Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabiamy na opcjach binarnych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dorabiamy na opcjach binarnych. (/Temat-Dorabiamy-na-opcjach-binarnych-147412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 26-05-2017 11:01

Wejścia z 26.05.2017r.

Dzisiaj miałem sporo czasu na wejścia przed pracą - pozwoliło na to brak wydarzeń ekonomicznych w kalendarzu. Miałem dzisiaj problem z aplikacją iqoption więc korzystałem dzisiaj z wersji na wyszukiwarkę.

Co do dzisiejszych wejść popełniłem trochę błędów przy analizie lecz mimo kilku porażek jestem na plus. Używałem znowu dwóch strategii - gry z trendem oraz Parabol SAR + Stoch ustawiony domyślnie. Dodatkowo czytam dużo na temat opcji całodniowych - opcję stawiamy do południa i czekamy na koniec dnia na wynik i ewentualny zwrot. Przez weekend będę uzupełniał tą wiedzę a od poniedziałku testował na demo. Dzisiaj jedna taką opcję postawiłem ale dla testu własnego - jak może zmienić się rynek w ciągu dnia.

Wrzucę screeny wszystkich zagrań i potem ogólnikowo opiszę swoje zagrania.

[Obrazek: 26.05.2017_Wej_cie_1.png][Obrazek: 26.05.2017_Wej_cie_2.png][Obrazek: 26.05.2017_Wej_cie_3.png][Obrazek: 26.05.2017_Wej_cie_4.png][Obrazek: 26.05.2017_Wej_cie_5.png][Obrazek: 26.05.2017_Wej_cie_6.png]

[Obrazek: 26.05.2017_Wej_cie_7.png][Obrazek: 26.05.2017_Wej_cie_8.png][Obrazek: 26.05.2017_Wej_cie_9.png]

Pierwsze i drugie wejście klasyczne zagranie z trendem, na plus. Trzecie też z trendem ale niestety za wcześnie wszedłem w opcję o kilka świec. Mogłem poczekać na drugą świecę spadkową - nie zrobiłem tego bo dalej świece były wzrostowe. Kilka świec dalej a byłoby odbicie i ITM. Czwarte wejście z trendem na plus.

W piątym wejściu mój brak doświadczenia i dobrego analizowania dał efekty w postaci przegranej - trend się wtedy kończył.

Wejście 6 z zastosowaniem SAR i stoch dał plus na moje konto - bardzo niepewnie. Co do kolejnego wejścia chyba miał być trend, również ledwo bo popełniłem błąd jak w piątym wejściu.

Wejście 8 z trendem, niestety nie wybrałem odpowiedniej kwoty i w następnej świecy dorzuciłem - dobrze dla mnie bo tak to byłoby w całości na minus - a tak to na minimalny plus dla rachunku w iqoption.

Wejście 9 i ostatnie drugą metodą - SAR + stoch - na plus.

Podsumowanie:

Opcje na plus: 7
Opcje na minus: 2
Skuteczność: 78%

Stan początkowy konta dnia 26.05.2017 - 139,73$
Stan konta po wejściach z dnia 26.05.2017 - 161,91$

Zysk/Strata dnia 26.05.2017r. - +22,18$


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - teabe - 26-05-2017 12:05

Obserwować będę sam mam w planach wejść za 100$ Big Grin


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Mariuszeek - 26-05-2017 13:46

Kolejny udany dzień, nie czujesz trochę zmęczenia? Tongue


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 26-05-2017 14:18

(26-05-2017 13:46)Mariuszeek napisał(a):  Kolejny udany dzień, nie czujesz trochę zmęczenia? Tongue

Czuję ale po pracy zaczynam weekend :-) wolne w pracy jak i od opcji. Odpoczne


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - wsite - 26-05-2017 14:27

Dobrze, że opcji nie ma w weekend Big Grin


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 26-05-2017 16:11

(26-05-2017 14:27)wsite napisał(a):  Dobrze, że opcji nie ma w weekend Big Grin

Na iqoption są ale tylko bitcoin z malym zwrotem. Więc odpoczywam od zagrań ale mam czas na powiększanie swojej wiedzy :-)


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 27-05-2017 10:14

Witam, Obiecałem Wam, że wrzucę swoje wejście na koncie demo.

Chciałbym nauczyć się zarywać opcje całodniowe. Fakt - zwrot jest o wiele mniejszy (70%) ale wydaje mi się, że robiąc dobrą analizę są pewniejsze. To też przygotuje mnie do późniejszego inwestowania na forexie.

Jest sporo informacji w internecie jak analizować wykresy. Dodatkowo na Comparic są wrzucane analizy i rady jak cena może się poruszać. Są ciekawe artykuły 'Opcyjny poranek' czy 'Opcja na dziś'.

Osobiście chcę sam robić takie analizy lecz wczoraj zasugerowałem się właśnie artykułem i analizą w nim. Opcje postawiłem około 8:30 , wygasła o 23 - z zyskiem.

[Obrazek: Pr_ba_dniowej.png]

A tutaj analiza:

[Obrazek: Pr_ba_mt4.png]

Strzałką zaznaczyłem swoje wejście. Wykres 1h = jedna świeca. Analiza dość prosta - zasugerowałem się artykułem. Dość prosta interpretacja wykresu nie trzeba na biegu wszystkiego robić tylko na spokojnie można przeanalizować i postawić opcje. Nie interesują nas również wydarzenia mikroekonomiczne Smile

Będę uzupełniał swoją wiedzę aby sam szukać takich dobrych wejść i prócz zwykłych opcji zagrywać również takie.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Mariuszeek - 27-05-2017 11:07

Elegancka decyzja, opcje całodniowe to jest to. Siadasz rano na 30 minut analizujesz wykres i zarabiasz w moim przypadku nawet 300 zł Big Grin. Później zapominasz o wykresie, robisz coś innego a hajs się pojawia. Do tego jak mówiłeś do fx to idealna baza Smile Teraz traduje mniej więcej, 2 opcje minutowe i stawiam rano jedną całodniową. Pozdrawiam, z takim podejściem możesz odnieść niezły sukces na rynkach finansowych Big Grin


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 27-05-2017 12:40

(27-05-2017 11:07)Mariuszeek napisał(a):  Elegancka decyzja, opcje całodniowe to jest to. Siadasz rano na 30 minut analizujesz wykres i zarabiasz w moim przypadku nawet 300 zł Big Grin. Później zapominasz o wykresie, robisz coś innego a hajs się pojawia. Do tego jak mówiłeś do fx to idealna baza Smile Teraz traduje mniej więcej, 2 opcje minutowe i stawiam rano jedną całodniową. Pozdrawiam, z takim podejściem możesz odnieść niezły sukces na rynkach finansowych Big Grin

Mam taką nadzieję Smile


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Mariuszeek - 30-05-2017 13:55

i jak tam idzie?