Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin doubler - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bitcoin doubler (/Temat-Bitcoin-doubler-147623)

Strony: 1 2


Bitcoin doubler - malanecki - 22-05-2017 15:00

Witam trafiłem, na ciekawy program z początku myślałem że to jakaś ściema jak na youtube ktoś podesłał link jednak to prawda.
Przesyłamy 13$ około 40-50 zł (48 zł dokładnie) i dostajemy 100 zł zwrotu po 3 dniach.

Jak działa tego typu program, jest to usługa depozytowa właściciele serwisu mnożą jakimiś sposoby pewnie przez BTC revshare tą kase i wracają te pieniądze do klientów.
A oni z tego procent biorą

Jak wyślesz 26 dolarów (2 * 0.0059 BTC) to przy tym kursie 98 zł a dostaniesz 200 zł
Czekałem 3 dni wysyłasz przez BITCOINy na ich adres i podajesz w DESCRIPTION(opis) portfela swój adres powrotu, coś teraz nie działa przelewanie na ich stronie trzeba to zrobić w portfelu blockchain lub jakimiś innym tylko trzeba pamiętać o polu DESCRIPTION to najważniejsze.
Czyli jak mówie minimalnie 48 zł czyli 0.0059 BTC wróci do Ciebie 0.00118 BTC po 2 - 3 dniach. Mi odesłali teraz wyślę większą kwotę, ale nie polecam wysyłać dużych
bo interes mogą zwinąć lepiej wysyłać powoli po minimanlej czyli 48 zł
LINK
http://bitcoin-doubler.pe.hu/

http://s2.ifotos.pl/img/btccpng_aqrnres.png <-- tutaj link z miejscem description na adres portfela


RE: Bitcoin doubler - patrolpxd - 22-05-2017 15:09

Śmierdzi scamem! Konto założone dziś tylko pod ten post! Radzę uważać


RE: Bitcoin doubler - malanecki - 22-05-2017 15:30

Jestem na tym forum od miesiąca Smile
a że się nie udzielam to inna sprawa, do tej pory tylko czytałem
Przecież nikt Ci nie każe brać w tym udziału zresztą trzeba uważać w każdym razie jak mówię wysłałem 3 dni temu 50 zł i wróciło 100 zł w btc
natomiast dzisiaj wysłałem kolejne 50 zł nawet jak nie odeślą to nie będę stratny zobaczymy jak to się rozwinie, ogólnie polecam lepiej jak mówili próbować małymi pieniędzmi na próbę


RE: Bitcoin doubler - patrolpxd - 22-05-2017 15:44

Od miesiąca powiadasz? :V Dobra każdy gospodaruje swoim kapitałem więc życzę powodzenia po prostu...


RE: Bitcoin doubler - malanecki - 22-05-2017 15:46

Tak od miesiąca czytam to forum ale konto by móc pisać, założyłem dzisiaj.
Zresztą nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, przecież to nie ode mnie zależy czy ktoś skorzysta ja tylko przetestowałem i chciałem podzielić
się doświadczeniem, teraz czekam 2 dni zobaczymy czy mi dojdzie drugie revers BTC i dam edit


RE: Bitcoin doubler - brombor - 22-05-2017 16:17

Stronka uboga, nie zachęca do inwestycji.

Cytat:mnożą jakimiś sposoby pewnie przez BTC revshare tą kase i wracają te pieniądze do klientów.

Jeśli ktoś potrafiłby mnożyć kapitał na poziomie 100% w 3 dni, to nie zakładałby tak bzdurnej stronki...
To zwykła piramida, nic więcej.

Scenariusze widzę dwa.
1. Nie wypłaci nikomu
2. Wypłaci tylko pierwszym inwestorom, tylko po to, aby to pisali na forach, że wypłacalny i ludzie zaczną wpłacać.

Znając życie nie przeżyje program tygodnia


RE: Bitcoin doubler - malanecki - 22-05-2017 16:23

(22-05-2017 16:17)brombor napisał(a):  Stronka uboga, nie zachęca do inwestycji.

Cytat:mnożą jakimiś sposoby pewnie przez BTC revshare tą kase i wracają te pieniądze do klientów.

