie-nie-da-a-jednak-mypay-clixsense-opinie-pl-147667)

Strony: 1 2 3


RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) - pastuch15 - 27-05-2017 12:26

Mały sukces= okazał się mini porażka
Po tym jak przekonałem się z jaką łatwością mogę zarabiać pieniądze, paradoksalnie przestałem zarabiać. Stwierdziłem że "Dobra spokojnie dam rade nadrobić jutro; Jeden dzień nic nie zmieni" Stwierdziłem że na clixsense nie chce mi się już działać bo fajniejsze pieniądze mogę mieć z mypay poświęcając podobną ilość czasu.

Zarobione: 154,91 zł + 2 130 pkt na opinie.pl
Wypłacone: 104,73 zł (+przelew z mypay w kolejce 42.74zł minus prowizja paypal)

Podsumowując te kilka dni nie można zaliczyć ich do tych udanych, małe zarobki wygenerowane na mypay, brak chęci (usprawiedliwiałem się tym że niby nie mam czasu ale tak teraz myśląc mogłem znaleźć kilka chwil żeby zysk z tych dni był spokojnie dwa a może trzykrotnie większy).

Pozdrawiam Pastuch

(W razie pytań zapraszam na PW)


RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) - smagi1709 - 27-05-2017 22:14

Też mam takie myśli, żeby zrezygnować z clixsensa i zająć się tylko mypayem (na clixsensie tylko same reklamy klima, tasków nie mam, a ankiety nie wchodzą ;/) - ale jak co do czego przychodzi to i tak staram się chociaż te reklamy wyklikać ;p

Ogółem to życzę powodzenia, bo takie małe zarobki ogólnie są deprymujące i szybko zniechęcają :/


RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) - VayzeR - 28-05-2017 15:24

Nie wiem jak wy takie sumy bijecie na mypayu Rolleyes ...
Czy macie lepiej platne zadania czy lepsza strategie, ja wyplacilem 10zl w okolo 3h roboty, mam 20akcji, z ktorych robie tylko 3 (15gr,30gr,10gr) robie je w kolko, (zmiana ip, usuwanie ciastek i lece dalej).
Prosze oświećcie mnie jak Wy to robicie Xpokerface


RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) - pastuch15 - 28-05-2017 15:37

Akcje ma każdy takie same nie liczy się ile jest warta akcja tylko ile wysiłku musisz w nią włożyć, najlepsze akcje to te bez potwierdzania emaila.


RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) - wsite - 29-05-2017 10:13

Sam sobie odpowiedziałeś Big Grin robisz tylko 3 akcje z 20 więc dlatego tyle czasu Ci zajmuje zarobienie 10 zł. Ja w 5 minut mam 1 zł


RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) - pastuch15 - 01-06-2017 13:48

Do osiągnięcia Etapu I został jeszcze miesiąc (cel 300zł) jestem dobrej myśli mimo braku czasu udało się trochę zarobić.

Zarobione/Cel
203,28 zł/ 300zł

Mypay 43,03 zł wypłacone(42.74zł wciąż w kolejce i 29,66 zł na koncie) Z tej platformy jestem bardzo zadowolony.
Clixsense 61,70 zł (tutaj przestałem działać mimo że polecam ten serwis, jeśli ktoś ma problem ze zmiennym IP jest bardzo fajny, można trochę dorobić poświęcając nie wielką ilość pracy)
Opinie.pl 18,65zł= 3 730 pkt
swpanel 7,50zł=15 StudentsPoints (wchodzę od czasu do czasu jak jest jakaś ankieta to wypełnie)

Wypłacone: 104,73 zł

Mimo że od ostatniej aktualizacji nie wiele się zmieniło to mam nadzieje że przez ten miesiąc dam radę dobić do 300zł i zakończyć Etap I. Wczoraj na mypay pojawiły się bardzo fajne ceny za akcje i udało się trochę zarobić nie wielkim kosztem czasu. Poza wczorajszym dniem praktycznie nie robiłem tam akcji (wpadło kilka zł od poleconych- 2/3 osoby coś popracowały). Zaczynam rozglądać się nad czymś gdzie mógłbym w przyszłości ulokować te pieniądze aby działały pewnie na niewielki %, albo zacząć pracować tymi pieniędzmi, jak by ktoś miał fajny pomysł i wyniki zapraszam PW (nie szukam osoby która liczy tylko na reflink a resztą się nie interesuje, ale kogoś kto pomorze mi się rozwijać i zarabiać)

W razie pytań co do serwisów w których pracuje zapraszam PW (mile widziana rejestracja z reflinka który też podam na PW)


RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) - pastuch15 - 04-06-2017 21:57

Nietypowa inwestycja okazała się wielkim sukcesem.
Jakiś czas temu wyszła nowa operacja do gry CS GO która kosztowała 5,6 Euro. Jako niedzielny gracz Cs'a stwierdziłem, że to może być dobra inwestycja z nadzieją że dostanę skin warty kilka Euro (W CS GO są skiny które są warte realne pieniądze, dostęp do operacji umożliwił otrzymanie większej ilości tych skinów za granie w odpowiednie tryby gry) Udało mi się dzisiaj wygrać fajnego skina dzięki któremu zyskałem 55zł + kilka mniej wartych skinów za które policzę zysk na początku września, ponieważ wtedy skończy się operacja i moje dodatkowe szanse na wygranie skinów. Podsumuje wtedy całą inwestycje. Ostatnimi dniami bardzo się obijałem co skutkuje niewielkim zyskiem. (kilka zł na mypay oraz 200pkt. na opinoie.pl)

Opinie.pl 19,65zł= 3 930 pkt
Mypay 111,58 zł Wypłacone + 4,5zł na stronie
Clixsense 61,70 zł (Bez zmian)
swpanel 7,50zł=15 StudentsPoints
Steam 55-23,44zł(cena za operacje)= 31,56zł
Tutaj zmienimy trochę formę nie będę sumował zarobków ale wypłacone pieniądze.

Zarobione/Cel
236,99 zł/ 300zł


RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) - wsite - 04-06-2017 22:09

Ładnie ciśniesz Smile


RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) - Arosiek - 05-06-2017 08:15

Mi z tej operacji na razie same 4 centówki lecą ;C


RE: Mówili że się nie da a jednak (mypay, clixsense, opinie.pl) - pastuch15 - 05-06-2017 22:14

Stary pomysł nowa motywacja na jego wykonanie.
Założyłem sklep na cupsell.pl związany z niszowym hobby, na razie 0zł zysku ale powoli reklamuje mam zamiar w niedalekiej przyszłości zainwestować trochę w reklamę tego sklepu zobaczymy co wyjdzie.