Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wspólnik sub/premium sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: wspólnik sub/premium sms (/Temat-wspolnik-sub-premium-sms-147560)



wspólnik sub/premium sms - ryz5 - 20-05-2017 20:10

Cześć, przejdę do senda a poniżej opiszę co czemu i po co.
Szukam kogoś z know how oraz doświadczeniem na temat zarabiania na subach czy premium. Czytałem "trochę" na ten temat ale nie mam wiedzy jak działają te serwisy od środka, które są najlepsze a to tylko jedna z wielu składowych. Wielu rzeczy nie wiem do których nie bardzo mam dostęp i które trzeba by przetestować i poświęcić wiele czasu. Od razu zaznaczę, że nie interesują mnie zarobki typu 500 czy 1000 zł miesięcznie. No i zachodzi pytanie po co jak komu jestem potrzebny. A po to, że jeśli masz problem typu: wiem jak zarobić sporo siana i umiem to zrobić ale ogranicza mnie myśl że nie chcę się narażać bo lubię spać w miarę spokojnie i ciułam sobie jakiś mały procent z tego co mógłbym zarobić to ja mam na to rozwiązanie. Jakie ? proste. I pewnie wiele osób wie ale sama wiedza czasem niewiele daje. Ja prowadzę biznes z usługami. Znam się na tym, na sprzedaży i znam się na tym jak funkcjonują firmy, jak ważne jest wparcie prawne i różne rozwiązania które pozwalają zrobić z blackhat-whitehat. Mam też środki na rozpoczęcie legalnego biznesu który w innych okolicznościach jest nie legalny. Mam też różne pomysły ale szukam kogoś kto wie to czego ja nie wiem. Jeśli będzie ktoś zainteresowany zapraszam na pw. Jeśli jesteś nieletni nawet nie trać czasu. Pozdro


wspólnik sub/premium sms - Hybrid1990 - 20-05-2017 20:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.