Jeśli ktoś potrafiłby mnożyć kapitał na poziomie 100% w 3 dni, to nie zakładałby tak bzdurnej stronki...
To zwykła piramida, nic więcej.

Scenariusze widzę dwa.
1. Nie wypłaci nikomu
2. Wypłaci tylko pierwszym inwestorom, tylko po to, aby to pisali na forach, że wypłacalny i ludzie zaczną wpłacać.


Znając życie nie przeżyje program tygodnia


Tak to jest czymś w rodzaju piramid no zobaczymy ten program jest dosyć nowy jest to coś w rodzaju Revshare tylko szybko zwrotnego aż do wyssania inwestorów dlatego właśnie moim zdaniem bardziej się opłaca to niż jakieś AdPacki co 2 dolary dziennie zysku który żyje średnio rok czasu czasem 2 lata. Dlatego mimo wszystko spróbowałem nawet jak pochodzi miesiąc czy dwa to dobrze, przecież nic nie strace skoro dostałem zwrot 100 zł a dałem 50 zł, to jak zagram różnicą bilansu 50 zł to nawet jak nie odeślą kolejnego 100 zł to tak jakbym nic nie stracił. Moim zdaniem warto spróbować Smile
Przecież wiadomo jest że BTC to trochę hazard...
W sumie kalkulatywnie na jedno wychodzi co programy długiego zwrotu inwestycji, które może trochę dużej działają ale za to dniówki mniejsze wypłacają.


PS JAK TYLKO DOJDZIE DRUGI PRZELEW NA PORTFEL, DAM SCREENSHOTA DOWODU WPŁATY


RE: Bitcoin doubler - lamar6 - 22-05-2017 16:38

Daj może screen pierwszego. Po co czekać na drugi.

A co do strony to nie wierz w cuda. Nie daj Boże ktoś to przeczyta i wpłaci tam kasę i to będzie m.in. Twoja wina, bo próbujesz propagować tego typu scamy.
Jak ktoś ma sposób na 1% dziennie to już jest bogaty i nie musi się z nikim dzielić. 100% w 3 dni to szybka piramidka, nazbierają frajerów i znikną.


RE: Bitcoin doubler - brombor - 23-05-2017 07:48

Cytat:nawet jak pochodzi miesiąc czy dwa to dobrze

sądzisz, że taki twór pochodzi miesiąc? Czyli 10 cykli? Czyli z 13$ zrobimy 13.312$ ? Tak, trzynaście tysięcy trzysta dwanaście dolarów! Pod warunkiem inwestycji całego zysku.
Otrząśnij się, oblej kubłem zimnej wody, wyjdź na spacer, cokolwiek.

Na takich właśnie ludziach twórcy piramid żerują. Wizja szybkiego zysku. Takich programów było tysiące i będzie jeszcze milion następnych. Nie odkryłeś nic nowego tym programem i wystarczy poczytać inne wpisy na forum np http://zarabiam.com/Temat-SCAM-italy-funds-Plany-juz-od-6h-do-7dni-wyplata-instant-na-portfelu-145783

program po chyba 2 dniach okazał się już scamem, a płacił fajnie przez te dwa dni. Ci co weszli za późno, stracili.
Piramidy to ostatnia forma zarabiania w necie i nie powinno się za to zabierać, bez wiedzy, bez umiejętności analizy "whois", bez info o adminach i ich historii itd.

Ale i tak pewnie zrobisz po swojemu. Życzę tylko, abyś stracił jak najmniej.


RE: Bitcoin doubler - furmanfurman - 23-05-2017 07:59

Może mnie ktoś oświecić i wytłumaczyć o co chodzi w stwierdzeniu, że btc to hazard? =D

Co do tematu, to tak jak koledzy wyżej piszą, kto normalny robi 100% zysku? Niby dostałeś już jeden przelew i teraz wkładasz tylko to co zarobiłeś. Wyobraź sobie, że jeśli przez ciebie ktoś wejdzie do programu to swoimi własnymi pieniędzmi a nie, tak jak ty, tymi które już z tego "wyciągnął"