Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabiamy na opcjach binarnych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dorabiamy na opcjach binarnych. (/Temat-Dorabiamy-na-opcjach-binarnych-147412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 18-05-2017 13:18

Niestety dzisiaj i jutro nie będę działał na opcjach binarnych bo jadę odpocząć na działkę. Może uda się jutro zagrać z 2 opcję ale nie obiecuję. Zarobek wypłacam na skrill a potem na konto Smile A od poniedziałku zaczynamy znowu z opcjami binarnymi. W weekend poczytam może o innych strategiach.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Krakersik - 18-05-2017 14:05

Ja też czekam, musze wpłacić kolejne 10$ bo fundusze które miałem na iq przegrałem ...
Cóż każdej strategii trzeba nauczyć sie używać.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 18-05-2017 14:19

(18-05-2017 14:05)Krakersik napisał(a):  Ja też czekam, musze wpłacić kolejne 10$ bo fundusze które miałem na iq przegrałem ...
Cóż każdej strategii trzeba nauczyć sie używać.

Tak, każda strategia jest skuteczna lecz zależy do jakiego ruchu rynku jest stworzona. Smile


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Infinity - 18-05-2017 18:03

(18-05-2017 14:19)Erdoi Money napisał(a):  
(18-05-2017 14:05)Krakersik napisał(a):  Ja też czekam, musze wpłacić kolejne 10$ bo fundusze które miałem na iq przegrałem ...
Cóż każdej strategii trzeba nauczyć sie używać.

Tak, każda strategia jest skuteczna lecz zależy do jakiego ruchu rynku jest stworzona. Smile

Myślę że tu strategię można wsadzić między pośladki jeśli nie dostosujemy się do ruchu panującego na giełdzie ( przynajmniej ja mam takie spostrzeżenia jak patrzę na wykresy od paru miesięcy) tylko będziemy natrętnie patrzeć na wskaźniki.. O! CCI Wyszło ponad 200 to stawiam opcje UP


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 18-05-2017 18:51

(18-05-2017 18:03)Infinity napisał(a):  
(18-05-2017 14:19)Erdoi Money napisał(a):  
(18-05-2017 14:05)Krakersik napisał(a):  Ja też czekam, musze wpłacić kolejne 10$ bo fundusze które miałem na iq przegrałem ...
Cóż każdej strategii trzeba nauczyć sie używać.

Tak, każda strategia jest skuteczna lecz zależy do jakiego ruchu rynku jest stworzona. Smile

Myślę że tu strategię można wsadzić między pośladki jeśli nie dostosujemy się do ruchu panującego na giełdzie ( przynajmniej ja mam takie spostrzeżenia jak patrzę na wykresy od paru miesięcy) tylko będziemy natrętnie patrzeć na wskaźniki.. O! CCI Wyszło ponad 200 to stawiam opcje UP

Jakiś punkt zaczepienia trzeba mieć bo czasem same wsparcia i opory nie wystarczają Smile


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - dariuszkow4 - 18-05-2017 19:45

Niezłe wyniki sam trochę gram . Wysokich zarobków życzę


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Makabrycy - 18-05-2017 20:16

należy pamiętać ze wykres jest kształtowany przez cenę waloru a nie na odwrót, wskaźniki których używa się czy to w forexie czy to w opcjach jest tylko narzędziem pomocniczym, na podjecie decyzji wpływa jeszcze parę innych czynników, np. czas publikacji ważnych danych makroekonomicznych - w takich chwilach wskaźniki są na nic przydatne. i nie ma się co podniecać ze jak cci ma 200 ( 200 w cci to akurat umowne odniesienie bo ccci mozesz sobie ustawic na 150 jak i na 300) Smile to stawiamy daną opcje.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 18-05-2017 20:35

(18-05-2017 20:16)Makabrycy napisał(a):  należy pamiętać ze wykres jest kształtowany przez cenę waloru a nie na odwrót, wskaźniki których używa się czy to w forexie czy to w opcjach jest tylko narzędziem pomocniczym, na podjecie decyzji wpływa jeszcze parę innych czynników, np. czas publikacji ważnych danych makroekonomicznych - w takich chwilach wskaźniki są na nic przydatne. i nie ma się co podniecać ze jak cci ma 200 ( 200 w cci to akurat umowne odniesienie bo ccci mozesz sobie ustawic na 150 jak i na 300) Smile to stawiamy daną opcje.

Akurat CCI jest najmniej ważne w tej strategii Smile Socha i BB są najważniejsze. Ale fakt wskaźniki tylko pomagają nam podjąć decyzję - najważniejsza jest obserwacja rynku i kalendarza ekonomicznego.

Ja cały czas się uczę, po prostu przeszedłem na realne konto aby też od razu radzić sobie z emocjami. Jak widać nie jest łatwo.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Makabrycy - 19-05-2017 09:58

ja korzystam z macd (2,9,5) i rsi (3 95/5) i BB (20/2) wykres obserwuje na 5 i 15 min i takie opcje stawiam.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 19-05-2017 10:15

(19-05-2017 09:58)Makabrycy napisał(a):  ja korzystam z macd (2,9,5) i rsi (3 95/5) i BB (20/2) wykres obserwuje na 5 i 15 min i takie opcje stawiam.

świece 5m i grasz też na 5 minut tak ? kiedy jest sygnał wejścia ? opiszesz ? jak wrócę w poniedziałek to sprawdzę ją na demo