Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RekinBiznesu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: RekinBiznesu (/Temat-RekinBiznesu-147486)



RekinBiznesu - dom3lek - 18-05-2017 12:32

Uważajcie na tego typa bo ziomek jest umysłowo chory. Chciał ode mnie kupić konto za 4,5k z przelewem w poniedziałek, ale dane chciał już wczoraj razem z mailem. Także nie wiem czy to troll, czy jednak jakiś dzieciak, który szuka tutaj naiwniaków.


RE: RekinBiznesu - rachman - 19-05-2017 20:00

Jakie konto? Forumowe? Kurde jakiś czas temu też miałem propozycję od kogoś ale bez kwoty jeśli pamiętam. Tępić ścierwa w zarodku bo potem w razie dociekań można mieć problemy za czyjeś machloje.


RE: RekinBiznesu - dom3lek - 20-05-2017 08:48

Konto instagram.


RE: RekinBiznesu - Majka - 20-05-2017 09:28

O Tobie @[RekinBiznesu]

Nie wiem czy ten temat ma sens; już jeden jest o Was:

http://zarabiam.com/Temat-dom3lek-NACIAGACZ-I-OSZUST-147493


RE: RekinBiznesu - RekinBiznesu - 20-05-2017 11:04

Chciałem kupić konto na IG od niego, tak w pierwszej wiadomości zapytałem czy mogę za nie zapłacić w poniedziałek odpisał za jaką kwotę. No rozmowa potoczyła się ustaliliśmy cenę ostateczną. Nagle dostałem wiadomość,że jeżeli chce dostać pierwszy to jestem śmieszny. Nigdzie w wysokości nie napisałem, ani nie wspomniałem nawet że chce aby wyslal pierwszy. Nie ma za wielkiego stażu niecały tydz online miał a konto od 2010.... To mnie trochę speszylo, wiec zacząłem się zastanawiać.Po dniu patrzę,a tu na mnie temat- myślał ,że skoro napisze temat zmusi mnie do zapłaty i zrobi przekręt. Tyle mam w temacie do powodzenia z mojej strony. Ten użytkownik to zwykły wyludzacz dla mnie.