Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PLN na BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: PLN na BTC (/Temat-PLN-na-BTC-147477)



PLN na BTC - SkagGully - 17-05-2017 20:51

Potrzebuję zasilić swój portfel BTC kwotą 500zł. Kiedyś od tego typu transakcji był Meloman: wpłacałem mu pieniądze na konto bankowe, a on mi przelewał kasę na blockchain, niestety, ale on już nie działa w tym biznesie.

Do kogo wiarygodnego mógłbym się zwrócić w tej sprawie?


RE: PLN na BTC - bialko - 17-05-2017 20:53

Jakby Cie ratowało to mam 78zł na blockchinie odsprzedam za skrill Smile


RE: PLN na BTC - SkagGully - 18-05-2017 17:11

za mało :/


RE: PLN na BTC - mikuss - 18-05-2017 17:42

Najlepiej kup na giełdzie TUTAJ
Wpłacasz sobie pln-y i dokonasz zakupu Smile Najlepsza polska giełda, 100% pewności i nie musisz szukać i martwić się, że stracisz na wymianie z kimś bo cię oszuka


RE: PLN na BTC - adamcio99922 - 19-05-2017 04:03

Jak chcesz to się odezwij.

Mam 0.0643 BTC do wymiany za PLN, USD, czy Paypal.


RE: PLN na BTC - SkagGully - 30-05-2017 06:49

(18-05-2017 17:42)mikuss napisał(a):  Najlepiej kup na giełdzie TUTAJ
Wpłacasz sobie pln-y i dokonasz zakupu Smile Najlepsza polska giełda, 100% pewności i nie musisz szukać i martwić się, że stracisz na wymianie z kimś bo cię oszuka

Zarejestrowałem się, ale mam problem z weryfikacją bo trzeba przesłać skan rachunku, umowy, itp. sprzed max pół roku, potwierdzającego mój adres. Tyle tylko, że chociaż jestem pełnoletni to wciąż mieszkam z rodzicami i to na nich przychodzą rachunki. A ja nie wiem czy mam jakiś dokument z ostatnich 6 miesięcy. Jak rozwiązać ten problem?


RE: PLN na BTC - pixel21 - 30-05-2017 06:51

Potwierdzenie przelewu internetowego z banku nie przejdzie ? Adres i wgl tam jest. Wyciąg z konta


RE: PLN na BTC - mikuss - 30-05-2017 07:33

(30-05-2017 06:49)SkagGully napisał(a):  
(18-05-2017 17:42)mikuss napisał(a):  Najlepiej kup na giełdzie TUTAJ
Wpłacasz sobie pln-y i dokonasz zakupu Smile Najlepsza polska giełda, 100% pewności i nie musisz szukać i martwić się, że stracisz na wymianie z kimś bo cię oszuka

Zarejestrowałem się, ale mam problem z weryfikacją bo trzeba przesłać skan rachunku, umowy, itp. sprzed max pół roku, potwierdzającego mój adres. Tyle tylko, że chociaż jestem pełnoletni to wciąż mieszkam z rodzicami i to na nich przychodzą rachunki. A ja nie wiem czy mam jakiś dokument z ostatnich 6 miesięcy. Jak rozwiązać ten problem?

do 60k pln nie musisz wer konta.
Natomiast jeśli chcesz wer robić to wystarczy potwierdzenie wykonanego przez Cb przelewu na którym będą dane których wymagają do wer


PLN na BTC - Coristo - 04-10-2017 20:08

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.