Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jednak spamowanie ciągle działa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Jednak spamowanie ciągle działa (/Temat-Jednak-spamowanie-ciagle-dziala-147398)



Jednak spamowanie ciągle działa - cezar78 - 15-05-2017 21:33

Wpiszcie sobie w google - jak szybko schudnąć
Fraza bardzo dochodowa z dużym ruchem

Na pierwszym miejscu - menudomowe.pl

Po analizie w ahrefs wyskoczyły mi backlinki (ok 1000) kontekstowe na wordpressach, jakieś kiepskie subdomeny typu alibihead0.snack.ws itp, na wielu ktoś nie zadał sobie nawet trudu żeby treść miała sens, wygląda to jak wypuszczone z google tłumacza, inne linki to komentarze na blogach, linki na profilach z for i posty na forach. Te wszystkie linki podlinkowane jeszcze przez (tier2) to już zupełny spam, guestbooki itp

Nosz ku.. to ja tu próbuję identycznymi technikami wbić się na o wiele łatwiejsze longtaile i lipa. Moja strona pojawia się gdzieś na 30-40 pozycji po czym spada poniżej 50.

Mało tego inna moja strona, whitehat, codziennie prawie świeży unikalny artykuł, backlinki dodawane tylko ręcznie ze stron powiązanych tematycznie i to pare linków na miesiąc, strona po roku nie ma nawet żadnego ruchu organicznego, tylko na niektóre frazy jestem na 13-14 pozycji.

Normalnie krew czlowieka zalewa... Sad


RE: Jednak spamowanie ciągle działa - WhiteNigga - 15-05-2017 21:43

Tez tak się czasami popatrzę to niektóre strony zasypane smieciowymi linkami i są w topce, no co zrobisz? Nic nie zrobisz Tongue


RE: Jednak spamowanie ciągle działa - kevin19x - 24-05-2017 11:01

może strona ma też inne ukryte linki


RE: Jednak spamowanie ciągle działa - xOceanFirex - 25-05-2017 23:48

To może być chwilowy wzrost. Na 2 dni można się wybić dość szybko.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


RE: Jednak spamowanie ciągle działa - WojciechMatula - 29-05-2017 18:53

Po prostu ma więcej linków, a czy to taki spam? Autorowi tematu się wydaje, że Google go pokocha jak będzie taki super white hat i będzie dodawał linki ręcznie ..