Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam stronę pod PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam stronę pod PPI (/Temat-Sprzedam-strone-pod-PPI-147608)



Sprzedam stronę pod PPI - krzysiek349 - 22-05-2017 09:56

1.Strona pod PPI :
2.Sprzedam stronę pod PPI, strona powstała kilka miesięcy temu, obecny ruch waha się od 300-600 dziennie uv, jest to strona z programami, monetyzacja PPI, blackhat, strona celowana do konkretnego typu użytkowników. Posty dobrze pisane unikalna treść, szablonowo więc łatwo napisać kolejne zgodne z SEO. Posty wrzuciłem tylko w pierwszym miesiącu jak tworzyłem stronę, potem brakło mi czasu na aktualizowanie pisanie nowych postów. Nie jest powodem brak tematów, lecz czasu, ponieważ jest to tak rozległy temat, że nie da się go wyczerpać. Można pisać codziennie po dwa posty, i myślę, że ruch skoczy 3-krotnie i z tym zarobki.

Zarobki: Podpięty jeden program paypermac oraz popads. Paypermac około 15-25$ miesięcznie, popads około 10$. Czyli zarobek miesięczny ze strony waha się od 120-160 zł. Zwracam uwagę, że na stronie nie robiłem nic od trzech miesięcy, a ruch ciągle rośnie. Ostatni miesiąc to było 15k unikalnych odwiedzin.

Strona była trochę pozycjonowana.:

Stronę sprzedaję, ponieważ potrzebuję pieniędzy.

3.Zdjęcia :
[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]
4.Kontakt :
PW, temat
5.Cena :

Licytacja od 100zł. Czas trwania 7 dni tj. 29/05/2017 godzina 12:00

Zastrzegam sobie prawo do zaniechania sprzedaży jeżeli wylicytowana cena mnie nie usatysfakcjonuje.

6.Sposób zapłaty za przedmiot :
Przelew bankowy lub Gotówka (Tylko Wrocław)

Uprzedzam, nie dam linku na PW, mogę podawać więcej danych tutaj, proszę zadawać pytania.


RE: Sprzedam stronę pod PPI - Hybrid1990 - 22-05-2017 10:02

Na forum obowiązuje zakaz licytacji.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.