Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet zagranica Polska Karta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Internet zagranica Polska Karta (/Temat-Internet-zagranica-Polska-Karta-147652)



Internet zagranica Polska Karta - xjointmanx - 23-05-2017 12:52

Witam mam pytanie czy któraś siec Plus Play Orange T-mobile itp ma oferte dosc taniego internetu zagranica (Europa)


RE: Internet zagranica Polska Karta - xjointmanx - 23-05-2017 22:15

Dobra dajcie mi kolejne 20% ale bede w rozjazdach cala europa od soboty i potrzebuje jakiejs propozycji z netem aby sie kontaktować z rodzicami i znajomymi PILNEE!!!!


RE: Internet zagranica Polska Karta - rachman - 23-05-2017 22:26

Nie znaju się... ale nie taniej byłoby se kartę za granicą lokalną kupić? Tak gdybam...


RE: Internet zagranica Polska Karta - xjointmanx - 24-05-2017 08:34

No ja rozumiem lecz bede co tydzien w innym kraju Europejskim


RE: Internet zagranica Polska Karta - fusek - 24-05-2017 08:38

Polska karta nic Ci raczej nie da. Wykorzystasz limit. 100mb i netannie bedzie


RE: Internet zagranica Polska Karta - xjointmanx - 24-05-2017 08:42

Kur.a mac ale lipa. Teraz ogladalem reklame Orange i dopiero od 15 czerwca zniosą roaming i transmisja danych bedzie liczona tak jak w PL w kazdym kraju UE.


RE: Internet zagranica Polska Karta - dazy19 - 24-05-2017 08:50

Ja polecam angielska siec 3 (three) i pakiet "feel at home" wiecej szczegolow : http://mobilnyinternet.co.uk/unlimited-internet-w-three/ . Sam kupilem karte na ebayu i smiga piemnie tylko yt nie czyta i doladowania tez trzeba kombinowac bo na stronie ich tylko ang. Karte akceptuje lecz zagraniczni przyjaciele z roznych for chetnie pomoga Big Grin w kraju t mobile ma fajna oferts pakietowa lecz w porownaniu z three bardzo drogo wychodzi

Ps propo orange to owszem znika ale musisz byc 51% czasu zalogowany w polsce Tongue


RE: Internet zagranica Polska Karta - xjointmanx - 24-05-2017 09:12

26 maja mam wyjazd (Dzień mamy niech kazdy da swojej Mamie kwiatka i podziekuje jej za wszystko ) three czytalem lecz zbyt dlugo bym czekał mam znajomych w UK i zadny problem by nie byl aby ładowali mi konto no to ja widzę że bedzie odwyk od neta Sad


RE: Internet zagranica Polska Karta - MrocznyKILL - 26-05-2017 20:59

Wbij do Orange i czekaj do 15 czerwca (olej plany i czekaj na roaming) Smile


RE: Internet zagranica Polska Karta - Zaperr44 - 26-05-2017 21:17

Taki offtopic co do tego roamingu to w jaki sposób to będzie działać? Normalnie tak jak w Polsce będzie mozna odbierac internet?