Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dropshipping - wasze opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dropshipping - wasze opinie (/Temat-Dropshipping-wasze-opinie-147370)

Strony: 1 2 3


Dropshipping - wasze opinie - sheko12 - 15-05-2017 08:05

Cześć,
Ostatnimi czasy rozmyślałem nad modelem zarabiania jakim jest "Dropshipping", co o tym sądzicie?

Aktualnie jestem współwłaścicielem dwóch rozwijających się serwisów internetowych, aczkolwiek z chęcią wystartowałbym z czymś własnym o wiele szerszej perspektywie. Słyszałem o ludziach, którzy na mało znaczących produktach, generują nawet do `10 000, pojawiały się też kwoty rzędu 5 000, 7 000.

Jeżeli chciałbym w to wejść, w jaki sposób wstępnie musiałbym się przygotować?

Pojawiają się różne książki/blogi które rozpowszechniają ten model, jako dobre źródło dochodu, ale pojawiają się różne obiekcje, jestem ciekaw, co napiszą osoby, które w sieci pracują od dawien dawna Tongue


RE: Dropshipping - wasze opinie - kniew - 15-05-2017 12:29

Sam zabieram się za sklep oparty właśnie na dropshippingu. Zamiast inwestować kilkanaście/kilkadziesiąt tys w towar można cały budżet przeznaczyć na reklamę i pozycjonowanie.


RE: Dropshipping - wasze opinie - DC1 - 15-05-2017 17:30

Jeśli mowa o zakupach z Chin i sprzedaży tego dalej przez chociażby Allegro, to jestem zdecydowanym sceptykiem. Gdy widzę aukcję z bijącą wielką czcionką informacją "jesteśmy polską firmą, bla bla bla", a gdzieś schowaną ukrytą informacją, że wysyłka odbywa się bezpośrednio z Chin, odnoszę wrażenie, że sprzedawca chce mnie załatwić bez mydła. Jerk2 A cena oczywiście jak za polski produkt.


RE: Dropshipping - wasze opinie - sheko12 - 16-05-2017 07:02

Nieeee, w taki sposób nie, lepiej znaleźć Polską hurtownię, wysyłka z Polski normalnie, a hurtownia ma z tego jakieś prowizje od sprzedaży za wysyłke i formalności, zależy, jak się z nimi dogada, tu też chodzi o budowanie opinii własnej, po co sobie psuć przez chiny : D


RE: Dropshipping - wasze opinie - fakefejk - 16-05-2017 07:26

Prędzej sobie zepsujesz przez polskich hurtowników niż przez Chińczyków Wink


RE: Dropshipping - wasze opinie - sheko12 - 16-05-2017 08:29

Wydaje mi się, że zależy, jak się dogadasz, warto może mieć z dwie czy trzy hurtownie na celowniku, jak pierwsza zacznie zwalać, przejście do drugiej. A wydaje mi się, że nie każda hurtownia to takie świnie, co nie będą dotrzymywać umów, chociaż nigdy nie miałem własnego sklepu w żadnym modelu, to trudno jest mi coś o tym powiedzieć.


RE: Dropshipping - wasze opinie - Klin - 16-05-2017 09:13

@[sheko12]

Czemu sprzedawać na PL?

Zakładasz sklep internetowy, shopify albo woocomerce (ten drugi bardziej rozbudowany) i normalnie piszesz ile trwa dostawa itp. Instalujesz wtyczki do importu produktow z ali (np oberlo), ustawiasz sobie marże i lecisz z promowaniem fb ads, adwords i inne

Mozesz sie zainteresowac fulfilment


Ile mozna zarobic?? Różnie

[Obrazek: EgqiHp1.jpg]


RE: Dropshipping - wasze opinie - sheko12 - 31-05-2017 22:22

Bardzo Dziękuję za odpowiedzi, jeśli pojawiają się jeszcze jakieś pomysły, zapraszam do dyskusji, jeśli nie, to w sumie można chyba zakończyć ten temat, zdecydowałem się na propozycje Klina która właśnie sobie rozważam Wink


RE: Dropshipping - wasze opinie - Gremquen - 31-05-2017 22:27

@[Klin] twój zrzut zarobków? Wink

Próbowałem kiedyś shopify + fb ads, ale chyba odpuściłem za wcześnie Wink
Mimo wszystko radzę uwazać z wydawaniem kasy, bo jestem w grupie na fb, gdzie zarabiają tą metodą i ludzie potrafią po $1000 wydać na reklamy i nie mieć żadnej sprzedaży


RE: Dropshipping - wasze opinie - Klin - 01-06-2017 13:39

@[Gremquen] ogolnie to ludzie wydaja wiecej niz 1k$ na reklame. Na poczatku robisz kilka kampanii testowych z budzetem dziennym 5$, jesli w ciagu 3-4 dni uzyskasz sprzedaż zabierasz sie za optymalizacje.

Kampania po optymalizacji i budzet 1k$ to nic wielkiego Wink trzeba tylko robic to z glowa. Mozna by napisac o tym caly obszerny poradnik