Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Mentor BTC (/Temat-Mentor-BTC-147535)



Mentor BTC - xjointmanx - 19-05-2017 23:03

Siemka
Poszukuje osoby ktora wprowadzi mnie w swiat kryptowalut wyjasni mi wszystko od A do Z wzamian rejestruje się z Refa i robie co mi powiesz. Swego czasu zarabialem na coinurl uzbieralem chyba 11$ w przeliczeniu ale nie wiem czy to jest wyplacalne a mam kilka pomyslow na traffic.


RE: Mentor BTC - Vicek - 20-05-2017 13:21

Także szukam mentora Do Zarabiania BitCoin Smile


RE: Mentor BTC - brombor - 20-05-2017 13:48

Wystarczy poczytać to forum, a wszystkie niezbędne info zdobędziecie sami.

Z mentorami jest jeden mały problem.
Większość Waszym kosztem będzie starała się pozyskiwać refów i nakłaniać Was do inwestycji, podczas gdy sami nie inwestują w dany program nic np taki Żukiewicz. Typowy naganiacz, a nie mentor.

Z drugiej strony ludzie, którzy zarabiają prawdziwe pieniądze ciężką własną pracą nie zdradzą Wam swoich aktualnych metod działania, bo nie mają w tym interesu. Jeśli już, to podzielą się swoją starą niszą, starym sposobem itd. A takie tematy są na forum.

Najprościej jest poprosić kogoś o wytłumaczenie wszystkiego właśnie od A do Z, ale wtedy wiecie tylko tyle, co dana osoba. A na tym forum macie zapisaną wiedzę od setek, a nawet tysięcy "mądrych" użytkowników.

Schylcie się po wiedzę, a będą Wam dane kokosy i $ Smile


RE: Mentor BTC - lamar6 - 20-05-2017 15:11

(19-05-2017 23:03)xjointmanx napisał(a):  Siemka
Poszukuje osoby ktora wprowadzi mnie w swiat kryptowalut wyjasni mi wszystko od A do Z wzamian rejestruje się z Refa i robie co mi powiesz. Swego czasu zarabialem na coinurl uzbieralem chyba 11$ w przeliczeniu ale nie wiem czy to jest wyplacalne a mam kilka pomyslow na traffic.

A co tu tłumaczyć?
Załóż sobie konto na jakiejś giełdzie oraz na faucethub.io, poklikaj troszkę, strać trochę czasu, poczytaj fora (bitcointalk.org, forum.bitcoin.pl), pooglądaj YT. W ten sposób oczywiście niewiele zarobisz ale da Ci to pojęcie od strony użytkowej i z czym to się w ogóle je i na co zwracać uwagę.

Jeśli chodzi o faucety na początek to z pewnością freebitco.in - kokosów nie ma ale stronka działa już bardzo długo, wypłaca itp.
Poza tym nie daj się nabrać na piramidy czy stratę czasu na faucetach dających spore stawki (nie wypłacają po prostu) bądź te z wysokim progiem wypłat (zwijają interes zanim zdążysz uzbierać) - szkoda na to czasu. Lepiej mieć to 50 satoshi na koncie faucethub.io niż kilka tysięcy, których nigdy nie zobaczysz.


Jeśli chciałbyś jednak wejść bardziej poważnie w kryptowaluty, zrobić z nich lokatę kapitału bądź inwestycję to myślę, że dobrze by było żebyś się wstrzymał. Rynek jest napompowany, mamy bańkę spekulacyjną więc myślę, że na większe zakupy jeszcze w tym roku będzie szansa (sam na to czekam). W światku kryptowalut sporo się dzieje i jest to nadal nisza. Warto się zainteresować bo ta technologia jest skazana na sukces.