Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dropshipping - wasze opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dropshipping - wasze opinie (/Temat-Dropshipping-wasze-opinie-147370)

Strony: 1 2 3


RE: Dropshipping - wasze opinie - tradebrite - 19-01-2022 19:40

Próbowałem, nie polecam (a przynajmniej to nie dla mnie) - wszystko, co usługowe moim zdaniem dużo bardziej się opłaca - nie martwisz się wysyłką (czy zostanie wysłane i czy dotrze), ewentualnymi zwrotami i stosunkowo niską marżą.


RE: Dropshipping - wasze opinie - Dr Piotr - 04-05-2023 13:47

Kolega w UK próbował importować drogie grille ogrodowe, zainwestował kupę kasy koniec końców wyszło na minusie, Nie mógł zakończyć kontraktu z firmą i różne opłaty manipulacyjne musiał płacić, nawet jak już zrezygnował.


RE: Dropshipping - wasze opinie - kniew - 08-05-2023 21:29

Dropshipping to tylko sposób zarządzania magazynem i wysyłką. Niczym więcej od sklepów internetowych z towarem "na stanie" się nie różni.


RE: Dropshipping - wasze opinie - Marcelo31 - 11-05-2023 14:20

Myślę, że książki i artykuły na ten temat nie pomogą, a bardziej praktyczna wiedza, jednym się udaje a innym niestety nie, więc ciężko też powiedzieć, co zrobić, żeby zarobić dobrze na tym


RE: Dropshipping - wasze opinie - DamianManiak - 15-05-2023 08:59

Ja ostatnio testuje takedrop. Nie wygląda źle ale zobaczymy jak dokończę.


RE: Dropshipping - wasze opinie - kniew - 15-05-2023 16:44

(15-05-2023 08:59)DamianManiak napisał(a):  Ja ostatnio testuje takedrop. Nie wygląda źle ale zobaczymy jak dokończę.
nie chce cię zniechęcać ale już mógłbym ci powiedzieć jak to się skończy Wink


RE: Dropshipping - wasze opinie - dawidekch - 16-05-2023 13:27

A czy ktoś korzysta z usług sky-shop lub shoper i może coś powiedzieć więcej o integracji z portalami aukcyjnymi typu allegro czy olx?
Na stronie wygląda to ciekawie a jak wygląda w praktyce?


RE: Dropshipping - wasze opinie - LUDEK78 - 09-10-2023 16:39

A czy ktoś korzysta z usług SHOPIFY ?
Mieszkam w UK i właśnie myślę nad dropshopping-iem.
Chcę się poważnie zastanowić nad podjęciem decyzji.
Obecnie zajmuje się sprzedażą na Ebay i marketplace. Towary pozyskuje ze stron aukcyjnych UK i zwrotów palet a raczej kupuje nie palety a paczki nie duże bo nie mam już miejsca w domu. Żona suszy głowę że nie chce widzieć już więcej towaru Smile Tłumacze jej że w nagrodę ma miejsze pole do sprzątania Smile Smile Smile

Także zastanawiam się czy jest sens wchodzić w ten biznes. Wiem że własny sklep internetowy być może był by lepszym rozwiązaniem ale wiem że to też nie małe koszta a na takie cacko na razie mnie nie stać karwasz twarz Smile


RE: Dropshipping - wasze opinie - PakoMasakrator - 21-10-2023 14:29

jak nie masz jakiegoś mega researchu skąd brać towary taniej i żeby zawsze jakieś grosze ze sztuki zarabiac to nie opłaca sie za to brać, już lepiej normalny handel typu, skupujesz na ali jakies łańcuszki takie duperele itp za 5-10zł sztuka a sprzedajesz za 40-50 na jakiś adsach na socialach albo sklep ze stroną robisz pod to i lecisz, słyszałem też, że ludzie zarabiają na tym, że czychają na okazje zeby jakieś przedmioty kupić na jakiejś dużej promocji i z 2x tyle potem odsprzedają, poszukaj w necie na pewno coś znajdziesz takiego