Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Warto zaryzykować! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Warto zaryzykować! (/Temat-Warto-zaryzykowac-147392)

Strony: 1 2


Warto zaryzykować! - gix2evr - 15-05-2017 20:28

[15.05.2017] Cześć! O mnie nie ma na razie co się rozpisywać, wspomnę tylko, że mam 19 lat na karku. Do opcji binarnych już kiedyś podchodziłem, niestety skończyło się to dość sromotną porażką i odpuściłem sobie temat. Jednak nie mogłem wytrzymać i postanowiłem, że wrócę na rynek opcji binarnych. Cel ? Grać tak, żeby nie wyczyścić konta, ale zanim zacznę spekulować na giełdzie prawdziwymi pieniędzmi (które zresztą już wpłaciłem na platformę brokerską) zacznę od spekulacji na koncie demonstracyjnym. Podkreślę jeszcze raz spekulacji, bo dużo osób myśli, że na giełdzie się gra, bądź inwestuje... otóż nie! My możemy tylko spekulować, czy dane aktywo, albo para walutowa umocni się, bądź osłabi się. Strategia z której korzystam to znane i popularne RSI Premium, bez żadnych udziwnień.
♦ Dzień 1. Na razie spekuluje na koncie demo. Jeżeli moje wyniki będą mnie satysfakcjonowały to przejdę na real konto.
Stan konta: 1000$ + 44$ ROI 4.4%.
Inwestycje 2/2
[Obrazek: ssdsds.png]


RE: Warto zaryzykować! - Erdoi Money - 15-05-2017 20:35

Powodzenia Smile Jakiej strategii używasz ? korzystasz tylko z bollinger bands ?


RE: Warto zaryzykować! - gix2evr - 15-05-2017 20:45

@Erdoi Money Wspomniałem, że korzystam z RSI Premium.
Dochodzi druga udana spekulacja i na dzisiaj kończę. Zapomniałem ustawić kwoty i dlatego tylko 1$, ale tutaj liczy się to, że z pomocą strategi udało Mi się przewidzieć kierunek ceny Smile
[Obrazek: image.png]


RE: Warto zaryzykować! - marek_____ - 15-05-2017 20:50

Gdzieś czytałem (jakiś artykuł), że 90% graczy na opcjach binarnych notuje straty, a tylko 10% zyski. Ja bym się bał, ale powodzenia Smile


RE: Warto zaryzykować! - gix2evr - 15-05-2017 21:01

@Marek Tak samo jak forex, tylko małe grono ludzi generuje zyski. Kwestia mądrego i trzeźwego podejścia do sprawy. Na tym forum jest kilku użytkowników, którzy notowali zyski. Po drugie, OB będę traktował jako dodatek do pensji, a nie sposób na życie Smile


RE: Warto zaryzykować! - MaLiN - 15-05-2017 21:05

(15-05-2017 20:50)marek_____ napisał(a):  Gdzieś czytałem (jakiś artykuł), że 90% graczy na opcjach binarnych notuje straty, a tylko 10% zyski. Ja bym się bał, ale powodzenia Smile

To prawda, tylko mało osób wie, że to wina przede wszystkim samych inwestorów - ich złe podejście do tematu, brak edukacji i porywanie się na głęboką wodę, czy też po prostu złe zarządzanie kapitałem.


RE: Warto zaryzykować! - MoneyMachine - 16-05-2017 00:09

Życzę powodzenia! Sam chyba znów zacznę z OB na demo żeby być gotowym, gdy będzie kapitał.
Jeżeli wpłaciłeś już na konto brokera i grasz na demo to uważaj, bo mi kiedyś przycięli saldo na 24option za brak aktywności jak dobrze pamiętam ok. 30 dni(miałem przerwę i nie pamiętam już czy chodziło o samo logowanie, czy ogółem o inwestycje), a mieli to w regulaminie. Na wszelki wypadek zainteresuj się jak jest u twojego brokera. Wink


RE: Warto zaryzykować! - eedmax - 16-05-2017 00:12

U mnie podobna sytuacja jak u Ciebie, w przeszłości też próbowałem opcji binarnych, forex - Undecided niestety, a właściwie stety straciłem zainwestowane środki. Niedawno wróciłem trochę mądrzejszy i z szerszą wiedzą na ten temat a ponadto z konkretnym planem i zobaczymy jak to wyjdzie - może wkrótce założę jakiś dziennik. Powodzenia! Cool


RE: Warto zaryzykować! - Muraszczyk - 16-05-2017 01:10

Czym jest dla Ciebie satysfakcjonujący poziom do przejścia na real konto?


RE: Warto zaryzykować! - wsite - 16-05-2017 08:29

Ile opcji dziennie grasz? na zdjęciach ja nie dostrzegam taktyki a czysty fart Big Grin