Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ja pier**le - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ja pier**le (/Temat-Ja-pier-le-14751)

Strony: 1 2 3


RE: Ja pier**le - D3S1DER1UM - 09-10-2010 13:23

Zawsze wszelkie problemy z kupnem i sprzedażą załatwiaj przez allegro.
Poczekaj z tydzień, dwa tygodnie. Sprzedawca może powiadomić Cię o wysyłce lecz nie musi. Zresztą dziwne jest to że zapłaciłeś za przesyłkę pobraniową a jej jeszcze w domu nie masz.

Kot z serem na głowie wymiata xD.


RE: Ja pier**le - Alcor - 09-10-2010 14:18

(09-10-2010 13:22)MareKSG napisał(a):  Jeżeli telefon który kupiłeś jest warty dużo więcej od ceny za jaką go wylicytowałeś, możliwe że koleś postanowił się nie odzywać, by tego telefonu tak tanio nie sprzedać. Możliwe też, że wyjechał gdzieś i nie ma jak odpisać.

Alcor - nikt Ci nie każe tego czytać. To w końcu off-topic więc ogarnij dupe.

a czy ja mam jakieś pretensje do kogoś ? staram sie tylko pomóc autorowi tematu, a ty sie rzucasz jak głupi.. swoimi tekstami tylko siebie pogrążasz.


RE: Ja pier**le - MareKSG - 09-10-2010 14:20

(09-10-2010 14:18)Alcor napisał(a):  
(09-10-2010 13:22)MareKSG napisał(a):  Jeżeli telefon który kupiłeś jest warty dużo więcej od ceny za jaką go wylicytowałeś, możliwe że koleś postanowił się nie odzywać, by tego telefonu tak tanio nie sprzedać. Możliwe też, że wyjechał gdzieś i nie ma jak odpisać.

Alcor - nikt Ci nie każe tego czytać. To w końcu off-topic więc ogarnij dupe.

a czy ja mam jakieś pretensje do kogoś ? staram sie tylko pomóc autorowi tematu, a ty sie rzucasz jak głupi.. swoimi tekstami tylko siebie pogrążasz.

Big Grin pozostawię to bez komentarza Wink


RE: Ja pier**le - tyndyk23 - 09-10-2010 14:37

Opisz problem w dziale prawnym przecież po coś on został zrobiony SmileSmile


RE: Ja pier**le - Arekxxl - 09-10-2010 16:20

hehe, juz nie trzeba . . Wale go
Kupuje nastepny telefon, 2 dni bez odpowiedzi to za duzo, gdyby to byl sklep to rozumiem a to jakis poczatkujacy z 14 komentarzami


RE: Ja pier**le - MareKSG - 09-10-2010 17:09

Dałeś paczkę pobraniową ta? Jeżeli tak to poczekaj, bo może przyjść paczka w poniedziałek albo wtorek.


RE: Ja pier**le - michal2612 - 09-10-2010 23:12

(09-10-2010 13:10)Marello napisał(a):  Ej co wy chcecie od obrazków przynajmniej się lepiej czyta Tongue
Najlepszy kot z serem na głowie haha!

Mnie najbardziej rozbawiło Fuuuu

@topic: wystaw negatywa


RE: Ja pier**le - Tech - 09-10-2010 23:59

Lol, no bez przesady ludzie. Z tego co rozumiem to sprzedawca nie odpisuje 2 dni i już jest wielki płacz? No wtf?

Jak już zauważyłeś, sprzedawcą jest zwykła osoba, więc może niekoniecznie sprawdza meila co chwilę. Nie kupuj nic na razie, bo co zrobisz jak przyjdzie ci od niego paczka za kilka dni? Jeśli nie odbierzesz to mu będziesz musiał oddawać kasę za wysyłkę i to on będzie ci miał prawo wystawić negatywny komentarz, bo tak się nie robi...


RE: Ja pier**le - Daminn - 10-10-2010 00:56

x2 poczekaj. Jak przez tydzień nie przyjdzie kupuj gdzie indziej. Ew kupuj teraz gdzie indziej, a jak dotrze pierwsze zamówienie to nie odbierzesz, ale za to dostaniesz w 100% zasłużonego negatywa.