Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Studencka nisza by [shf] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Studencka nisza by [shf] (/Temat-SPRZEDAM-Studencka-nisza-by-shf-147642)



[SPRZEDAM] Studencka nisza by [shf] - shf - 23-05-2017 01:36

1.Nazwa przedmiotu : Studencka nisza by. shf
2.Opis przedmiotu : Podczas studiowania na I roku Informatyki na studiach stacjonarnych mój mózg był przesączony subami i pomysłami na zarobek. Miałem X tysięcy pomyslow, a zero reazliacji, jak pewne niektórzy mogli zobaczyć po dzienniku. Następnie chwilowy zastój ale hajs ruszył, no ale wszystkich nisz nie wykorzystam. Dlatego podczas kolokwium oświeciło mnie i znalazłem niszę, na którą jest popyt wśród studentów Informatyki. Tyczy się to nie tylko 1 roku. Dokładnie opisałem w poradniku. Pliczek zawiera 4 strony, i jest pisany w LibreOffice, ponieważ posiadam na lapku tylko i wyłącznie LinuxMinta. Mam zamiar sprzedać 1-2 max. 3 sztuki. Przy takiej ilości konkurencji na tą niszę nie będzie + przedstawiony jest w poradniku pomysł, gdzie można uderzyć ze swoją niszą.

Nie jest wymagana żadna inwestycja, lecz w sumie własna domenka pod niszę byłaby bardziej przejrzysta i nawet zalecana aby CR było lepsze.

Niszę opisaną powyżej można wykorzystać pod sprzedaż jak i pod program z subów. Testowałem na obydwa sposoby i wszystko wychodziło na plus.

Zapraszam do zakupu zainteresowanych. Dla 1 osoby cena to: 29,99 zł + obowiązkowa recenzja Smile
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW lub GG: 62711965
5.Cena : 39,99 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew / PayPal / Allegro


RE: [SPRZEDAM] Studencka nisza by [shf] - Hybrid1990 - 23-05-2017 06:17

Nisze sprzedajemy w tym dziale:
http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-i-Nisze-392

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.