Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook "We Need You To Confirm Your Identity" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook "We Need You To Confirm Your Identity" (/Temat-Facebook-We-Need-You-To-Confirm-Your-Identity-147490)



Facebook "We Need You To Confirm Your Identity" - Ceglaa - 18-05-2017 15:08

Co się dzieje z tym Facebook każde konto po 5-10min.

"We Need You To Confirm Your Identitye"
Ostatnio zauważyliśmy podejrzaną aktywność na Twoim koncie i chcemy się upewnić, że Twoje konto jest bezpieczne.
Aby powrócić do konta, przeprowadzimy Cię przez kilka czynności. To pomoże zadbać o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników na Facebooku."

Czyli jednym słowem konto dezaktywowane i tak od 3 dni już czy tylko ja robie coś złe?


RE: Facebook "We Need You To Confirm Your Identity" - marcel_kk - 18-05-2017 18:11

Robisz wszystko dobrze, to Facebook wziął się ostro do roboty ostra naparzanka po fejkowych kontach.


RE: Facebook "We Need You To Confirm Your Identity" - rcielak - 18-05-2017 18:54

Ja wczoraj dostalem weryfikacje numeru telefonu, a dzisiaj dostalem weryfikacje zdjeciem twarzy na prywatne konto.
Nie uzywam go w celach rozrywkowych(pusty profil), ale mam tam kilkanascie FP plus konto reklamowe.

Nie wiecie moze ile trwa taka weryfikacja?


RE: Facebook "We Need You To Confirm Your Identity" - Ceglaa - 18-05-2017 19:29

W takim razie nie da się nic zarobic.. Puste konto nawet blokują po jakims czasie


RE: Facebook "We Need You To Confirm Your Identity" - rcielak - 18-05-2017 20:22

Nie rozumiem... Jak to nie da się nic z tym zrobić?
Mam na tym koncie podane prawdziwe dane.(Imię nazwisko i date urodzenia)
Kilkanaście fp + konto reklamowe. Normalnie biorę od nich faktury.
(do których notabene nie mam teraz dostępu)

Dostałem od nich prośbę o wysłanie zdjęcia twarzy wysłałem im i mam czekać aż się łaskawie namyślą.
ile trwa taka weryfikacja?

To, że fejków bym nie odzyskał to domyślam się, ale bez jaj...


RE: Facebook "We Need You To Confirm Your Identity" - rcielak - 19-05-2017 09:34

Co ciekawe Facebook zablokował mi konto do weryfikacji. Jednak reklam oczywiście nie raczył wyłączyć.
Całe szczęście, że jadę tam na "pre paid", a wczoraj nie zdążyłem zasilić konta i zostało tam jedynie ok. 30zł.


RE: Facebook "We Need You To Confirm Your Identity" - oglaszam - 19-05-2017 09:56

(18-05-2017 20:22)rcielak napisał(a):  Nie rozumiem... Jak to nie da się nic z tym zrobić?
Mam na tym koncie podane prawdziwe dane.(Imię nazwisko i date urodzenia)
Kilkanaście fp + konto reklamowe. Normalnie biorę od nich faktury.
(do których notabene nie mam teraz dostępu)

Dostałem od nich prośbę o wysłanie zdjęcia twarzy wysłałem im i mam czekać aż się łaskawie namyślą.
ile trwa taka weryfikacja?

To, że fejków bym nie odzyskał to domyślam się, ale bez jaj...

Sam jesteś sobie winien! Nie obraź się na mnie ale po pierwsze primo kto normalny daje tam swoje prawdziwe dane? Jak już jesteś w tym czosnkowym bajzlu to tylko i wyłącznie na feju, bo nigdy nie wiadomo kto, gdzie i kiedy będzie miał chęć wykorzystać informacje które za darmo i z własnej woli tam umieszczasz. Po drugie czosnek ma Ciebie, Twój biznes i nawet pieniądze które mu płacisz głęboko w dupie ponieważ cały ten jego facebook to jeden wielki fejk i SCAM. On prawdziwą kasę dostaje od wywiadów państw które go sponsorują, a ponieważ narobiło się dużo fejków to mu zagrozili, że płacą mu tylko za prawdziwe dane. Dlatego co pewien czas robi takie akcje, a potem odpuszcza i tak w kółko.


RE: Facebook "We Need You To Confirm Your Identity" - Rozarozyczka162 - 14-10-2018 11:24

Czy ktoś zna odpowiedz jak założyć konto fimowe aby fb nie zablokował za nadmierna aktywność ? Utworzyłam 30 kont i każde zablokowane.