Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dorabiamy na opcjach binarnych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dorabiamy na opcjach binarnych. (/Temat-Dorabiamy-na-opcjach-binarnych-147412)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 30-05-2017 14:11

(30-05-2017 13:55)Mariuszeek napisał(a):  i jak tam idzie?

Na razie ok. Dzisiaj po pracy znajdę czas na kilka wejść. Wczoraj miałem nawał obowiązków związanych ze swoją funkcją zastępcy kierownika i kilka spraw do załatwienia z narzeczoną - co za tym idzie brak wczoraj czasu na opcje binarne.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 30-05-2017 21:29

Niestety nie udało mi się nic zdziałać i niestety do czwartku mam napięty grafik. W piątek mam wolne - 02.06.2017 wtedy zacznę nowy miesiąc , nowe zarobki.

Myślę, że wyplace zarobione pieniądze. Zacznę z czystym kontem , z nowymi przepisami na inwestycje, nowa strategią, którą od jakiegoś czasu staram sie przyswoić oraz będę zagrywal 2-3 opcje dniowe po analizie wykresów.

Nowy miesiąc, nowe wyzwania, nowe myślenie ! Postaram się aby nowy miesiąc był już owocniejszy w zarobkach, postaram sie bardziej analizować wykresy oraz pokazywać jak dotychczas swoje wejścia, przemyślenia. Dodatkowo zmniejszyć ilość błędnych wejść - zwiększyć swoja skuteczność.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 05-06-2017 15:05

Witam,

Dawno nic nie dodawałem, dawno nie grałem opcji binarnych. Mam pełno spraw osobistych - praca, remont mieszkania, imprezy okolicznościowe w mojej rodzinie. Po prostu nie mam czasu nawet zagrać opcji na cały dzień. Tego posta nawet pisałem w notatniku telefonu w drodze do Warszawy. Teraz mam dodatkowo nocki w pracy, kończę w między czasie remont w mieszkaniu. Zacznę grać po weekendzie - wtedy uporządkuje swoje sprawy i będę w pełni mógł oddać się dalszej nauce rynku, wykonać kilka wejść i połączyć trading z pracą Smile

Zastanawiam się czy nie wpłacić na konto iqoption swoje zarobione pieniądze dorzucić jeszcze trochę aby na koncie było z 200 $. Wtedy mógłbym wykonywać opcję za 10 $ co automatycznie w razie wygranej podniesie zysk dzienny. Postanowiłem też już teraz ustalić swój plan inwestycyjny aby trzymać się swoich reguł i dobrze dysponować funduszami.



PLAN INWESTYCYJNY


Zagrywam opcje w wysokości 5% kapitału.
Korzystam na zagrania tylko 5% kapitału. Jednak chcę używać równych kwot, jeśli będę miał 200$ zagrywam za 10$, jeśli zwiększę kapitał do 220 to zagram 11 $, jak 253 to zagram 12 $, w przypadku strat również będę używał tej zasady.

Maksymalnie 5 zagrań dziennie.
Niedawno zacząłem zajmować się opcjami binarnymi na realnym koncie. Muszę się ograniczyć na początku z wejściami dla swojego dobra. Przedtem popełniałem dużo błędów, wchodziłem nawet na niepewne sygnały. Teraz chcę ograniczyć te wejścia aby je dokładniej analizować. Jeśli zagram 3 opcje i będą na plus to już prawdopodobnie nie będę zagrywał - powoli do sukcesu. Pięć zagrań łącznie czy to będą minutowe, 5 lub całodniowe. Tylko pięć zagrań maksymalnie!

Poszerzanie wiedzy na temat rynku i strategii.
Rynek ciągle się zmienia, niektóre stare zasady już nie działają tak jak powinny. Będę poszarzał swoją wiedzę i stosował strategie, które będą działały w danym momencie na rynku. Jeśli będzie trend boczny ( konsolidacja ) to zastosuję strategię do tego stworzoną, tak samo jak będzie trend spadkowy/wzrostowy to zastosuję inną strategię do tego ruchu. Będę brał tez pod uwagę kalendarz ekonomiczny oraz godziny obrotów na giełdach światowych.

Wysoka skuteczność ( minimum 75% )
Chcę mieć wysoką skuteczność co pozwoli mi na dobry zysk dzienny/miesięczny. Ograniczenie ilości dziennych wejść ale podniesienie skuteczności da o wiele lepsze efekty. Postaram się trzymać wysoką skuteczność.

Cel:
Moim celem jest uzyskanie miesięcznego zysku w wysokości 100-200 $.



RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - gix2evr - 14-06-2017 07:37

i jak tam ?


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 14-06-2017 11:18

Wszystko dobrze Smile 200 $ łącznie już przygotowane! I będę się trzymał wytycznymi wypisanymi wyżej.

Gram aktualnie na demo bo uczę się inwestować w opcje binarne stylem Hubby. Pozwoli mi to lepiej zrozumieć rynek i jego zachowanie poprzez analizę świeczek. Na binarne.com można dowiedzieć się więcej na temat tego stylu oraz możecie zobaczyć, że jeśli dobrze się go opanuje ma się wysoką skuteczność i dobre zyski.

Mogę wrzucać zagrania z demo jeśli chcecie ale na razie moja skuteczność łączna jest około 56% tym stylem więc jest to zbyt ryzykownie aby inwestować realnymi pieniędzmi. Jak zwiększę skuteczność do 65-70% to śmiało gram na realnym koncie - wolę opanować styl dobrze aby potem czerpać z tego korzyści Smile

Dajcie znać czy chcecie abym dodawał tutaj moje zagrania stylem Hubby na koncie demo.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - wsite - 14-06-2017 11:46

Dodawaj, bo konto demo niczym nie różni się od konta real tylko kasa nie Twoja Smile


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - wsite - 05-07-2017 17:54

I jak tam idzie zarabianie?


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - Erdoi Money - 05-07-2017 21:52

Odpisałem Ci na pw Smile

Zarobiłem jeszcze 20 $ ale nadal uczę się stylu hubby na koncie demo oraz czytam o PA i forex. Myślę aby na poważnie wejść w rynek forex a do tego potrzebuje większego kapitału.

Nie spieszy mi się z zarabianiem jak wcześniej ponieważ stwierdziłem, że jak mam zarabiać na opcjach i forex potrzebuję poszerzyć swoją wiedzę a nie liczyć na szczęście. Chcę mieć kapitał, który trochę powiększyłem dzięki inwestowaniu w opcje. Już kiedyś straciłem cały depozyt przez głupotę na nich. Nie chce popełnić tego samego błędu. Jeśli uznam, że jestem gotowy i w pełni zrozumiem styl hubby - powiększę swoje oszczędności na opcjach binarnych a potem wchodzę na rynek forex.


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - patrolpxd - 06-07-2017 00:05

Obserwuję i życzę powodzenia no i chyba tego czegoś żeby Ci podpowiedziało dobre momenty Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: Dorabiamy na opcjach binarnych. - wsite - 06-07-2017 04:18

Jak zbierasz kapitał? Również z internetu?