Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stare, dobre gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Stare, dobre gry (/Temat-Stare-dobre-gry-147442)

Strony: 1 2


Stare, dobre gry - Demonxus - 16-05-2017 21:29

Witajcie.
Może i jestem rocznikiem 99, lecz dzięki moim braciom pamiętam różne stare tytuły bardzo dobrych gier takich jak "Kangurek Kao", "Kapitan Pazur" . W tym temacie możecie podzielić się swoimi doświadczeniami z pierwszym zetknięciem się z grami. Co wywołało w was melancholię, lub powrót do starych dobrych czasów impreza. Zapraszam do dyskusji Wink


RE: Stare, dobre gry - dawids7627 - 16-05-2017 21:42

Gothic Smile Seria GTA ,NFS U2 w te gry się kiedyś bardzo zagrywałem do GTA dalej wracam bo mam trylogię na PS4 Gothic że względu na klimat który tam panował i ten duży jak na tamte czasy świat


RE: Stare, dobre gry - Begrezen - 16-05-2017 21:43

heroes 3, diablo 2, no i tam quake 2


RE: Stare, dobre gry - rachman - 16-05-2017 21:44

Na atari u kolegi zbieranie diamentów Boulder Dash to było coś pięknego Wink
Potem na PC "Age of Empires" do dziś pogrywam Wink Commandos, Setlersi ... nie ma to jak 2D Wink


RE: Stare, dobre gry - xjointmanx - 16-05-2017 21:52

Painkiller, Wolfenstein, Soldier of Fortune, Gorky 02, quake 3, 18 wheels of steel, nfs u1 u2, colin mcrae 2005, Toca race driver 2,3, GTA, crazy machines, unreal turnament w te gry najczesciej gralem za malolata kupywalem w CDAction i innych gazetach z grami


RE: Stare, dobre gry - Demonxus - 16-05-2017 22:05

nie spodziewałem się takiego szybkiego odzewu Big Grin. "Witamy w Kolonii" Lol . Unreal turnament, Matko Boska, co tam się odwalało, to tam nauczyłem się przekleństw po angielsku xD. Przypomina mi się odgłos "SUCKER", jeżeli ktoś wie o co chodzi. taka tam była rzeź, chyba dlatego jest teraz coś ze mną nie tak Huh. Oczywiście Heroes III to perełka, w którą z resztą gram do dzisiaj. Tak jak Twierdza, Twierdza: Krzyzowiec, czy jak to tam było Big Grin


RE: Stare, dobre gry - rachman - 16-05-2017 22:07

Twierdza tak też fajna zabawa. Mam nawet może znajdzie się czas kiedyś przysiąść do tego w końcu Wink


RE: Stare, dobre gry - Devil877 - 16-05-2017 22:29

Wolfenstein , Mario xD , Prince of Persia , Airlane Tycoon , Max Payne , GTA , Quake 3 to tyle Wink


RE: Stare, dobre gry - Pawlak093 - 16-05-2017 22:39

Supaplex (mam na telefonie i czasami zagram Wink)


RE: Stare, dobre gry - Demonxus - 17-05-2017 06:52

Pamiętacie jeszcze "bouncy tales" na stare telefony? Big Grin