Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
założenie konta w banku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: założenie konta w banku (/Temat-zalozenie-konta-w-banku-147454)

Strony: 1 2


założenie konta w banku - RekinBiznesu - 17-05-2017 08:46

Czy jeśli jestem za granicą mogę otworzyć konto w banku w Polsce przez Internet nie chce karty tylko internetowe aby mogl przelać pieniądze i wyslac


RE: założenie konta w banku - Captain - 17-05-2017 09:06

Chyba nie da się otworzyć konta w banku tylko przez internet. Bo musisz umowę podpisać, jak nie chcesz lub nie możesz udać się do banku, wtedy może przyjechać kurier z umową do podpisania (w Mbanku tak jest), ale za granice to raczej nie przyjedzie.


RE: założenie konta w banku - RekinBiznesu - 17-05-2017 11:15

No to jak mogę otworzyć konto w 5 min podobno można jakoś przelac 1gr czy 1zl z innego konta i będzie aktywne


RE: założenie konta w banku - poczmail - 17-05-2017 11:25

Mozna otworzyc przez neta. Ja tak w Nest robilem


RE: założenie konta w banku - RekinBiznesu - 17-05-2017 14:53

A jak to wygląda jak jestem za granicą


RE: założenie konta w banku - xjointmanx - 17-05-2017 15:23

W jakim kraju jeates ?


RE: założenie konta w banku - RekinBiznesu - 17-05-2017 15:32

Nederlands Wink Holandia


RE: założenie konta w banku - xjointmanx - 17-05-2017 15:51

(17-05-2017 15:32)RekinBiznesu napisał(a):  Nederlands Wink Holandia

Ahh ta Holandia Smile Pracowalem 2lata przyjechalem z kontem walutowym w mbanku lecz ludzie z domku przekonali mnie aby zalozyc konto w Holenderskim ING i tez tak zrobilem. Takze Polecam ci zebys tez zalozyl prawie wszyscy maja tam konto jak i pracodawcy idac do tego banku trafisz na miłą obsługe na wstepie Pani zaproponuje ci kawe poczekasz chcwilke na swoja kolej a co bedzie ci potrzebne to tylko Holenderski numer telefonu Polecam Lebare, dowód osobisty, aktualny adres zamieszkania i jak sie nie myle BSN numer Sofi. Konto jest darmowe ba przelewy do PL rowniez. Jak ci juz Pani lub Pan wbije wszystkie dane otrzymasz od razu karte płatniczą bedzie bez imienna ktora jest wazna 7 dni musisz ja chyba aktywowac poprzez bankowosc internetowa. Max do 4dni roboczych otrzymasz juz imienna karte. Jezeli wracasz do Polski w ING mozesz sobie spokojnie wyplacic srodki. Tutaj masz taki poradnik jak poruszac sie na swoim koncie wszystko po Polsku.


RE: założenie konta w banku - RekinBiznesu - 17-05-2017 16:05

mam konto w ING nl ale chce też Polskie otworzyc.


RE: założenie konta w banku - rachman - 17-05-2017 16:38

Jeśli masz konto w banku na swoje dane to możesz w niektórych bankach otwierać konta weryfikując tożsamość poprzez przelew (zazwyczaj 1 zł/1 gr). Podejrzewam że lepiej by to konto było założone w PL ale nie wiem czy to wymóg.
Nestbank na pewno obsługuje weryfikację przelewem ale nie wiem czy koliduje to z przebywaniem za granicami PL - karta płatnicza i pin przychodzą pocztą Wink Możesz dopytać na infolinii przed założeniem, każdy bank ma taką.
Jak chcesz to ref do nesta lub czysty.